ücretsiz sokak dövüşçüsü oyunlar

31 31 ;dan fazla Sokak dövüşçüsü oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Sokak dövüşçüsü oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz sokak dövüşçüsü oyunlar

Sokak dövüşçüsü oyunları çevrimiçi

Tüm sokak dövüşçüleri burada buluşuyor 🔥


Sokak dövüşçüsü, görüntülenecek yaklaşık 31 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, sokak dovuscusu oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Rakiplerinize karşı destansı bir dövüşte Street Fighter karakterleriyle oynayın. Gücünü göster ve video oyunlarındaki en ünlü dövüş şampiyonasını kazan.

Street Fighter: İlk Harika Dövüş Oyunu


Japon şirketi Capcom, bu video oyunu temasındaki diğer oyunların yolunu açan dövüş oyununu geliştirmekten sorumluydu. Üstelik ilginçtir çünkü Street Fighter'ı ünlü yapan ilk oyunu değildi, bunu atari makinelerinde gerçek bir devrim olan Street Fighter II ile başardılar. Ayrıca Street Fighter'da yayınladıkları devam filmleri ve SNK veya Marvel Comics gibi diğer serilerden karakterlerin yer aldığı crossover'lar da meşhurdu.

Street Fighter'ın başarısı yalnızca video oyunu destanıyla sınırlı kalmadı, o kadar popüler oldu ki çoğu hayranın kaçırmak istemeyeceği filmler, televizyon dizileri ve sonsuz satışlar üretti.

Oyunun mekaniği basitti, genellikle rakibin canını zayıflatmak için saldırılar düzenlemek zorunda kaldığınız bire bir dövüşlerdi. Her karakterin rakiplerini yenmek için kullanabileceği özel becerileri ve teknikleri vardı. Bu sadece saldırmakla ilgili değil, aynı zamanda hasar almaktan kaçınmanıza yardımcı olacak savunma teknikleri de var. Daha sonra X-Men VS Street Fighter veya Street Fighter'ın geçişleri gibi biraz farklı versiyonlar buluyoruz.

En İyi Dövüşler Street Fighter Oyunlarında yaşanacak


Tarihteki en iyi dövüş oyunu hakkında konuşmaya gelince genellikle pek çok tartışma olur; en iyi yarışmacılar Street Fighter ve Tekken'dir. Gerçek şu ki bu durum zevklere göre çok değişiyor ama inkar edilemeyecek şey Street Fighter'ın dövüş oyunlarında bir önce ve sonraya damgasını vurduğu. Çapraz hareketleri veya yön hareketleri ve düğme kombinasyonlarını gerçekleştirebilmenin yanı sıra, özel vuruşları gerçekleştirmek için düğme kombinasyonları oluşturmada öncüydüler.

Ayrıca kombolardan, yani rakibin kendisini savunma olanağına sahip olmadan doğrudan rakibe bağlanan darbe serilerinden ilk bahsedenler de onlardı. Kombinasyonlar kısa sürede yayıldı ve bunları oynanışına dahil etmeyen hiçbir dövüş oyunu yok. Başta da söylediğimiz gibi, Street Fighter II seriye en çok fayda sağlayan oyundu, ayrıca büyük şöhretine de sahipti ve bunun nedeni kısmen bu sürümde artık herhangi bir karakteri birlikte dövüşmek için seçebiliyor olmanızdı. ve yalnızca ilk taksitteki uygun kişiler olan kahramanlar Ryu veya Ken değil.

Gördüğünüz gibi Street Fighter'ın tarihin en iyi dövüş oyunu olup olmadığına karar veremiyoruz ancak Street Fighter gibi dövüş oyunlarnda artık hepimizin gerekli olduğunu düşündüğü temel mekanikleri tanıtma konusunda öncü olduğu sonucuna varabiliriz.

Eğleneceğiniz Street Fighter mini oyunları


Bu noktaya kadar Street Fighter'ın bir oyun olduğundan bahsettik, ancak size Street Fighter mini oyunlarnın en iyisini sunmak için buradayız, o yüzden artık onlardan bahsetmenin zamanı geldi. Size söylediğimiz gibi dövüş oyunlar, Street Fighter'ın yaratıcılarının tanıttığı mekaniklerden çok şey öğrendi ve internette bu oyunlarn çok eğlenceli versiyonlarını da bulabileceğiz.

Bunun bir örneği, Stickman'ın yer aldığı Street Fighter oyunu ve karakterlerinde bize çok fazla eğlence sağlayacak diğer dövüş oyunlardır. Bunlara çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde sitemize gelen klasik Street Fighter oyunlarnı da eklemeliyiz. Artık X-Men VS Street Fighter'ın en iyi dövüşlerini veya Marvel Super Heroes ile Street Fighter arasındaki geçişleri yeniden yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar ve çok daha fazlası web sitemizde ve indirmeye gerek kalmadan, Street Fighter Online oyunlarının en iyilerinin keyfini çıkarabilirsiniz.Topladığımız tüm Sokak dövüşçüsü oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri