Boks Oyun

Arama başına 14 oyun gösteriliyor: boksMortal KombatWwe güreşSavaş OyunSokak DövüşçüsüSpor Oyun

🔥🔥🔥 Diğer boks oyunlarıMike Tyson'ın Punch-Out' u !! (KULLANIMI)Mike Tyson'ın Punch-Out' u !! (KULLANIMI) Street Fighter: 2 SonsuzStreet Fighter: 2 Sonsuz Gerçek boksGerçek boks Bebek ela elbise kutusuBebek ela elbise kutusu Troll Boks SporuTroll Boks Sporu

Boks

🔥 Boks maçı için ringe atla 🔥

boks, görüntülenecek yaklaşık 14 ilgili oyun ile web sitemizdeki popüler bir aramayı ifade eder.


Sanal yüzüğümüze gelin, eldivenlerinizi giyin ve gerçekleştirmemiz gereken bu muhteşem maçlarda rakiplerimiz olacak profesyonel boksörlere karşı savaşmaya başlayın.

Günlük Spor salonunda sıkı antrenman yapın, kaslarınızı artırın ve tekniğinizi geliştirin, böylece halkadaki yeteneğinizi ölçmeye başlayabilirsiniz. Bir Boksör olmak kolay değildir, rakibinizin fırlatacağı darbelerin patlamasına karşı olağanüstü bir fiziksel forma sahip olmalısınız. Boksörlere dağıtırken üç kategori vardır, hafif, orta ve ağır ağırlıklar vardır. Hafif ağırlıklarda daha fazla elyaflı Boksörler ve büyük çeviklikle karşılaşacağız, medyada daha dengeli Boksörler buluyoruz ve tek bir darbe ile bir adamı nakavt edebilecek yıkıcı darbeleri görebildiğimiz ağır ağırlıklarda. Kadın boksuna ek olarak, bu kızların birbirlerine ateşkes vermeden Savaştığını görmek için bir gösteri.