ücretsiz wwe oyunlar

ücretsiz wwe oyunlar

21 ücretsiz oyun gösteriliyor: Wwe
ücretsiz wwe oyunlar

WWE'nin yıldızları sizi bekliyor 🔥


Wwe oyunları çevrimiçi


Wwe, görüntülenecek yaklaşık 21 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder


WWE veya WWF'nin en iyi savaşçılarıyla özgürce savaşın, dövüşlerinizi gerçekleştirmek ve karşılaştığınız her dövüşte zafere ulaşmak için Batista, Undertaker veya Triple H'yi seçin.

-

WWE nedir?


WWE'nin ne olduğunu bilmeyen herhangi bir fikri olmayan kişi varsa, şüpheleri gidermenin ve web sitemizdeki ücretsiz çevrimiçi maceraların tadını çıkarmaya başlamanın zamanı geldi. WWE (World Wrestling Entertainment), ana nişini profesyonel güreş olan bir Amerikan eğlence şirketidir. 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyorlar ve sonunda bünyelerine kattıkları rakipleriyle nasıl yüzleşeceklerini biliyorlar.
Bu aslında bir dövüş sporu değil, gösteri ve eğlenceye yönelik olduğu için bir gösteridir. Dövüşler senaryoludur ve profesyonel dövüşçüler tarafından gerçekleştirilen tehlikeli hareketleri içeren koreografiye sahiptir. Kökleri rekabetçi sporlara dayanmasına rağmen, kendileri WWWE'yi bir spor eğlence ürünü olarak tanımladılar.
Bu fabrikadan çıkan pek çok tanınmış yüz var ama şüphesiz Hulk Hogan, 1980'lerde dünya çapında güreşe büyük bir patlama yaşatmayı başaran en temsili isimlerden biri. Ancak tek kişi o değil; Randy Orton, Triple H, John Cena veya The Rock (ünlü Hollywood oyuncusu) WWE'de en çok tanınan isimlerden bazıları. Artık bu eğlenceli çevrimiçi WWE oyunlarında bunların hepsini halledebilirsiniz.

Wwe oyunları Nasıl Oynanır?


WWE'nin video oyunlarına geçiş yapması uzun sürmedi ve dövüş teması mevcut oyunların mekaniğine mükemmel bir şekilde uyarlandı. Hiç şüphesiz WWE'de göreceğiniz en gerçek dövüşler, tüm zamanların en sevdiğiniz güreşçilerini seçip onlarla birlikte bu maceraya atılabileceğiniz bu eğlenceli oyunlarda gerçekleştireceğiniz dövüşler olacaktır.
Mekanikler basittir ve çevrimiçi maceranıza başlamak için bir dövüşçü seçmeniz yeterlidir. Rakiplerin geri kalanıyla yüzleşeceksiniz ve kazanmak için onların dövüş becerilerini ve en olağanüstü hareketlerini kullanmalısınız. Üstelik son çıkan WWE 2K oyunlarında WWE dünyasıyla alakası olmayan karakterlere karşı savaşabileceğimiz oyun modları da yer alıyor.
Klasik konsollarda başarılı olan en klasik oyunlardan, yalnızca internette keyfini çıkarabileceğiniz tamamen yeni oyunlara kadar en eğlenceli Wwe oyunları web sitemizde. Wwe oyunları kataloğumuza bir göz atın ve çevrimiçi olarak en iyi WWE dövüşlerini yeniden yaşamanızı sağlayacak 20'den fazla oyunun keyfini çıkarın.

En İyi WWE Savaşları sitemizde yayınlanacak


Bu bölümde güreşle ilgili tüm oyunları ve WWE kahramanlarını bulabilirsiniz. En sevdiğiniz karakterlerle yarışmalar ve dövüşler yapmaktan keyif alacaksınız. Rakiplerinizin düşerek veya teslim olarak düşmesini sağlayarak, onların en karakteristik dövüş hareketlerini yeniden yaratacaksınız. World Wrestling Entertainment'tan ilham alan, güreş dışındaki karakterleri görebileceğiniz, bu tarzda savaşlar yapabileceğiniz, diğer klasik oyunlarda en başarılı WWE karakterleriyle kendi kişiliğine uyarlanmış oynayabileceğiniz ve daha birçok şeyi yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi oyunumuz var. Bizimle güreş ringine çıkın ve en iyi yarışmacılar kazansın.