Simpsons OyunEylemMaceraKarakter yaratmaPeliculasKölelerinin Oyun

🔥🔥🔥 Diğer simpsons oyunlarıSimpsonlar arabasıSimpsonlar arabası Sanal bartSanal bart Sepet BlasterSepet Blaster Cadılar Bayramı simpsoms: Fandejuegos bulmacaCadılar Bayramı simpsoms: Fandejuegos bulmaca Soya Ay bulmacaSoya Ay bulmaca Fernanfloo oyun gördüm: BulmacalarFernanfloo oyun gördüm: Bulmacalar Simpsons mahjongSimpsons mahjong

Simpsons

🔥 En çılgın televizyon ailesi ile eğlenin 🔥

Televizyondaki en uzun koşu dizisinin kahramanları Simpson Ailesi'nin maceralarıyla Sprinfield sakinlerine yardım edin. Homer, Bart, Lisa ve ailenin geri kalanı hedeflerinize ulaşmanız için size ihtiyaç duyuyor.

Amerikan televizyonunun en çılgın ailesi The Simpsons'ın oyunlarını oynayın. Amerikan televizyonunun en uzun animasyon dizisi, bu ailenin üyelerinin dahil olacağı yeni ve şaşırtıcı Maceraların tadını çıkarmanızı sağlamak için sayfamıza geliyor. Ailenin başı Homer veya Homer Simpson, biraz fazla kilolu ve biraz kısa fikirli bir adam. Akla gelen hiçbir şey iyi gitmez ve her zaman başı dertte. Mokasen ve ördek, Homer figürünü en iyi tanımlayan özelliklerdir, çünkü çoklu bölümlerinde Springfield nükleer tesisinde mümkün olduğunca az çalışmayı başaracaklardır. Eşinin adı Marge ve çok karakteristik mavi saçlı tipik bir ev hanımı. Her ikisinin de üç çocuğu var: Bart, Lisa ve Maggie.
Go to TOP