Nickelodeon

Nickelodeon Oyun
diğerleri Nickelodeon Oyun


Nickelodeon Oyun

Nickelodeon Oyun

kimin tema Nickelodeon'ın Amerikan televizyon kanalı çizgi dizi ve çok iyi anlar geçirdim ergenler olduğunu. kanal daha uluslararası düzeyde hareket eden ilk ve daha sonra yerel bir karaktere sahip 1977 yılında iletimini başladı. Bu televizyon kanalının doruk Kenan ve Kel, Zoey 101, iCarly, Hery Tehlike ve aynı zamanda SpongeBob, Rugrats veya vaftiz anne-babaları olarak bilinen diğer eğlence gibi hit dizi ile 90'lı ve 2000'li yıllarda ise büyülü. Bu sefer artık bir iniş geldi ama sonra bir tımarhaneye (Loud Evi) gibi büyük popülerlik elde ettik yeni serisi ile pick up başladı.

Web sitemizde kanalı Nickelodeon ve Nick Jr kanalları kardeşler veya Nicktoons bu ve diğer serileri zafer tüm karakterleri göreceksiniz. Eğer çılgın maceralarını takip ve eğlenceli büyük bir öğleden sonra geçirebilirsiniz kendi fantastik oyunların favori serisi ile eğleneceksiniz. Bu kanal Ariana Grande de bazı oyunlar elbise ve makyaj bulabileceğiniz ünlü şarkıcı gibi çok ünlü insanlar gitti.

TV kanalı Nickelodeon gerçek bir hayranı olan ve serinin herhangi kaçırmayın, şimdi Nickelodeon karikatür en iyi oyunlar toplayan bu bölüme web sitemizde tutku taşıyabilir. Seri yakında kanal takip edecek ve onların oyunlarda son teklif burada olacak. Nickelodeon tanıdık karakterleri ile eğlenin!