ücretsiz konuşan tom oyunlar

ücretsiz konuşan tom oyunlar

40 ücretsiz oyun gösteriliyor: Konuşan Tomücretsiz konuşan tom oyunlar 🔥 + ücretsiz konuşan tom oyunlar


Bebek Talking Tom Harika Makyaj Bebek Talking Tom Harika Makyaj
Kitty onu düğün için giyinmek Kitty onu düğün için giyinmek
Angela markete gider Angela markete gider
Angela: Yaz Düğünü Angela: Yaz Düğünü
Konuşan Tom: Elmas Avı Konuşan Tom: Elmas Avı
Konuşan Angela: Moda Ödülü Konuşan Angela: Moda Ödülü
Kitty ve Tom'un düğünü Kitty ve Tom'un düğünü
Tom ve Angela Insta Modası Tom ve Angela Insta Modası
Angela, Tom ve bebekleri: Kıştan hoşlanırlar Angela, Tom ve bebekleri: Kıştan hoşlanırlar
Modern arabayı HD olarak park edin Modern arabayı HD olarak park edin
Cuma Gecesi Funkin vs Kenny Cuma Gecesi Funkin vs Kenny
Angela Design with me Kışlık Kazak Angela Design with me Kışlık Kazak

ücretsiz konuşan tom oyunlar

Konuşkan kedi Talking Tom ile Şakalar 🔥


Konuşan tom oyunları çevrimiçi


Konuşan Tom, görüntülenecek yaklaşık 40 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder


Karşılık veren ve ona söylediğiniz her şeyi tekrarlayan kediyle iyi eğlenceler. Kız arkadaşı Angela'yı da unutmadan kedi Tom ve diğer arkadaşlarıyla yeni maceralarımız var.

-

Konuşan Tom kim?


Benim Konuşan Tom'um, birkaç yıl önce zafer kazanan sanal evcil hayvan Pou'nun başarısını takip eden bir mobil uygulama olarak doğdu. Deney oldukça iyi gitti çünkü oyunun devamı kısa süre sonra görünmeye başladı, ancak başrolde başka karakterler vardı. Bu, Benim Konuşan Angela'm (Tom'a aşık mavi gözlü genç bir kedi), Benim Konuşan Hank'im (Tom'a çok yakın olan küçük bir köpek) ve diğer karakterlerle tanıştığımız Konuşan Tom ve Arkadaşları'nın maceraları için geçerlidir. franchise'dan.
Oyun genel halk tarafından çok iyi karşılandı ve Tom'un karakteri mobil oyunlarda ve aynı zamanda çevrimiçi mini oyunlarda da ilgi kazanmaya başladı. Birçoğu, çevrimiçi Tom mini oyunları oluşturmak için Tom, Angela ve My Talking Friends'teki diğer arkadaşların çekiminden yararlandı. Web sitemizde bu karakterin tüm çevrimiçi oyunlarını bulabilmeniz ve web sitemizdeki binlerce oyun arasında çılgınca arama yapmamanız için bu Konuşan tom oyunları kategorisini oluşturduk.
Toplamda, web sitemizde Tom boyama oyunları, Benim Konuşan Angela'mı giydirme oyunları gibi çeşitli temalara sahip 40'tan fazla Konuşan Tom oyunu bulunmaktadır veya her iki kedinin düğününe tanık olabiliriz. Daha fazla bilmek ister misin? Maceraya atılmadan önce okumaya devam edin.

Konuşan Tom Nasıl Oynanır?


Orijinal Benim Konuşan Tom'um oyununun mekaniği oldukça basit ve başta da söylediğimiz gibi bize Pou gibi birçok sanal evcil hayvanı hatırlatıyor. Sonunda göreviniz Tom adlı küçük bir kedi yavrusuna en iyi bakımı vermektir, ancak adını değiştirebilirsiniz. Yetişkin bir kediye dönüşmesi için onunla etkileşime girmelisiniz. Bunu yapmak için onu yıkamanız, beslemeniz, oynamanız, dinlenmesini sağlamanız ve çok daha fazlasını yapmanız gerekecek.
Ancak bu sanal evcil hayvanın özelliği konuşma yeteneğiydi. Evet, Tom duyduğu kelimeleri cihazın mikrofonu aracılığıyla tekrarlayabildi ve bunu sentezlenmiş bir sesle yaptı. Bu nedenle bu mobil oyun serisi, onlara söylediklerimizi tekrarlama yeteneğine sahip oldukları için Benim Konuşan Tom'um adını aldı.
APP'ye jeton satın alımları eklendi; bunlarla Tom'unuzu daha da kişiselleştirebilir ve ayrıca genç kedinin arkadaşlarını ziyaret edebilir ve dünyayı gezebilirsiniz. Tom'un macerası başlangıçta biraz sınırlıydı çünkü artık kaçıramayacağınız çok sayıda çevrimiçi Konuşan Tom oyununun kahramanı haline geldi. Farklı maceralara başlayın ve Tom, Angela ve diğer arkadaşlarının şimdiye kadar bilmediğiniz yönlerini keşfedin.

Konuşan Tom Mini Oyunları çevrimiçi


Benim Konuşan Tom'umun kökenini ve onu popüler hale getiren işleyişini size zaten yeterince anlattık, ancak artık web sitemizde çevrimiçi Konuşan Tom oyunlarıyla yaşayacağınız tüm maceralara odaklanmanın zamanı geldi. Hazır olun çünkü genç kediyle eğlenebileceğiniz birçok farklı temanız var. Konuşan Tom ve Angela oyunlarını giydirmekten, ilk kez ebeveyn olma maceralarında onlara eşlik etmeye kadar. Web sitemizde gerçekleşecek Konuşan Tom ve Konuşan Angela'nın düğününün tadını çıkarmayı unutmayın.
Konuşan Angela'nın giyinme ve makyaj oyunları da video oyunlarının temasının değişmez parçası olacak, bu yüzden sizi bu mücadeleye katılmaya davet ediyoruz. Toplamda, arkadaşlarınızla eğlenceli bir öğleden sonra geçirebileceğiniz 40'tan fazla Talkint Tom oyunumuz var. Kaçırma!


Daha fazla alakalı konuşan tom oyunları keşfedinAngela Tom Kediler Kedi yavruları Elbise Seçme Evcil hayvanlar Takım elbise Moda Süslemek