ücretsiz ninja kaplumbağalar oyunlar

6 6 ;dan fazla Ninja kaplumbağalar oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınAz mı Ninja kaplumbağalar oyunları?

Şu anda yayınlanmış yaklaşık 6 oyunumuz var.Farkındayız, internette arama yapacağız ve çok yakında yeni güncellemelerle daha fazla Ninja kaplumbağalar oyunları yayınlayacağız .Yakında daha fazla oyun oynayabileceksiniz , derlediğimiz, Ninja kaplumbağalar oyunları ile ilgili çok ilginç ve bağımlılık yapıcı bu ilgili kategorileri öneriyoruz.

ücretsiz ninja kaplumbağalar oyunlar

Ninja kaplumbağalar oyunları çevrimiçi

Master Sliver'ın size rehberlik etmesine izin verin 🔥


Ninja kaplumbağalar, görüntülenecek yaklaşık 6 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, ninja kaplumbagalar oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Shredder ile savaşmak için Nickelodeon'un Teenage Mutant Ninja Turtles lağımlarına dalın

TMNT Ninja Kaplumbağalarını biliyor musun?


New York'un karanlık kanalizasyonlarında Ninja Kaplumbağaların mutajeni başladı. Biyolojik bir olay nedeniyle bazı basit laboratuvar kaplumbağaları mutasyona uğradı ve ünlü TMNT Ninja Kaplumbağaları oldu. Bu kaplumbağalar büyüdüler ve gençleştiler. Ailesini kaybeden ve şimdi kendini yeni ailesine veren mutant fare Usta Splinter'ın dövüş sanatları konusunda eğitildiler. Kaplumbağaları gerçek kahramanlar olmaları ve şehri anti-mutant kötü adamlardan korumaları için tüm çabasıyla eğitti. TMNT ailesi dört ninja kaplumbağası, mutant bir fare ve bir bilim adamının kızı April O'Neil adında bir insan kızdan oluşur.

Leonardo, Ninja Kaplumbağalardan biridir, mavi bandanalarının veya mendillerinin renginden tanınır, iki katana kılıcı kullanır, hepsinden en sorumlu olanıdır ve bu yüzden en yaşlısı olduğuna inanılır. Kendisi liderdir ve her zaman izlediği bir televizyon dizisinin kahramanı Kaptan Ryan olmak istemektedir. Ustanın kızı Miwa'ya aşıktır.

Donatello, kendisi tarafından kişiselleştirilmiş bir kadroyla donatılmıştır. En zeki olanıdır, silahlar ve aletler yaratır, kardeşlerine her zaman iyi tavsiyeler verir ve herkesle iyi geçinmeye çalışır. Sürüleri mor renktedir ve April farkına bile varmasa da o, April'e tamamen aşıktır.

Rafael aralarında en çılgın olanıdır, her zaman kızgın görünür ama bunun nedeni lider olmak istemesidir. Bandanaları kırmızıdır ve küçük, çok keskin mızraklı sai bıçaklarıyla donatılmıştır.

Michelangelo en iyi olanıdır, kardeşlerine şaka yapmayı sever, video oyunlarını ve pizza yemeyi sever. Bandanaları turuncu renktedir ve bir tür shako olan ama daha zararlı olan kusarigama ile nunchaku ile donatılmıştır.

Master Sliver veya Master Splinter, Ninja Kaplumbağalarn efendisidir, o da bir mutajene maruz kalmış ve insan büyüklüğünde dev bir fareye dönüşmüştür. Zalim Shredder veya Destroyer'ın tehditlerine karşı kendilerini savunabilmeleri için onlara ninjutsu sanatını öğretecek.

En İyi Ninja Kaplumbağalar TMNT Oyunları


Ninja Kaplumbağalar yıllardır bizimle birlikte ve New York City'deki kötülüğe son vermek için dövüş becerilerini kullanacakları maceralarıyla birkaç nesli fethettiler. Her şey bir çizgi roman dizisi olarak başladı, daha sonra animasyon dizisine dönüştü ve ardından filmler geldi. Her şey bu seriyi büyük bir başarıya dönüştürdü ve aynı zamanda bu serideki çoğu oyunun çıktığı Konami ile video oyunlar dünyasına da sıçradı.

Aynı şekilde, çevrimiçi mini oyunlar da The Ninja Turtles'ın başarısını tekrarladı çünkü bu ana karakterlerin yer aldığı yeni animasyon serileri hala oldukça güncel. Aksiyon arıyorsanız Ninja Turtles oyunlar TMNT: Monster VS Mutants veya Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: Road Riot'u öneririz, ancak web sitemizde daha birçok oyun bulabilirsiniz.

TMNT Ninja Turtles Oyunlarında Yeni Maceralar


TMNT Ninja Turtles oyunlarının bize sunduğu yeni maceralara hazır olun ve bu hikayelerin her birini çok geç olmadan çözün. Ninja Turtles'ın kendi oyunlarında ve Nickelodeon animasyon dünyasından diğer karakterlere katılacağı diğer oyunlarda oynayabileceksiniz.

Yalnızca gerçek TMNT Ninja Turtles hayranları, sizin için hazırladığımız oyun koleksiyonumuzu denemeye cesaret edebilir.Topladığımız tüm Ninja kaplumbağalar oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri

En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar