Batman Shadow CombatBatman: Sokak GücüDC Mighty Micros LegoLego BatmanBatman v Süpermen: Adalet ŞafakSüper Kahramanlar: Gizli YüzlerGoku vs Süper KahramanlarSüper kahraman tahminBatman: MotosikletZombiler üzerinde Batman çalıştırmakBatman mağara kaçarBatman Süper KamyonBatman dinamikBatman motosikletBatman yarışıBatman, video ve çelik adamıBatman elbisesi, yarasa adamıBatman elbiseBatman süper motoBatman: Kaldırım capperBatman kamyon 3Batman futbolBatman versus mr. FreezeBatman kenti savunurBatmotoBatman köpekBatman v Superman ÇevrimiçiBatman ve Superman animasyonBatman: BoksBatman: Batarang amacıBatman karanlık koşucuGotham City'de BatmanBatman vs zombilerBatman bombalarıBatman gizli nesneleri bulurBatcycle üzerinde BatmanBoyama Batman OnlineBatman dark yarış 3dAnimasyon, röportaj batmanBatman New Battle 3örümcek adam ve batmanBatman boyamaKisses BatmanBatman Cars legoKızılgerdanLego Süper kahramanlar bulmacaBatman boyama legoKisses: Batman v SüpermenBoyama Justice LeagueBatman v Superman yarışlarıAdalet Batman v Superman Şafak: Görüntüler gizliSuperheroes ile masa tenisiSuperman vs Batman oluşturDC Universe Mortal Kombat vsSuperman vs batmanYeni zırh Iron ManAdaletsizlik Tanrılar bizi amongsPinball Spiderman vs BatmanBatman farklılıklarıSpiderman vs batman: Motosiklet yarışıBatman, altı diferni

Batman Oyun

Batman ile Gotham kötü adamlarıyla yüzleşin

Batman oyunları ile size getirdiğimiz en iyi görevleri yapmak için Gotham'a gidin. Çizgi roman süper kahramanı DC'nin derisine girmeli ve şehrin yıkımına neden olmaya çalışan bütün kötülüklerle yüzleşmelisin. Batman ile savaşan en kötü kötüler arasında Joker ve Penguen var, ancak bu eğlenceli Batman oyunlarında karşılaşacağınız pek çok kişi var. Bu düşmanlarla savaşmak için Batgirl, Robin veya sadık uşak Alfred gibi yarasa kahramanının en ünlü müttefiklerini de yardım edeceğiz.

Bu Batman oyunlarındaki en önemli şey kötülükle savaşmak ve karşınıza çıkan bütün kötülükleri öldürmektir. Joker veya Penguen planlarını imha edin ve şehir için kötü şeyler yapmaktan kaçmalarına izin vermeyin. Ek olarak, batmobil veya batmoto ile yarışmak gibi diğer birçok oyun türünün tadını çıkarabilirsiniz. Batman oyunlarında emrinize verdiğimiz birçok kişi arasında ne macera yaşayacağınıza karar veriyorsunuz. Son büyük kavgaya hazır olun ve Batman'i kazanan ilan etmesini isteyin.

Joker ve Harley Quinn'i durdurmak için Gotham Şehrindeki Şövalyenin Şövalyesi ile hareket et

Go to TOP