batman

Batman Oyun
diğerleri Batman Oyun

Diğer ücretsiz oyunlar
Batman Oyun

Batman Oyun

Gotham City Batman sokaklarında kötülüğü savaşmaya karar bizim süper kahraman beri daha güvenli bir yer olduğunu. misyonu Robin, Batgirl, Nightwing veya onun uşağı Alfred gibi müttefiklerinin yardımına sahip olacaktır. Batman rakam büyük bir başarı elde etti ve büyük film ve TV dizisi çıkacak. Batman Dark Knight, Batman en son, Batman VS Superman perdeye bu çizgi roman karakterine açmıştır harika filmlerden bazılarıdır Başlıyor ve. PS3, PS4 veya XBOX gibi video oyun platformları bile Lego versiyonu vardır, Batman başarısı da kahramanı olduğunu oyunların bir sürü çekici olmuştur beslenen. Şimdi bu kategoride toplanan çevrimiçi MiniGames başarılı zamanıdır.

Tüm Thomas ve Martha Wayne, küçük oğlu Bruce Gotham City önünde suçlar ve benzeri görülmemiş yolsuzluk dalgası gömüldü ailesinin öldürülmesinin ardından başlar. İnsanların Gotham bıraktığı küçük nezaket bu şehrin bu iki ünlü kişilerin ölüm olduğu anlaşılmaktadır.

Ama oğlu o gün kente ve insanlarına umut geri önerilmişti, erken yaşlardan itibaren eğitim o çürümüş tüm karşı çeteci kahraman Batman kavga haline gelmiştir. Teşekkür onun büyük servet, Batman düşmanları arasında korku aşılayan onun fiziksel gücü yanında, suçla mücadele araçları ve son nesil silahların büyük bir miktarda vardır. Sadece sıradan suçlular ya da gangster karşı karşıya gelecek, ancak kenti yok etmek isteyen ve ne olursa olsun zarar yaratacakları tamamen pişmanlık Joker veya penguen gibi supervillains ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Gotham kahraman olmak ve onları takip şerrinden onun insanları kurtarmak.

Burada teklif başlıkları ile Batman yanında Gotham maceralarını yaşamaya başlamak. Batman: Arkham motosiklet ve araba yarış, döner, kaçmak ve kurtarma misyonları, rakipleri yüksek ve farklı animasyonlu serisi diğerleri ile çatışmalar, Batman oyunları ve daha giyinmek. En kötü hainlere karşı savaşta Batman katılın ve bu dünya yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmek!diğer oyunları aramayı deneyin