Naruto shippuden Oyun

Arama başına 9 oyun gösteriliyor: Naruto shippudenNaruto ÇevrimiçiNaruto Çevrimiçi Çılgın NarutoÇılgın Naruto 3D Naruto Maceraları3D Naruto Maceraları Naruto Testi: Manga hakkında ne kadar bilgin var?Naruto Testi: Manga hakkında ne kadar bilgin var?


Savaş Oyun
Dövüş
Teen Titans Go!
22'dan fazla oyun
Sailor moon
7'dan fazla oyun
Yo-Kai Watch
5'dan fazla oyun
Nickelodeon Oyun
26'dan fazla oyun
Cartoon network
Cartoon network Çizimleri
Mortal kombat Oyun
Mortal kombat ve ölümler
Wwe güreş Oyun
Güreş, WWE ile Boks
Ejderha topu
Dragon Ball - Goku
Sokak dövüşçüsü
Sokak dövüşçüsü ile dövüş🔥🔥🔥 Diğer Naruto shippuden oyunlarıNaruto Ninja KonseyiNaruto Ninja Konseyi Naruto: Hafıza KartıNaruto: Hafıza Kartı Naruto Uzumaki Serbest DövüşNaruto Uzumaki Serbest Dövüş Anime pokemonAnime pokemon Kung fu: ejderhanın öfkesiKung fu: ejderhanın öfkesi
Daha fazla Naruto shippuden oyunu oyna

Naruto ile ninja becerilerinizi geliştirin 🔥

Naruto shippuden

naruto, görüntülenecek yaklaşık 9 ilgili oyun ile web sitemizdeki popüler bir aramayı ifade eder.


Naruto Shippüden mangasının yeni çevrimiçi maceralarını takip etmenin yanı sıra, Goku veya Bleach'e karşı diğer Anime karakterlerine karşı kahramanımızla yüzleş.

Naruto shippuden, genç bir ninjanın maceralarını anlatan aynı isimli manga serisinin kahramanıdır. Gizli Konoha köyünün bir sonraki Hokage'si olmayı hedefleyen Naruto shippuden, ninja becerilerine hakim olmak ve bu unvan için hak kazanmak için her gün eğitiyor. Bunun için, çok sayıda ninja tekniğine hakim olmayı öğrenmeli, tüm bunlar eski askılı babası içerideki atalardan birini kilitlerken bir lanet taşıyor. Naruto shippuden'nun babası kendi hayatını feda ederek dokuz kuyruklu tilkiyi oğluna koydu, bu ona çok fazla çakra ve güç veriyor. Ama eğer bu gücü kontrol edemez ve hakim olmazsa, sonunda kontrolü kaybedecek ve böylece sadece kaos ve yıkım eken bu canavarı serbest bırakacaktır. Kendi ninja yolunu yaratan bu genç adam imkansız tekniklere hakim olacak ve yenilerini geliştirecek, herkesi şaşırtacak. Ancak güçlü düşmanlar hayallerini sona erdirmek için orada saklandıkları için Hokage olmak kolay olmayacak.
Trendler, şimdi oyunlar

BTS'li çocuklar için modaBTS'li çocuklar için moda Fortnite PvP SimülatörüFortnite PvP Simülatörü Baldi´s BasicsBaldi´s Basics Zanaat OluşturZanaat Oluştur Simpsons mahjongSimpsons mahjong Fortnite inşaat simülatörüFortnite inşaat simülatörü PepsimanPepsiman Kaz oyunu çevrimiçiKaz oyunu çevrimiçi Elbise ve Makyaj LOL BebeklerElbise ve Makyaj LOL Bebekler Slendytubbies beta 2Slendytubbies beta 2 Süper Mario Bros KlasikSüper Mario Bros Klasik Domino BloğuDomino Bloğu Sonic vs Goku: AnimasyonSonic vs Goku: Animasyon Conquian Iskambil KartlarıConquian Iskambil Kartları Five Nights at Freddy´s paintFive Nights at Freddy´s paint IT ESO BellekIT ESO Bellek Pokémon PlatinPokémon Platin Yol Geçişi: Sokak kapısı tavukYol Geçişi: Sokak kapısı tavuk Mobile LegendsMobile Legends