Naruto ÇevrimiçiNaruto Genin SavaşlarNaruto VS Bleach v2.6Naruto v2.3 vs BleachNaruto köfte tankıLuffy vs NarutoNaruto, Sasuke ve Sakura giyinmekNaruto NG: Sakura İntikamıNaruto ve Sasuke öpücüğüNaruto yeni karakterler yaratmakNaruto Sasuke trenlerNaruto ve el teknikleriNaruto Eğitim OyunuNaruto Battle ArenaNaruto giyinmekNaruto karakter yaratıcısıElbise saiSakura becerileriNaruto sasuke çakra eğitimiNaruto ninja kaydıNaruto bankaiNaruto: Farklılıklara bakmakNaruto bulmaca maniNaruto savaş zeminBir görev motosiklette NarutoNaruto: KampçılıkNaruto ile atlamaNaruto kabarcıklarNaruto canavar araba


Diğer Naruto Shippuden oyunları

Naruto yılanAnime Efsaneler 2016Kızlar Naruto ModaDragon Ball Z VS NarutoGoku vs NarutoPokemonComic Stars LegendNaruto manga savaşNaruto vs tek parça Zoro CRNaruto vs goku Ver. 2New York' ta gansterAnime efsaneleriAnime Fighters CR SasukeNaruto ve tek parça vs zombilerNaruto dövüş videosuNaruto: Bombacı

Naruto Shippuden Oyun

Naruto ile ninja becerilerinizi geliştirin

Naruto genç bir ninja maceralarını anlatıyor aynı adı taşıyan manga serisinin kahramanı. Hevesli Konoha gizli köyün sonraki Hokage olmayı, Naruto kendi ninja becerileri ve köyün en güçlü biri olarak kabul edilmelidir başlık için uygun olması için her gün eğitir. Bu kadar kendini içinde eski hayvanların birine kilitli eski baba Hokage olarak bir lanetle şarj tüm süre, ninja teknikleri bir çok ana öğrenmek gerekir.

kendi hayatını feda Naruto'nun babası dokuz kuyruklu tilki içinde oğlu, bu çakra ve güç bir sürü verir başladı. kontrol ve bu gücü hakim olamaz Ama eğer sonunda sadece kurtararak kaos ve yıkıma ekim kontrol bu canavar kaybedersiniz. kendi yolunu bu genç ninja herkesi şaşırttı bırakarak, imkansız teknikleri hakim ve yenilerini geliştirmek oluşturma. Ama orada hayalini sona erdirmek için istekli bakıyorlar güçlü düşman olarak, Hokage olmak kolay değildir.

Artık Hokage olmak ve onlar bir köyde bakmak tanınmasına yardım etmek için Naruto ile eğitim yürütmek zorundadır. Bunu yapmak için onunla savaşları yürütmek hangi yenilgi serisinin görünen düşmanları olarak. bu yeterli değildi Ama eğer, izleyiciler Naruto anime serisi diğer yıldızlı yüzler görmek istiyorum. O kazanan olacak elinizde karşıt güçler Naruto VS Goku göreceksiniz hangi oyunun durumdur. Eğer kendisi kazanan ilan etmek bizim arkadaşa yardım sahip olduğu bu oyunların başka Naruto VS Bleach olduğunu. tüm kendi hayranları için erişilebilir, böylece herkes PC'nizde şimdi Naruto tamamen ücretsiz çevrimiçi. Şimdiye kadar en iyi ninja olmak için yolda Naruto katılın!

Посмотрите на нашего главного героя против других персонажей аниме в боях против Гоку или Отбеливателя

Go to TOP