Naruto Shippuden Oyun
🔥🔥🔥 Diğer Naruto Shippuden oyunlarıNaruto Ninja KonseyiNaruto Ninja Konseyi Naruto Uzumaki Serbest DövüşNaruto Uzumaki Serbest Dövüş Kung fu: ejderhanın öfkesiKung fu: ejderhanın öfkesi

Naruto Shippuden

🔥 Naruto ile ninja becerilerinizi geliştirin 🔥

Naruto Shippüden mangasının yeni çevrimiçi maceralarını takip etmenin yanı sıra, Goku veya Bleach'e karşı diğer Anime karakterlerine karşı kahramanımızla yüzleş.

Naruto, genç bir ninjanın maceralarını anlatan aynı isimli manga serisinin kahramanıdır. Gizli Konoha köyünün bir sonraki Hokage'si olmayı hedefleyen Naruto, ninja becerilerine hakim olmak ve bu unvan için hak kazanmak için her gün eğitiyor. Bunun için, çok sayıda ninja tekniğine hakim olmayı öğrenmeli, tüm bunlar eski askılı babası içerideki atalardan birini kilitlerken bir lanet taşıyor. Naruto'nun babası kendi hayatını feda ederek dokuz kuyruklu tilkiyi oğluna koydu, bu ona çok fazla çakra ve güç veriyor. Ama eğer bu gücü kontrol edemez ve hakim olmazsa, sonunda kontrolü kaybedecek ve böylece sadece kaos ve yıkım eken bu canavarı serbest bırakacaktır. Kendi ninja yolunu yaratan bu genç adam imkansız tekniklere hakim olacak ve yenilerini geliştirecek, herkesi şaşırtacak. Ancak güçlü düşmanlar hayallerini sona erdirmek için orada saklandıkları için Hokage olmak kolay olmayacak.