Naruto shippuden Oyun

Arama başına 12 oyun gösteriliyor: Naruto shippudenNaruto Shippuden: Naruto, Sasuke' ye KarşıNaruto Shippuden: Naruto, Sasuke' ye Karşı Naruto ÇevrimiçiNaruto Çevrimiçi Çılgın NarutoÇılgın Naruto 3D Naruto Maceraları3D Naruto Maceraları Naruto Testi: Manga hakkında ne kadar bilgin var?Naruto Testi: Manga hakkında ne kadar bilgin var?


Teen Titans Go!
23'dan fazla oyun
Mücadele etmek Oyun
Kavga ve kavgalar
Cartoon network Oyun
çizgi film ağı çizimleri
Yo-Kai Watch
5'dan fazla oyun
Sailor moon Oyun
7'dan fazla oyun
Nickelodeon Oyun
27'dan fazla oyun
Marvel Oyun
8'dan fazla oyun
Miraculous ladybug
Uğur böceğinin maceraları
Yenilmezler
5'dan fazla oyun🔥🔥🔥 Diğer Naruto shippuden oyunlarıNaruto Ninja KonseyiNaruto Ninja Konseyi Naruto: Hafıza KartıNaruto: Hafıza Kartı Naruto: GiydirmeNaruto: Giydirme Çamaşır suyu Naruto' ya karşıÇamaşır suyu Naruto' ya karşı Naruto Uzumaki Serbest DövüşNaruto Uzumaki Serbest Dövüş Anime pokemonAnime pokemon Kung fu: ejderhanın öfkesiKung fu: ejderhanın öfkesi
Daha fazla Naruto shippuden oyunu oyna

Naruto ile ninja becerilerinizi geliştirin 🔥

Naruto shippuden

naruto, görüntülenecek yaklaşık 12 ilgili oyun ile web sitemizdeki popüler bir aramayı ifade eder.


Naruto Shippüden mangasının yeni çevrimiçi maceralarını takip etmenin yanı sıra, Goku veya Bleach'e karşı diğer Anime karakterlerine karşı kahramanımızla yüzleş.

Naruto shippuden, genç bir ninjanın maceralarını anlatan aynı isimli manga serisinin kahramanıdır. Gizli Konoha köyünün bir sonraki Hokage'si olmayı hedefleyen Naruto shippuden, ninja becerilerine hakim olmak ve bu unvan için hak kazanmak için her gün eğitiyor. Bunun için, çok sayıda ninja tekniğine hakim olmayı öğrenmeli, tüm bunlar eski askılı babası içerideki atalardan birini kilitlerken bir lanet taşıyor. Naruto shippuden'nun babası kendi hayatını feda ederek dokuz kuyruklu tilkiyi oğluna koydu, bu ona çok fazla çakra ve güç veriyor. Ama eğer bu gücü kontrol edemez ve hakim olmazsa, sonunda kontrolü kaybedecek ve böylece sadece kaos ve yıkım eken bu canavarı serbest bırakacaktır. Kendi ninja yolunu yaratan bu genç adam imkansız tekniklere hakim olacak ve yenilerini geliştirecek, herkesi şaşırtacak. Ancak güçlü düşmanlar hayallerini sona erdirmek için orada saklandıkları için Hokage olmak kolay olmayacak.