ücretsiz savaş oyunlar

189 189 ;dan fazla Savaş oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Savaş oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz savaş oyunlar

Savaş oyunları çevrimiçi

Ordunu savaşa hazırla 🔥


Savaş, görüntülenecek yaklaşık 189 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder

Bu Call of Duty tarzı oyunlarda gerçekleştirmemiz gereken savaşların her birinde düşman hattını geçmek ve rakipleri öldürmek için ordunuzu oluşturun

Bu Çevrimiçi Savaş Oyunlarında ordunuzu zafere taşıyın


İnsanlığın başlangıcından bu yana silahlı çatışmaların tarihteki bir değişmez olduğu ve bunun birçok video oyununda tekrarlanması, özellikle de kamuoyunda, özellikle de erkeklerde büyük ilgi uyandırdığı düşünüldüğünde şaşırtıcı değil. Savaş oyunları, Risk gibi strateji oyunlarıyla masa oyunlarından başladı. Büyük platformlara sıçramaları çok uzun sürmedi ve sanal dünyada tarihteki en önemli savaş çatışmalarını yeniden canlandıran yüzlerce oyun var, bazıları ise söz konusu oyun için yaratılan kurgusal çatışmalara dayanıyor.

Savaş oyunlarında farklı senaryolar bulabilirsiniz. Bütün bir ordunun kaptanlığını yapabilir, onu savaşlara taşıyabilir, medeniyetinizi ve şehrinizi büyütebilirsiniz. Ünlüler Age of Empires, Civilization veya Total War oyunlarıdır. Burada kaynaklar, askerler yaratmanız ve giderek güçlenmek için genişletmeniz gereken alanlarınızı korumanız gerekiyordu.

Ancak savaş dünyasının en popüler oyunları şüphesiz nişancı oyunlarıdır. Bu vesileyle size oyunun gelişimi ve zafere ulaşmanız için hayati önem taşıyan bir karakterin kontrolünü verecekler. Bununla birlikte savaş alanında hayatta kalmanız ve tüm görevlerinizi tamamlamanız gerekecek. Tüm bunlar ve çok daha fazlası artık web sitemizde mevcut, böylece internetteki en ünlü savaş oyunlarıyla eğlenebilirsiniz.

Platformlarda zafer kazanan Savaş Oyunları


Size daha önce PC için mevcut olan ve o zamanlar tam bir başarı elde eden bazı strateji savaş oyunlarından bahsetmiştik, bazıları çok iyi eskimiş ve en nostaljik insanlar onları aramaya devam ediyor. Total War, Age of Empires veya Civilization, savaş ve strateji oyunları dünyasında harika referanslardır ve biz bunları önermeden duramayız. Ayrıca, bu oyun biçimini taklit eden çok sayıda çevrimiçi mini oyun vardır ve web sitemizde bunların keyfini çıkarabilirsiniz.

Atıcılar açısından en ünlüleri şüphesiz Battlefield ve Call of Duty destanlarıdır. Bunlarda, düşmanlara karşı savaşmak zorunda kalacağımız kurgusal senaryoların yanı sıra, Birinci Dünya Savaş veya İkinci Dünya Savaşı gibi savaş çatışmaları da kopyalandı.

Galaksiler arası savaş oyunları da oldukça popüler ve Star Wars gibi destanlar hayal gücüne kanat açtı. Bu savaş oyunları kategorisinde hazırladığımız her şeye hazır olun ve ulusunuza zafer kazandırmak için rakiplerinizle yüzleşin.

Savaş Oyunları koleksiyonumuzu keşfedin


Zaten en büyük savaş çatışmalarıyla yüzleşmeye hazırsanız doğru yere geldiniz çünkü savaş oyunları kategorimizde zafer için ordunuzla birlikte savaşmanız gereken neredeyse 200 oyun var. Web sitemizde, daha çocuksu bir dokunuş vermek için çizgi film kullananlardan, bize COD veya Battlefield gibi ünlü oyunları hatırlatan çok gerçekçi grafiklere sahip olanlara kadar çok farklı savaş oyunları var.

Çevrimiçi savaş oyunlarımızda ordunun kontrolünü elinize alın ve onu ülkenizin zaferine ulaştırın.Topladığımız tüm Savaş oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri