Garry'ın Mod Prop HuntGarry's Mod freeG modMultiplayer Garry's ModGarry's Mod : Fortaleza centinelaGarry's Mod animasyon

Garry mod Oyun

Garry's Mod'un deliliği

Ayrıca sadece Gmod olarak bilinen Garry Mod, sen fiziği ile deney ve nesneleri müdahale edebilmelerine olanak sağlayan eğlenceli bir sanal oyun. kullanıldı Orange Box ve Left 4 Dead gibi oyunların başında elemanları olarak, o zaman kendi içeriği ile bağımsız bir oyun olacaktı. Garry Mod ilk sürümü 2006 ve 2015 doğumlu yeni versiyonlarını devam etmiştir. Oyun düzenli olarak güncellenen ve Buhar sayfasında mevcut değil. Bu WillyRex, Alexby11, Vegeta777 ve diğerleri gibiler, kanallardan oluşan içerik parçası haline gelmiş birkaç YouTube beri çok popüler bir oyundur. Orada Garry Mod oyunların farklı yöntemler ve sonra senin ne olduğunu açıklar.

Önce Terörist Town oyun Gmod Trouble, online çok oyunculu eğlenceli bir yol bulmak. Bir veya daha fazla hainler olacaktır aralarında bir grup insan oluşur. Acaeciendo herşey normal olacak ve hainler dinlenme fark etmeden masum öldürme gitmek zorunda kalacak. hain rolü tüm şüphe çekmeden öldürmek ve haini bulma masum ve o hepsini öldürmeden onu öldürecek.

Bir diğer popüler oyun modu iki takım vardır ünlü Garry Mod Prop Hunt, bir gizleme oyununun sıralama ve arama içindedir. Bu gizleme (prop) ve avcılar (av) grubudur ve her biri farklı bir misyona sahip olacaktır. 30 saniye var gizlemek olanlar aşamanın mobilya parçası haline ve Şüphe çekmemek için çok hareketsiz kalmak. avcı ekibi seni öldürecek vurursa, bir rakip olabileceğini düşünüyorum nesneler üzerinde çekmek zorunda ama başarısız olursa kendi hayatını kaybeder.

Şüphesiz YouTube'daki en popüler oyun modu ve viralizado Ölüm Run, hazine avı ekibinin bir türüdür. Bir grup doğru zamanda koşu gitmek diğer takım rakiplerini yakalamak için ise atlatmak için denemek zorunda kalacaktır tuzaklar dolu bir yoldur. Takımlar koşucular ve avcılar olmanın alternatif ve en yüksek puana sahip bitirmek için oyunu kazanır olacaktır.

Bunlar büyük benzerlik onların çok oyunculu çevrimiçi rol bu tüm biçimleriyle eğlenceli bir oyun yapar Garry Mod oyunlar. Web sitemizde. Garry Mod bu büyük klasik versionan iyi ücretsiz oyunlar bulabilirsiniz Prop Hunt Eğer rakiplerini şaşırtmak için bir ofis mobilyası olmak zorunda olduğu ücretsiz online keyfini olacaktır. Ayrıca kendi Ölüm Run çok oyunculu yürütmek veya klasik oyun savaşa girebilir. İyi Oyunlar Garry Mod burada bulun!

Terörist Kasabasındaki Trouble veya klasik Prop Hunt'tan Gmod oyunlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Go to TOP