ücretsiz garry mod oyunlar

9 9 ;dan fazla Garry mod oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınAz mı Garry mod oyunları?

Şu anda yayınlanmış yaklaşık 9 oyunumuz var.Farkındayız, internette arama yapacağız ve çok yakında yeni güncellemelerle daha fazla Garry mod oyunları yayınlayacağız .Yakında daha fazla oyun oynayabileceksiniz , derlediğimiz, Garry mod oyunları ile ilgili çok ilginç ve bağımlılık yapıcı bu ilgili kategorileri öneriyoruz.

ücretsiz garry mod oyunlar

Garry mod oyunları çevrimiçi

Garry's Mod'un deliliği 🔥


Garry mod, görüntülenecek yaklaşık 9 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, gmod oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Trouble in Terrorist Town'daki Gmod oyunlarının veya diğerlerinin yanı sıra klasik Prop Hunt'ın keyfini çıkarabileceksiniz. Web sitemizde en sevdiğiniz oyun modlarının keyfini çıkarın.

Garry'nin Modu veya Gmod nedir?


Basitçe Gmod olarak da bilinen Garry's Mod, fizikle denemeler yapmanıza ve nesneleri manipüle etmenize izin veren eğlenceli bir sandbox oyunudur . Başlangıçta The Orange Box ve Left 4 Dead gibi oyunlardan öğeler kullanıldı, daha sonra kendi içeriğiyle bağımsız bir oyun haline gelecekti. Garry's Mod'un ilk versiyonu 2006 yılında doğdu ve 2015 yılına kadar yeni versiyonları çıkmaya devam etti. Oyun düzenli olarak güncellenmektedir ve Steam sayfasında pazarlanmaktadır. Gmod'daki en ünlü oyun modları, Trouble in Terrorist Town veya Prop Hunt'tır ve bunları web sitemizde ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Garry's Mod'un en iyileri, bu video oyununun hayranlarının keyfini sonuna kadar çıkarması için sayfamıza geldi.

Garry's Mod'un temel oyununun takip edilecek bir hedefi veya hikayesi yok, bizi tüm nesneleri kısıtlama olmaksızın manipüle edebileceğimiz tamamen özgür bir dünyaya bırakıyor. Ancak ünlü oyun modları, video oyunları dünyasında kendilerine bir isim yaptı ve birçok çevrimiçi mini oyunda çoğaltıldı. Bunlar , Gmod Terörist Kasabasında kendi Prop Hunt veya Trouble maceralarınızı yaşayabileceğiniz web sitemizde bulacağınız şeylerdir.

En iyi Gmod Çevrimiçi mini oyunlar


Bu nedenle, Garry's Mod'da kendimizi bir oyuncunun araç tabancası sayesinde karakterler oluşturabileceği ve onlarla etkileşime girebileceği bir sandbox oyunu (açık dünya) ile buluyoruz. Ancak, Garry's Mod'u ünlü yapan çevrimiçi çok oyunculu mod ve Gmod deneyimini başka bir düzeye taşıyan çoklu oyun modlarıdır. Ana Gmod çevrimiçi mini oyunları şunlardır:Garry's Mod Trouble in Terrorist Town - Sahtekarların veya hainlerin olduğu ilk oyun Aramızda değildi, Trouble in Terrorist Town, bir grup teröristin hain veya masum olarak atanacağı, hainlerden hayatta kalmak ve bitirmek zorunda kalacağı oyun modunda bunu zaten uyguladı. çok geç olmadan onları kapat.

Garry'nin Mod Prop Avı - Klasik saklambaç, Prop Hunt veya Prop vs Hunters olarak bilinen bu oyun moduyla bir adım daha ileri götürüldü. Bir yanda saklananlar (pervane), diğer yanda avlananlar (avcılar) olmak üzere iki takım vardır. Avcılar dikkatli olmalı ve sadece düşmanlara ateş etmeli, yoksa canlarını kaybederlerken, aksesuarlar herhangi bir nesne haline gelerek ve bulunmamayı başararak çevreye uyum sağlamalıdır.

Garry's Mod DarkRP : Bu oyun modu, günlük durumlarda gerçek hayattaymış gibi rol oynamak içindir. Her rol yapma odasının kuralları, sunucunun sahibine bağlı olacaktır, ancak başarısı öyle ki, GMOD'daki en eğlenceli oyun modlarından biri haline geldi.

Fanoyunlar.com'da Garry's Mod'u ücretsiz oynayın


Artık Garry's Mod oyunu hakkında biraz daha bilgi sahibi olduğunuza göre, bu maceranın ne hakkında olduğunu ilk elden bilmek istediğinize eminiz ve orijinal oyuna para harcamak istemiyorsanız ideal olan şey Klasiklerine dayanan bu çevrimiçi mini oyunlarla oyun modlarını deneyerek başlayın. Şüphesiz en eğlencelisi Prop Hunt ve bu oyun modunda dünyanın her yerinden insanlarla karşılaşacağınız çevrimiçi bir versiyonumuz var.

Web sitemizde oyunlarmızı periyodik olarak güncelliyoruz, bu nedenle herhangi bir haberi kaçırmak istemiyorsanız, Gmod ile ilgili en son haberlerin ve yüzlerce popüler oyunun eksik olmayacağı web sitemizi takip etmeye devam edin.Topladığımız tüm Garry mod oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri

En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar