ücretsiz zombiler oyunlar

152 152 ;dan fazla Zombiler oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Zombiler oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz zombiler oyunlar

Zombiler oyunları çevrimiçi

Otantik zombi kıyameti hayatta 🔥


Zombiler, görüntülenecek yaklaşık 152 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, zombiler, crazy zombie oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Gerçek bir zombi kıyameti yaşayacaksınız ve insanlığın bu tehlikeden kurtulmasını sağlayacak becerilerinizi sergilemeniz gerekecek.

Zombi Oyunlarımızdaki en kötü kıyametten sağ çıkın


Zombilerin hayata geri dönebilen yaratıklar olduğu fikrinin kökenleri Haiti voodoo kültüne dayanıyor, ancak bu kelimenin birçok farklı kökü arandı. Ancak kurguda ona çok farklı bir çağrışım verilmiştir ki çoğumuzun aklında olan da budur. Kurmacalarda, bekleyen hesapları kapatmak için mumyalar gibi hayata geri dönen cesetlerden bahsediliyordu.

Son yıllarda zombilerle ilgili yeni bir hikaye yayınlandığında, öldüklerinde hayata geri dönmelerine neden olan bir tür virüs olduğu için buna tıbbi bir açıklama yapma eğilimi var. Zombi dünyasında öncesine ve sonrasına damgasını vuran en büyük referanslardan biri de şüphesiz dünya çapında büyük başarı elde eden The Walking Dead dizisiydi. Zombiler herhangi bir bilince sahip olmamalarıyla karakterize edilirler, homurdanarak ve yiyecek ararken sadece yavaş yürürler, diğer insanlarla beslenirler.

Zombi dünyası, konu televizyon hikayeleri yaratmaya geldiğinde ve aynı zamanda çok fazla oynanış sağladıklarından mini oyunlar dünyası için oldukça ilgi çekici hale geldi. The Last of Us, farklı bir zombi türünden bahseden başka bir oyundur. Video oyunlarıyla başladılar ve şimdi de HBO Max'te yayınlanan bir diziyle küçük ekrana adaptasyonlarını deneyimlediler. Ve diğer zombilerle tanışmaya devam etmek istiyorsanız internetteki zombi oyunlar kategorimize göz atmanızı öneririz.

Zombiler, Çevrimiçi Oyunlar sayfamıza ulaşmak için mezarlarından uyandılar


Zombiler, büyük zombi kıyametinde hayatta kalmamız gereken birçok macerayı bize sunmak için web sitemize geliyor. Bu oyunlarn çoğunda insanları zombiye dönüştüren virüsten sağ kurtulanlar olarak sunuluyoruz ve hayatta kalabilmek için onları öldürmek zorunda kalıyoruz. Bunlar genellikle nişancı oyunlar ve benzerleridir; iyi bir kafa vuruşunun onları hızlı bir şekilde bitireceğini bilmeniz gerekir.

Zombi teması o kadar popüler ki, büyük nişancı oyunlar bile bu karakterlerin tanıtıldığı DLC'ler ve oyunlarnın özel versiyonlarını oluşturdu. Bunlardan en ünlülerinden biri Modern Warfare 2 gibi serilerde tanıtılan Call of Duty Zombies modudur.

Artık web sitemizde bulunan ve hayatta kalanlardan biri olmak istiyorsanız yüzleşmeniz gereken bu ve diğer zombi oyunlarnı keşfedebilirsiniz. Bu çevrimiçi zombi oyunlarnda zombilerin beyninizi yemesine ve onlardan biri olmasına izin vermeyin.

Video Oyunlarında öncesine ve sonrasına damgasını vuran Zombi Oyunları


Video oyunları dünyasında zombiler birçok oyunun vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve bazıları hem platformlarda hem de çevrimiçi mini oyunlarda oldukça başarılı oldu. Hiç şüphesiz en iyi bilinenlerden biri, bahçenizi zombilerin ilerlemesini durduracak büyülü bitkilerle korumanız gereken Plants VS Zombies'tir.

The Walking Dead'deki zombiler üzerine kurulu oyunların da sitemizde yeri var ve bize sundukları aşamalarda hayatta kalmalısınız. Sizler için derlediğimiz 150'den fazla zombi oyunuyla sitemizde gerçekleşecek büyük zombi kıyametine hazırlanın.Topladığımız tüm Zombiler oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri