ücretsiz fifa oyunlar

406 406 ;dan fazla Fifa oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Fifa oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz fifa oyunlar

Fifa oyunları çevrimiçi

FIFA'daki en iyi golleri at 🔥


FIFA, görüntülenecek yaklaşık 406 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, futbol, cristiano ronaldo, ronaldo, 2 oyuncu, fifa, messi, leo messi, maclar, futbolcular oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Bu spor müsabakasında oynanacak farklı maçlarda topla olan becerilerinizi sergilemeniz gereken bu çevrimiçi FIFA oyunlarında favori futbol takımlarınızı ve onların harika yıldızlarını kontrol edin.

FIFA oyunlarında dünya futbolunun en iyileri


FIFA ilk futbol video oyunu olmayabilir, ancak ana platformlara gelişinden bu yana bir döneme damgasını vurdu. Kuşkusuz, izometrik perspektife geçiş, kuş bakışı sunan oyunların geri kalanında fark yarattı. Ayrıca, ilk oyunlarda yer alan gerçek stadyumların ortam sesleri oyun deneyimini daha sürükleyici hale getirdi.

FIFA, Electronic Arts şirketi tarafından EA Sports etiketi altında geliştirilen bir oyundur ve her yıl hem grafik kalitesinde hem de oynanışta her zaman iyileştirmeler içeren yeni sürümünü sunar. Ayrıca tüm takımlar, imzalar, değişiklikler ve gerekli olan her şey güncellendi. Şu anda diğer ligler ve milli takımların yanı sıra Premier Lig, İspanya LaLiga, Almanya Bundesliga ve İtalya Serie A lisanslarına sahipler.

Yeni FIFA23 zaten satışta, ancak en son sürümle başlamak istemiyorsanız, önce web sitemizde bulunan FIFA mini oyunlarına bir göz atmanızı öneririz. Yalnızca orijinal oyunu simüle eden ücretsiz sürümleri bulmakla kalmayacak, aynı zamanda tamamen yayınlanmamış birçok başka sürümü de bulabileceksiniz. FIFA 99 kadar klasik oyunları oynamamıza izin veren retro simülatörleri unutmadan. Ancak FIFA oyunlarında size sunduğumuz her şeyi öğrenmek istiyorsanız, bu web kategorisine bir göz atmanızı öneririz.

FIFA'da favori maçlarınızı oynayın


Futbol hayranlarını FIFA oynamaya en çok çeken şey, favori takımlarını yöneterek hem ulusal hem de uluslararası farklı yarışmalarda zafer kazanma olasılığıdır. Ayrıca en sevdikleri yıldızları, idollerini, tüm bir nesli işaretleyen futbolcuları idare edebilirler. Kim kendini Messi'nin ya da Cristiano Ronaldo'nun kontrolüne sokmak istemez ki? FIFA oyunlarında bu mümkün.

Tüm bunlar, daha önce de belirttiğimiz gibi, kalkanlarını, şarkılarını, stadyumlarını ve ayrıca oyuncularnı kullanmalarını sağlayan ana dünya liglerinin lisanslarına sahip olmaları sayesindedir. Oyuncuların karakterizasyonu, video oyununda her yıl gelişen ve birden fazla oyuncuyu yeni oyunlar satın almaya çekmeyi başaran başka bir özelliktir, ancak oynanış neredeyse hepsinde aynı olsa da.

Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı çevrimiçi ligler, kariyer modu veya FUT Champions müsabakaları, en yeni FIFA oyunlarının eklediği ve yakalarsanız tadını çıkarabileceğiniz diğer teşvikler. Ancak para harcamak istemiyorsanız, farklı veya retro bir şeyler arıyorsanız sitemizdeki oyunlara bir göz atmanızı öneririz. Çevrimiçi FIFA'daki en iyi mini oyunlar hangileri? Bunları aşağıda listeliyoruz.

Web sitemizde bulunan çevrimiçi FIFA oyunlarını keşfedin


Futbol, ​​gençlerin oynama arzularını tatmin etmek için en çok aradıkları konulardan biri ve birçoğu FIFA klasiklerinden her yıl sahip oldukları şeyler olduğu için sıkılıyor. Bu serideki mini oyunlarn devreye girdiği yer burasıdır ve içlerinde herkes için çok eğlenceli ve benzeri görülmemiş oyun ve görevler bulabiliriz.

Tüm bu daha önce hiç görülmemiş maceraları bulmakla kalmaz, aynı zamanda en klasik FIFA oyunlarını yeniden yaşayabilirsiniz. Retro konsol simülatörleri sayesinde artık size web sitemizde FIFA 2000, FIFA98, FIFA 2003 gibi bir döneme damgasını vuran oyunlar ve daha fazlasını sunabiliyoruz.

Penaltı atışları yapabileceğiniz, serbest vuruşlar yapabileceğiniz veya FIFA Street'in en ayrıntılı çevrimiçi versiyonlarının keyfini çıkarabileceğiniz bu FIFA oyunlarıyla daha fazla beklemeyin ve eğlenin. Bunu kaybedemezsin!Topladığımız tüm Fifa oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri