fifa

Fifa Oyun


2012 Yeni FIFA
100%
Futbol: FIFA
41%
FIFA 17
52%
FIFA 17
Akrep çekim
40%
FIFA Tricks
100%
En iyi forvet
75%
Online futbol
35%
Unity 3D
FIFA Street 17


diğerleri Fifa Oyun
Toplam futbol
67%
Gizli top
Gizli top
FIFA Soccer BBVA
85%
FIFA 16
70%
FIFA 16
Liga Indonesia
80%
İspanya Ligi 2017
100%
İspanya Ligi 2017
Premier League
100%
12 metre Cezalar
100%
Spinkicker
Spinkicker
Üç futbol
100%
Copa America
Copa America
Futbol kalesi
Futbol kalesi
Futbol, ​​2 oyuncu
Futbol, ​​2 oyuncuFifa Oyun

Fifa Oyun

Takımınızı size oyunlarını oluşturarak ekibi ile oynamak zorunda FIFA oyunları oynamak dünyanın en iyi olun iyi geçer yapmak ve her şeyden sen çok oyunculu farklı liglerde ilerlemeye rakibin golü gol var ya da isterseniz bilgisayara karşı oynarken eğitebilirsiniz.

Futbol birçoğu hep pratik severim, dünya çapında izleyeni var ama oynamak için insanları veya ince hava bulmak her zaman kolay değildir, biz FIFA video oyunu ile ilgili en iyi ücretsiz oyunlar var. sporun Bunlar gerçekçi simülatörleri bize kolayca ve en prestijli kulüpleri tarafından yapılan son anlaşmanın oyun oynamak için izin verir.

Yalnızca bir oyunu oynarken sınırlı değil mi favori ekibi ile herhangi ligde rekabet edebilir. Kendi takım oluşturmak ve bu devleri karşı oynamak alabilir sizi cesur olsalar bile, en büyük futbola karşı Şampiyonlar Ligi oynamaya hazır olun.

Kendi ekip oluşturmak Eğer, aşağıdan başlamak üzere üçüncü bölümünden bir üst lige erişmek için oyun kazanan yukarı hareket etmelidir var. Eğer takım için yıldız oyuncular imza sorumlu olmak, ancak sınırlı bir bütçeye sahip ve sorunları getirebilir tek oyuncu hepsini geçirecek çünkü dikkatli olacağım.


Yorumlar Oyunlar