ücretsiz cezalar oyunlar

55 55 ;dan fazla Cezalar oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Cezalar oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz cezalar oyunlar

Cezalar oyunları çevrimiçi

Penaltı noktasından gol atabilir misin? 🔥


Cezalar, görüntülenecek yaklaşık 55 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, cezalar, kaleciler, hedefler oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Takımınızın kazanması için maksimum futbol cezasına itiraz etmekten sorumlu olacaksınız. Bu sanal penaltı atışlarında oyuncuları ve kaleciyi yönetin.

Penaltı Oyunlarındaki tek amacınız maksimum cezayı dönüştürmektir.


Futbol, İspanyolca konuşulan çoğu ülkede ve Avrupa'nın büyük bir bölümünde sporun kralıdır ve önemli bir olay olduğunda televizyon etrafında en çok takipçi toplayan sporlardan biridir. Futbol oyunları, video oyunları dünyasında bir klasiktir ve bunların açık bir örneği, başarılı Pro Evolution Soccer ve FIFA destanlarıdır. Web sitemizde çok çeşitli futbol oyunları bulabilirsiniz, ancak çok fazla olduğu için onları da alt kategoriler halinde gruplandırmaya karar verdik.

Web sitemizdeki penaltı atışlarına ayrılmış bu bölüm böyle doğdu. Bildiğiniz gibi, bu sporun hayranıysanız, ceza futboldaki en büyük cezadır ve bir oyuncu ile rakip kaleci arasında doğrudan bir karşılaşmadır. Top penaltı noktasına yerleştirilir ve oyuncu engelsiz doğrudan kaleye şut atma şansına sahip olur.

Takımlar berabere kaldığında genellikle çözüm bu olduğundan, birçok önemli futbol maçı penaltılarla kararlaştırılır. Eşitliği bozmak için çözüm, her biri 5 rauntluk bir penaltı atışlarıdır. Bu penaltı oyunlarnda, bir oyuncu olarak topu içeri sokmaya çalışmanız veya kaleci olmanız gerekiyorsa topu durdurmanız gereken şut turlarında bulacağınız şey budur. Gerekli becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, sizi bu çevrimiçi ceza oyunlar yöntemini denemeye davet ediyoruz.

Penaltı noktasından itibaren yeteneğinizi gösterin


Maksimum futbol cezasını uygulamak, büyük bir gerilim anıdır. Bir takıma penaltı verildiğinde, gol şansı oldukça yüksektir ve sinirler yükselir. O yüzden bu durumun üzerlerinde baskı oluşturmaması ve cezayı kendi lehlerine bir gole çevirebilmeleri için çelik gibi sinirleri olan insanlara sahip olmanız gerekiyor.

Bu oyunlarda, gol atmak ve penaltı atışlarının sonunda olumlu bir skor elde etmek gibi bir göreviniz olacak. Web sitemizdeki penaltı oyunlarnın birçoğunda penaltı atmaktan sorumlu oyuncu olmanız gerekecek, ancak diğer birçoklarında ikili göreviniz olacak: oyuncunuzla golü atmak ve kalecinizle rakip şutu durdurmak.

Genel olarak, penaltı atışları her takım için 5 raunttur ve eşitlik olması durumunda, iki takımdan biri başarısız olana ve bu beraberlik bozulana kadar penaltı atışları devam ederdi. Web'de sahip olduğumuz 50'den fazla penaltı atışları oyunumuzda zafere ulaşmak için ölçülü, beceri ve çelik gibi sinirlerinizi gösterin.

Size Çevrimiçi Penaltı Oyunları koleksiyonumuzu sunuyoruz


Yukarıdakilerin hepsini söyledikten sonra, web sitemizde bulunan harika penaltı oyunlar koleksiyonunu keşfetmenizin zamanı geldi. En sevdiğiniz futbolculara eşlik edebilecek ve farklı liglerden en sevdiğiniz takımları kontrol edebileceksiniz. UEFA penaltı vuruşlarını, Şampiyonlar Ligi'ni penaltılarda veya kadın futbolunda penaltı atışlarını deneyimlemeye hazır olun.

Ayrıca animasyon dünyasından birden fazla karakterin de sitemizde kendi penaltı atışları oyunları bulunmaktadır. Sizin için hazırladığımız her şeyi keşfetmek ve 50'den fazla ücretsiz ve çevrimiçi penaltı atışları oyunundan oluşan bu koleksiyonla eğlence dolu bir öğleden sonra geçirmek için daha fazla beklemeyin.Topladığımız tüm Cezalar oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri