kirby

Kirby Oyun


KirbystarKirby giyinmekKirby maceraBir Kirby oluşturKirby Yıldız Catch 2Kirby omegaKirby yıldız kapışKirby pacman

diğerleri Kirby Oyun

Kirby kaçışKirby BombermanKirby bulmaca

simmilar oyunlar

Bulmaca OyunScooby Doo OyunÇocuklar OyunDora kaşif OyunTom ve Jerry OyunDinozor kral OyunKirby OyunBomberman OyunDigimon OyunAnime ve Manga OyunGarfield OyunNintendo OyunPoint and click Oyun
Kirby Oyun

Kirby Oyun

Kirby bir küre gibi eğlenceli bir pembe top, o şişirmek ve kısa bir süre için uçmak mümkün. Onun en güçlü yeteneği bir elektrik süpürgesi gibi düşmanlarını absorbe olmasına rağmen, düşman da olacak ateş topları ateş eğer, sizin düşmanınızdır emme yeteneği olsun.

Bu dövüş sanatları ustası Fakat bu iki beceri sınırlı değildir, o yüksek hızda saldırmak ya da düşmanlarına karşı güçlü bir tekme başlatabilirsiniz. Sizin düşman sevgili ev Dream Land gelen tüm yiyecek çaldı Kral dedede vardır.

Bizim pembe kahraman yiyecek kazanmak için mücadele embarks ama onlar kötü kralı ulaşmak için tek Kral Dedede biri tüm kölelerinin yenmek zorunda kalacak. Her durum için en iyi başa çıkmak için onun kölelerinin becerileri üzerinde çizmek zorunda kalacak ve bazı alanlarda ilerlemenin uzaklardan bir doğmak balyoz ya da saldırı gerekir. Kirby yiyecek almak için yardımcı olur ve atlama veya Rüya Land her yerinden uçan sahiptir.

Nintendo Oyun

Nickelodeon Oyun

Friv Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»