Donkey Kong Oyun
Mario bros OyunNintendoÇarşıKing Kong OyunPlatformlarKlasikGoriller OyunLegend of ZeldaKirbyYo-Kai WatchToki Oyun

🔥Diğer Donkey Kong oyunlarıOrmanda kaosOrmanda kaos Super Smash Bros 64 On LineSuper Smash Bros 64 On Line Smashy ŞehirSmashy Şehir Vahşi boğa saldırısıVahşi boğa saldırısı Muz KongMuz Kong Kurtarmaya Kiba ve KumbaKurtarmaya Kiba ve Kumba Mario kart yeraltıMario kart yeraltı Mario planörMario planör Super Smash Flash 2Super Smash Flash 2 Gorillart- king kongGorillart- king kong Kong CityKong City Kong: Skull Island ABCKong: Skull Island ABC

Donkey Kong

🔥Ormanın gerçek kralı Eşek Kongu.

Farklı platformlara atlayarak Nintendo gorilinin engellerinden kurtulun ve onu efsanevi hale getiren hikayelerini oluşturan tüm aşamaların üstesinden gelmeyi başarın.

Donkey Kong, daha pek çok şey göründüğü için modası geçmeyen en ünlü Nintendo oyunlarından biridir. Bu hikayenin kahramanı, arkadaşı Diddy Kong'un eşlik ettiği harika bir gorildir. Karşılaşabileceğimiz düşman ve engellerden kaçarken seviyeleri çözmek zorunda kalacağımız bir platform oyunudur. Tıpkı Mario bros'un yoluna muz seçmesi gibi, Donkey Kong da ona ekstra hayat verecek muzlarla aynı şeyi yapacak. Donkey Kong gorili ile bu sanal ormanda maceraya katılın.
Go to TOP