Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Terör oyunları 👻🎃

Poopy Hayatta Kalma Süresi: Hugie Wugie Fulp' ta Beş Gece Rainbow Friends: Bir Canavar Oyunu Korku Masalı 2: Samantha Korkunç Tavuk Ayaklarından Kaçış Avlanan Kurt: Savunma Boşta Amcayı kurtarmak Korkudan Kaçış: Sinister Hideout Baldi´s Basics Aramızda Çevrimiçi Baskı Yandere Senpai öldürme FNF Vs Sonic Exe çevrimiçi (Friday Night Funkin)
Cuphead oyunlarıYandere Simülatörü oyunlarıFNAF - Freddy oyunlarıFNF oyunlarıMerhaba komşu oyunlarıBaldi oyunlarıBendy oyunlarıGranny oyunları

👻🎃 Ücretsiz Terör oyunları içeren geniş koleksiyon 🕷️🕸️

Sahtekar Baldi' s Parkour Freddy' s 2' de beş gece Roblox Kalamar Oyunu Büyükanne: korku FNF vs Rainbow Friends Cuma Gecesi Funkin vs Huggy Wuggy Slendytubbies beta 2 GTA Suç Simülatörü Kogama' da Freddy' nin Beş Gecesi DOMUZ: Domuzdan Kaçış Kalamar Mücadelesi Oyunu Kalamar Oyunu Pro Kalamar Oyunu Kalamar oyunu Yeşil ışık Kırmızı ışık Freddy' nin 4'ünde Beş Gece Bendy Boyama Catac.io Bendy ve Mürekkep Makinesi: Kogama Haşhaş oyun zamanı kovalamaca Freddy de beş gece FNAF'den Freddy ile kaçmak Komik Pacman 3D Freddy' nin Beş Gecesi: Özel Oyun Bulmaca: Freddy' nin Beş Gecesi Freddy' nin 3'ünde Beş Gece Pac-Man klasik atari oyunu Mahjong FNAF FNF VS Sonic.EXE 2.5 / 3.0 / 4.0 / Son Kaçış Geri Yüklendi Freddy' nin Yerinde Beş Gece: Kardeş Konumu Freddy' s' de Beş Gece: Nihai Özel Gece Bulmacalar: Yandere ve Senpai Momo Korku Hikayesi Zoolax Geceleri: Kötü Palyaçolar Pacman FPS Atıcı Sahtekar kim Cuma Gecesi Funkin vs Korku Faresi Kogama: Haşhaş Oyun Süresi Oyunu Evil Granny Evi FNF Rainbow Friends Dört Yönlü Kırılmayı Söylüyor Biz Sahtekarız: Birlikte Öldürün Bebek sarı Freddy' nin AR' sinde Beş Gece: Özel Teslimat Among Us Aramızda Sahtekar en iyi oyun Kötü Öğretmen Baldi Cuma Gecesi Funkin SiIvagunner Yolsuzluk Paketi Beş harf Freddy'ın en Gece Pacman Şampiyonası Sürümü Şehirde Görev Çağrısı

Klasikler OyunlarıRoblox OyunlarıCuphead oyunlarıMario Kart oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunlarıFortnite oyunlarıSimler oyunları

Terör oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Korkunç bir deneyim için hazırlanın 🔥

Terör oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 384 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

👻🎃%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Terör oyunları, Cadılar bayramı den, Hayaletler den, Kabuslar den, Korku den, Korkutur den, Cinayet den 🕷️🕸️🧛🧟.👻 Bu Ücretsiz Korku Oyunları Koleksiyonuna yalnızca En Cesur Oyuncular cesaret edebilir 🎃
İnternetteki en iyi korku ve korku oyunlarını derleyeceğimiz web sitemizin bu yeni kategorisine hiçbir şeyden korkmadan nasıl ulaşacağınızdır. Sadece en cesurlar sizin için hazırladığımız en korkunç maceralara dalmaya cesaret edebilir ve bu koleksiyonda korku temalı 200'den fazla farklı oyun var.
Son yıllarda birçok yayıncının ve YouTuber'ın onlara görünürlük sağlama görevini üstlenmesi sayesinde viral hale gelen pek çok korkutucu oyun var. Bunların arasında Poppy Playtime, Five Nights at Freddy's veya Yandere Simulator son yıllarda en çok üne kavuşanlardan bazıları. Her biri farklı temalar sunuyor ancak hepsinin ortak noktası, bunların üstesinden gelmeye çalışırken harika bir öğleden sonrayı terörle geçireceğinizdir.
Sadece son yılların en başarılı oyunlarını değil, muhtemelen size tanıdık gelmeyen birçok oyunu da bulabileceksiniz, aynı zamanda size harika eğlenceli anlar yaşatacaklar. Web sitesinin bu bölümünde en popüler ücretsiz korku oyunlarını bulabilecek ve Freddy, Bendy veya Slendytubbies gibi favori karakterlerin keyfini çıkarabileceksiniz.
👻 İnternetteki En İyi Korku ve Terör Oyunlarını Keşfedin 🎃
İnternetteki en tüyler ürpertici korku ve korkutucu oyunlarla tüm cesaretinizi sınamanın zamanı geldi. En klasik maceralardan yalnızca internette mevcut olan ve artık web sitesindeki bu kategori sayesinde keşfedebileceğiniz diğer maceralara kadar.
Hayaletler, mumyalar ve korkuyla yakından ilişkilendirilen diğer yaratıklar gibi klasik korku oyunu karakterlerinde hiçbir eksiklik olmayacak. Yılın en korkunç gecesi olan Cadılar Bayramı oyunları da web sitemizde yer alacak ve bu temayla ilgili çok sayıda korkutucu oyunumuz olacak.
Yandere Simulator, Hello Neighbor veya FNAF gibi korku oyunları açısından son zamanların en başarılı oyunlarından zaten bahsetmiştik. Bunların hepsi artık web sitemizde mevcuttur ve gelecek güncellemeler için bizi takip etmenizi öneririz çünkü diğer portallardan önce en iyi korku ve korku oyunlarını elde etmek için yorulmadan çalışıyoruz.
👻 En İyi Korku ve Korkunç Oyun Seçimimiz 🎃
Korku ve korku oyunları teması patlama yaşıyor ve web sitemizde 200'den fazla ücretsiz korku oyunumuzun olduğunu bilerek kolayca keşfedebileceğiniz bir şey. Huggy Wuggy ve Kissy Missy'nin korkunç oyunlarda ortaya çıkışıyla en yenisinden, vampirler, kurt adamlar, hayaletler vb. gibi geleneksel karakterlerin yer aldığı en klasik olana kadar.
Baby in Yellow veya kaçmaya çalışmamız gereken korkunç büyükanne olan Granny oyunları gibi en yeni hitlerden bazılarını kaçıramazsınız. Zaten korku oyunlarının müdavimi olan Slenderman gibi klasikleri veya yakında beyazperdede göreceğimiz FNAF animatroniklerini de unutmuyoruz.
Web sitemizdeki bu ücretsiz Korku oyunları kategorisinde sizin için neler hazırladığımızı zaten biliyorsunuz ve artık geriye kalan tek şey bu zorluklarla yüzleşmek ve portalımızdaki en cesur oyun hayranlarından biri olduğunuzu göstermek. Tüm bu korkunç hikayelere uyum sağlamayı ve çevrimiçi kahramanlarımızın hayatta kalması için mücadele etmeyi başarın.