Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Terör oyunları

Rainbow Friends: Bir Canavar Oyunu FNF ve FNaF 2 Korku Masalı 2: Samantha Monsterz Sepeti Gökkuşağı Arkadaşlarından Kurtulun Korkudan Kaçış: Sinister Hideout Avlanan Kurt: Savunma Boşta Korkunç Tavuk Ayaklarından Kaçış Baldi´s Basics Yandere Senpai öldürme Baldi' s Parkour Freddy' s 2' de beş gece
Sega oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıTetris oyunlarıKlasikler OyunlarıPlatformlar oyunlarıSatranç oyunlarıSimler oyunları2 oyuncu oyunlarıFortnite oyunlarıCadılar bayramı oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Büyükanne: korku FNF vs Rainbow Friends Cuma Gecesi Funkin vs Huggy Wuggy Slendytubbies beta 2 Kogama' da Freddy' nin Beş Gecesi DOMUZ: Domuzdan Kaçış Kalamar Mücadelesi Oyunu Kalamar oyunu Yeşil ışık Kırmızı ışık Freddy' nin 4'ünde Beş Gece Bendy Boyama Haşhaş oyun zamanı kovalamaca Freddy de beş gece FNAF'den Freddy ile kaçmak Komik Pacman 3D Freddy' nin Beş Gecesi: Özel Oyun Bulmaca: Freddy' nin Beş Gecesi Freddy' nin 3'ünde Beş Gece Pac-Man klasik atari oyunu Mahjong FNAF Freddy' nin Yerinde Beş Gece: Kardeş Konumu Freddy' s' de Beş Gece: Nihai Özel Gece Bulmacalar: Yandere ve Senpai Momo Korku Hikayesi Zoolax Geceleri: Kötü Palyaçolar Pacman FPS Atıcı Evil Granny Evi FNF Rainbow Friends Dört Yönlü Kırılmayı Söylüyor Bebek sarı Freddy' nin AR' sinde Beş Gece: Özel Teslimat Kötü Öğretmen Baldi Beş harf Freddy'ın en Gece Pacman Şampiyonası Sürümü Süper Mario Cadılar Bayramı Ormanda hayatta kalmak Bendy ve Mürekkep Makinası: Tetris FNF: Poppy Funktime vs Bunzo Bunny Baldi' nin Eğlenceli Yeni Okulu Yeniden Düzenlendi Kalamar Oyunu: Keskin Nişancı Oyunu Fortnite Zombies online Slenderman VS Freddy Fazbear Sarılma Oyunu Freddy'nin Beş Gecesi - Eski Oyuncak Fabrikası 2020 Korkunç palyaço FNAF Kardeş Konumu: Özel Gece Aramızda: Korku 3D Pacman 3D RTX Rapunzel: Korku Filmi örümcek adam kanca kurtarma

Terör oyunları çevrimiçi

Korkunç bir deneyim için hazırlanın 🔥

Terör, görüntülenecek yaklaşık 173 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, kabuslar, korku, teror, korkutur, hayaletler oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Bu Ücretsiz Korku Oyunları Koleksiyonuna yalnızca En Cesur Oyuncular cesaret edebilir


İnternetteki en iyi korku ve korku oyunlarını derleyeceğimiz web sitemizin bu yeni kategorisine hiçbir şeyden korkmadan nasıl ulaşacağınızdır. Sadece en cesurlar sizin için hazırladığımız en korkunç maceralara dalmaya cesaret edebilir ve bu koleksiyonda korku temalı 200'den fazla farklı oyun var.
Son yıllarda birçok yayıncının ve YouTuber'ın onlara görünürlük sağlama görevini üstlenmesi sayesinde viral hale gelen pek çok korkutucu oyun var. Bunların arasında Poppy Playtime, Five Nights at Freddy's veya Yandere Simulator son yıllarda en çok üne kavuşanlardan bazıları. Her biri farklı temalar sunuyor ancak hepsinin ortak noktası, bunların üstesinden gelmeye çalışırken harika bir öğleden sonrayı terörle geçireceğinizdir.
Sadece son yılların en başarılı oyunlarını değil, muhtemelen size tanıdık gelmeyen birçok oyunu da bulabileceksiniz, aynı zamanda size harika eğlenceli anlar yaşatacaklar. Web sitesinin bu bölümünde en popüler ücretsiz korku oyunlarını bulabilecek ve Freddy, Bendy veya Slendytubbies gibi favori karakterlerin keyfini çıkarabileceksiniz.

İnternetteki En İyi Korku ve Terör Oyunlarını Keşfedin


İnternetteki en tüyler ürpertici korku ve korkutucu oyunlarla tüm cesaretinizi sınamanın zamanı geldi. En klasik maceralardan yalnızca internette mevcut olan ve artık web sitesindeki bu kategori sayesinde keşfedebileceğiniz diğer maceralara kadar.
Hayaletler, mumyalar ve korkuyla yakından ilişkilendirilen diğer yaratıklar gibi klasik korku oyunu karakterlerinde hiçbir eksiklik olmayacak. Yılın en korkunç gecesi olan Cadılar Bayramı oyunları da web sitemizde yer alacak ve bu temayla ilgili çok sayıda korkutucu oyunumuz olacak.
Yandere Simulator, Hello Neighbor veya FNAF gibi korku oyunları açısından son zamanların en başarılı oyunlarından zaten bahsetmiştik. Bunların hepsi artık web sitemizde mevcuttur ve gelecek güncellemeler için bizi takip etmenizi öneririz çünkü diğer portallardan önce en iyi korku ve korku oyunlarını elde etmek için yorulmadan çalışıyoruz.

En İyi Korku ve Korkunç Oyun Seçimimiz


Korku ve korku oyunları teması patlama yaşıyor ve web sitemizde 200'den fazla ücretsiz korku oyunumuzun olduğunu bilerek kolayca keşfedebileceğiniz bir şey. Huggy Wuggy ve Kissy Missy'nin korkunç oyunlarda ortaya çıkışıyla en yenisinden, vampirler, kurt adamlar, hayaletler vb. gibi geleneksel karakterlerin yer aldığı en klasik olana kadar.
Baby in Yellow veya kaçmaya çalışmamız gereken korkunç büyükanne olan Granny oyunları gibi en yeni hitlerden bazılarını kaçıramazsınız. Zaten korku oyunlarının müdavimi olan Slenderman gibi klasikleri veya yakında beyazperdede göreceğimiz FNAF animatroniklerini de unutmuyoruz.
Web sitemizdeki bu ücretsiz Korku oyunları kategorisinde sizin için neler hazırladığımızı zaten biliyorsunuz ve artık geriye kalan tek şey bu zorluklarla yüzleşmek ve portalımızdaki en cesur oyun hayranlarından biri olduğunuzu göstermek. Tüm bu korkunç hikayelere uyum sağlamayı ve çevrimiçi kahramanlarımızın hayatta kalması için mücadele etmeyi başarın.