Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Futbol oyunları ⚽🥅

Toon Kupası 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası çevrimiçi Futbol kaleci Futbol Dünya Kupası 2020 Futbol: Ayak Chinko UEFA Euro Şampiyonları: Alanında Fauller Amerika Kupası 2021 Pele: Futbol Efsanesi FIFA 2003 PlayStation FIFA 2002 Playstation FIFA 2000 PlayStation FIFA: Dünya Kupası 98' e Giden Yol
FIFA oyunları2 oyuncu oyunlarıLeo Messi oyunlarıFutbol aptalları oyunlarıSpor Dalları oyunlarıCezalar oyunlarıCristiano Ronaldo oyunları

⚽🥅 Ücretsiz Futbol oyunları içeren geniş koleksiyon 🏟📣

Futbol futbol ligi Kaptan Tsubasa: Rüya Takımı Pro Evolution Futbol 2 Ben 10: Penaltı atışı FIFA 18 Android FIFA Futbol Dünya Kupası PSG FUTBOL SERBEST STİL Futbolcu kız ve üvey hemşirelik FIFA Sokağı: Multiplayer Ligi Kaptan Tsubasa 4: Profesyonel Rakipler Penaltı Bültenleri UEFA penaltı atışı Futbol Şampiyonlar Ligi Uzman Kaleci Cartoon Network: Penaltı Gücü Uluslararası Süperstar Futbol 64 Sosis çalıştır Yuki ve Rina Futbol: Çevrimiçi Avrupa Futbolu: Jersey Quiz Kafa Futbol Dünya Şampiyonu Nickelodeon: Futbol Yıldızları 2 UEFA Euro Cabezones' un UEFA EURO' su Top oyunu Ronaldo komik yüzü Bobble Baş Futbol Royale 2018 Toon Kupası Penaltı atışları 2 Euro 2016 Kaleci Tiki Taka'yı çalıştır Komik futbol: En sonuna kadar başladı Ünlü Futbolcular: Büyük Baş Futbolu David Beckham: Futbol Toon Kupası 2022 Toon Kupası 2017 Sepet Rugby ve tekmeleri Amerikan futbolu serbest vuruş Futbol Borusu Desenleri algıla Mermer Futbolu Cristiano Ronaldo: Tekme ve Koş Şirinler: Futbol Şampiyonası Profesyonel Golü Puanlama Basketball.io Çok Oyunculu Football Strike: Çevrimiçi Futbol Toon Kupası 2021: Cartoon Network Futbol Katili oyunu

Roblox OyunlarıFutbol oyunlarıKlasikler OyunlarıKarakterler yarat oyunlarıFortnite oyunlarıÖlümüne kavga oyunları2 oyuncu oyunlarıAteş ve su oyunları

Futbol oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Dünyadaki kral sporunu oyna 🔥

Futbol oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 167 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

⚽🥅%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Futbol oyunları, Hedefler den, Spor dalları den, Cezalar den, Futbolcular den, Futbol koca kafalılar den, Kaleciler den, Dünya den, Fifa den 🏟📣👟.En İyi Çevrimiçi Futbol Oyunları Koleksiyonunu burada bulacaksınız 🥅
Video oyunları dünyasında harika bir klasik, spor temalı oyunlardır ve bunların içinde futbol oyunları da halk tarafından en çok sevilen oyunlardır. Sporun kralı olarak adlandırılmasının bir nedeni var ve dünya çapında milyonlarca hayranını bir araya getiriyor. Futbol dünyada en çok oynanan sporlardan biridir ve birçok erkek ve kız büyük futbolcu olmanın hayalini kurar.
Hayalleriniz burada, web sitemizdeki çevrimiçi futbol oyunlarında başlayabilir. Birçoğu PlayStation, XBOX veya PC gibi platformlarda başarılı olan harika futbol klasiklerinde geçiyor, diğerleri ise tamamen orijinal.
Tahmin edebileceğiniz gibi, yıllardır en iyi futbol video oyunu olma tacı için yarışan harika oyunlardan ikisi olan FIFA veya Pro Evolution Soccer'ı mükemmel bir şekilde taklit eden oyunlardan bahsediyoruz. Web sitemizde bulunan 180'den fazla oyundan oluşan bu koleksiyonla en iyi çevrimiçi futbol oyunlarını oynamaya hazır olun. Hazırsın? Hakem maçın başlaması için düdük çalıyor.
Web sitemizde bulabileceğiniz Futbol Oyunu Türleri 🥅
Futbol oyunlarında pek çok tür bulabiliriz ve bunların hepsi yalnızca 90 dakikalık bir futbol maçı oynama gerçeğine odaklanmaz (kurgusaldır, gerçekte genellikle en fazla 5-10 dakika sürer). Ancak futbol oyunları çok daha ileri gidiyor ve bize bazıları klasik, bazıları çok yenilikçi ve gerçek futbolda asla göremeyeceğiniz her türlü yarışmayı sunuyor.
Size söylediğimiz gibi, oyunların tamamını oynayabilirsiniz ve bunu yapmak için, oyundan sonraki 90 dakika içinde olumlu bir skor elde etmek için tüm takımı kontrol etmeniz gerekir. Bunlar arasında çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde sitemize gelen klasik FIFA oyunlarını öne çıkarabiliriz. Ancak final kupasını almak için maç maç gitmeniz gereken başka birçok maç var.
Öte yandan futbolun sadece bir kısmına odaklanan oyunlar da var ve bunlar fauller ve penaltılar. Bazılarında sahanın farklı noktalarından serbest vuruş kullanma yeteneğinizi göstermeniz gerekecek. Diğerlerinde, kazanmak için sadece penaltı atışları yapmanız, şut atmanız ve rakip atışları durdurmanız gerekecek. Sitemizde bulabileceğiniz çok sayıda penaltı ve faul oyunu bulunmaktadır ve bu maçlarda kupalar maksimum ceza ile belirlenecektir.
Dünya futbolunun en büyük müsabakalarını simüle eden futbol oyunlarını da kaçıramayız. Futbol Dünya Kupası'nı kazanmak için dünyanın geri kalan takımlarıyla yüzleşmek üzere dünyanın en iyi liglerinden oynayabilirsiniz. Her iki durumda da oyuncularınızın becerilerini kullanın ve bu çevrimiçi futbol oyunlarında maceranıza başlayın.
Çevrimiçi Futbol Oyunlarında farklı müsabakalar gerçekleştirmenin tadını çıkarın 🥅
Web sitemizde internette var olan en iyi futbol oyunlarını bulabileceksiniz ve hiçbirini kaçırmamanız için bu derlemeyi 180'den fazla çevrimiçi futbol oyununu barındıran bir kategoride oluşturduk.
Eğlenceyi biz sağlıyoruz ve internetteki en eğlenceli futbol oyunlarının keyfini çıkarmaya başlamak için tek yapmanız gereken internete bağlı bir PC veya mobil cihaza sahip olmak.