Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Donkey kong oyunları 🍌🦍

Eşek Kong Ters Donkey Kong 3 40. Yıldönümü Donkey Kong Country ama Dixie Kong ile Donkey Kong 5 - Zaman ve Uzayda Yolculuk Mario Bros VS Donkey Kong 2: Minilerin Yürüyüşü Donkey Kong Country Ormanda kaos Süper Mario Dünyası Luigi Kötü Adam Eşek kong Eşek Kong 64
Klasikler OyunlarıPlatformlar oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıçarşı OyunlarıPrenses şeftalisi oyunlarıIndiana Jones oyunları

Sonik oyunlarıMario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıLuigi oyunlarıPlatformlar oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıMario Kart oyunlarıYoshi oyunları

Donkey kong oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Donkey Kong Klasik Oyunlar 🔥

Donkey kong oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 10 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

🍌🦍%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Donkey kong oyunları, Ormanlar den, Macera den, Platformlar den, Nintendo den, Goriller den, King kong den 🛢️🌴👑.🍌 Donkey Kong'un en iyileri şimdi internette 🦍
Donkey Kong, Nintendo'nun en büyük yıldızlarından biridir ve şimdi en komik oyunları, alışılmış oyunları ve en sevdiğimiz goril figürüyle internette ortaya çıkan yeni oyunlarıyla web sitemize geliyor. Donkey Kong'un tarihi, diğer harika Nintendo karakteri Mario Bros.'unkiyle yakından bağlantılıdır.
Donkey ilk kez bir Nintendo oyununda Mario Bros. Bu nedenle Mario Kart gibi diğer Mario serilerinde de her zaman karşımıza çıkan karakterlerden biridir.
Donkey Kong'un kendi maceralarının gelişiyle, diğerlerinin yanı sıra, çevresinden Diddy Kong, Cranky Kong veya Dixie Kong gibi karakterlerle de tanıştık. Donkey Kong ve ailesinin geri kalanıyla birlikte sunduğumuz birçok oyun var. Donkey Kong bir süre Nintendo'nun maskotuydu, ancak arkadaşı Mario Bros sonunda bu pozisyonu ondan alacaktı. Ancak, düşman olarak başlamalarına rağmen ilişkileri ideal ve bu yüzden sık sık oyun paylaştıklarını görüyoruz.
🍌 Klasik Donkey Kong Oyunlarının Keyfini Çıkarın 🦍
Donkey Kong destanının listesinde 50'den fazla oyun var ve Nintendo gorilinin karşılaştığı birçok macera var. Bu oyunların çoğu, şirketin piyasaya sürdüğü konsollara uyarlandı. Donkey Kong'un Nintendo NES, Super Nintendo veya en sonuncusu Wii veya Nintendo Switch için sürümlerini bu şekilde bulabileceğiz. Donkey Kong maceralarından yalnızca masaüstü konsollar değil, Game Boy, Game Boy Advance veya Nintendo DS ve 3DS gibi taşınabilir konsollar da keyif aldı.
Her şey, Diddy Kong ve Dixie Kong'u tanıdığımız ikinci ve üçüncü bölümle devam eden Donkey Kong Country oyunuyla başladı. Bundan sonra, aynı zamanda bir televizyon dizisine de yol açan Donkey Kong Land video oyunları geldi.
Söylediğimiz gibi, Nintendo'nun iki ana figürü olan Donkey Kong ve Mario Bros'un tarihi birbiriyle güçlü bir şekilde bağlantılı ve bu, Game Boy Advance için yayınlanan Mario VS Donkey Kong oyunu ile de doğrulayabildiğimiz bir şey. Daha önce de belirttiğimiz gibi Eşek'i Olimpiyat Oyunlarında Mario Kart, Mario Tennis veya Mario and Sonic gibi Mario oyunlarında da normal bir karakter olarak görüyoruz.
🍌 Kaçırmayacağınız Ücretsiz Donkey Kong Oyunları 🦍
Ve artık Donkey Kong hakkında her şeyi bildiğinize göre, bahsettiğimiz tüm bu maceraları ve daha fazlasını üstlenme zamanınız geldi. Donkey Kong, genel halk tarafından çok sevilen bir karakterdir ve bu, birçok çevrimiçi mini oyunun hikayelerini Nintendo'nun goriline dayandırmasına yol açmıştır.
Öte yandan, son yıllarda çevrimiçi retro konsol simülatörleri çok moda oldu ve bize Donkey Kong gibi en klasik video oyunu maceralarını yeniden yaşama fırsatı sunuyorlar. Web sitemizde Donkey Kong 64, Donkey Kong Country veya Mario Bros VS Donkey Kong gibi oyunları bu şekilde eğlenceli bir şekilde oynayabileceksiniz.
İndirmeden ve tamamen ücretsiz olarak web sitemizde tadını çıkarabileceğiniz bu klasik Donkey Kong oyunlarının tüm eğlencesini kaçıramazsınız. Donkey Kong ve çetesiyle eğlenebileceğiniz haberler ve yeni oyunlar getirmeye devam etmek için her gün çalışıyoruz.