Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Fernanfloo oyunları

Fernanfloo oyun gördüm: Bulmacalar Oyun Fernanfloo Boya Fernanfloo Bulmaca: Youtubers Testere Oyunu Geometri Dash 1 çevrimiçi Youtuber Simülatörü Rooftop Keskin nişancılar: Ünlü düellolar Youtubers Psikopalı fan Youtubers gelen ünlü ifadeler Bulmaca: Elrubius Testere Oyunu Bellek: My Tubi çevrimiçi Şişe çevirme meydan Ağız simülatörü Bubble Shooter YouTuber
Roblox OyunlarıKarakterler yarat oyunlarıFortnite oyunlarıCartoon network OyunlarıFNF oyunlarıAksiyon oyunları2 oyuncu oyunlarıSimler oyunlarıBoyamak oyunlarıBulmacalar oyunlarıManikür oyunları

Fernanfloo oyunları çevrimiçi

Youtuber Fernanfloo favorileri 🔥

Fernanfloo, görüntülenecek yaklaşık 14 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, fernanfloo oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Fernanfloo kimdir ve Video Oyunları dünyasında neden ünlüdür?


Pek çok oyuncunun, oyun dünyasının en tanınmış yüzlerinden biri olan Fernanfloo'nun kim olduğunu bilmeden yaşadığına inanmıyoruz. Gerçek adı Luis Fernando Flores Alvarado'dur ve dünya çapında 10 milyardan fazla görüntülemeye ve 46 milyondan fazla takipçiye sahip olduğu bir YouTube kanalı vardır. Kariyerine 2011 yılında Fernanfloo kanalıyla başlayan genç Salvadorlu için etkileyici rakamlar.

Başlangıçta, Fernanfloo (adı ve soyadı Fernando Flores'in karışımından elde edilen isim) kendisini öğreticiler ve diğer içerik türlerini yüklemeye adadı, ancak büyük patlaması, oyun dünyasına adım attığında gelecekti. Oynamaya cesaret ettiği ilk oyunlar, şimdiden büyük bir popülerlik kazanmaya başladığı Call of Duty, Mortal Kombat ve God of War III'tü.

Gerçek şu ki Fernanfloo, gençlere çok komik gelen yorum yapma şekli ve spontane kendini ifade etme tarzı nedeniyle çok geçmeden çok popüler oldu. O zamandan bu yana oynadığı her oyun trend haline geldi ve bugün birçok oyun Fernanfloo'nun videoları sayesinde biliniyor. Bunlar, web sitesinin bu bölümünde Fernanfloo'nun hem kendisinin hem de Latin Amerikalı YouTuber sayesinde popüler hale gelen oyunlarını derleyeceğimiz oyunlardır.

Ona zafer kazandıran Fernanfloo Oyunları


Bu YouTuber'ın şöhreti, oynadığı tüm oyunların viral hale gelmesi ve herkesin bu oyunları oynamak istemesi anlamına geliyor. Uzmanlık alanı korku oyunlarıdır, ancak aynı zamanda GTA V, Happy Wheels, FNAF, Slither.io, Geometry Dash gibi tanınmış oyunları ve internette dolaşan diğer birçok oyunu oynadığında da çok eğleniyor. Agar.io veya Slither.io'nun yükselişinde, her iki oyunu da platformunda popüler hale getiren bu YouTuber'a teşekkür edecek çok şey vardı. Aynı şey, birçok Latin'in genç Salvadorlu'nun yayınladığı heyecan verici oyunlar sayesinde öğrendiği bir oyun olan Geometry Dash'te de yaşandı.

Zaman geçtikçe kanalı kullanılmaz hale geldi, ancak Fernanfloo hala oyun dünyasıyla yakından bağlantılı, ancak artık bunu bir yayıncı olarak yapıyor. Stream platformlarının yükselişi onu Twitch'e geçiş yapmaya yöneltti. Bu platformda ana içeriğim olarak oyunlara, özellikle de günümüzün oyunlarından biri olan Fortnite'ı oynamaya devam ediyorum.

Hiç şüphe yok ki en büyük ilgi alanlarından biri her zaman korku oyunları olmuştur ve verdiği tepkilerle oyunu oldukça eğlenceli hale getirmiştir. En iyilerinden biri Freddy'de Beş Gece'dir, ancak tek olanı bu değildir. Fernanfloo'yu meşhur eden oyunların hiçbirini kaçırmamanız için tüm bu oyunlar artık kendi kategorilerinde toplandı.

Youtuber'a özel Fernanfloo Oyunlarını keşfedin


Üstelik şöhreti, kendisi için yaratılan çeşitli oyunların kahramanı olmasına neden oldu. Zaten kendisinin kötü Domuz Testere tarafından kaçırıldığı animasyon versiyonunun oynadığı kendi Testere Oyunları var. Başrol oyuncusu olduğu bir diğer macera oyunu da, birçok videoda kendisine eşlik eden evcil hayvanını kurtarmak için çeşitli düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalacağı Curly'yi kurtaran Fernanfloo'dur.

Bunlar, oynanışlarıyla popüler hale getirdiği oyunlardan, ünlü Salvadorlu YouTuber'a özel olarak oluşturulan ve ithaf edilen oyunlara kadar, web sitemizde bulabileceğiniz Fernanfloo oyunlarıdır. Daha fazla beklemeyin ve bu bölümde tamamen ücretsiz Fernanfloo oyunlarının keyfini çıkarın.