Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Pizza Tıklayıcısı Kralı

Oynamak Pizza Tıklayıcısı Kralı

Pizza Tıklayıcısı Kralı🍕🧀 Pizza Tıklayıcısı Kralı oyunları 🌶️🍄

Izgara pizza Benim lezzetli pizza Pizza Yarışması Ev yapımı Pizza Ninja Pizza 3 Panda' nın Pizza Salonu Pizza partisi 2 Freddy' s' de Beş Gece: Nihai Özel Gece LEGO Island 2 Brickster'ın İntikamı SpongeBob pizza pişiriyor Teslimat Pizzaları Noelia' nın Restoranı SANAL AİLELER PİŞİRİR Lezzetli pizzalar hazırla Cadılar Bayramı pizzacı Bebek Hazel: Jack O-Fenerler Pizza Pizza Mücadelesi Freddy Fazbears Pizzacı Simülatörü Dilimler Biberli Yabani Gone Margarita pizza hazırla Enfekte Pizzacı Komik bağırsak Pizza Zinciri: Alan \ 'ın Pizza Mania Komik dilimler Önemsiz ekspres yemek
Pizzalar oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıMutfak oyunlarıNoel oyunlarıMasa oyunları

Ekran görüntüleri

Pizza Tıklayıcısı Kralı Pizza Tıklayıcısı Kralı Pizza Tıklayıcısı Kralı🌟 Oran oyunu
31 oydan 4.7 /5
Pizza Tıklayıcısı Kralı

Pizza Tıklayıcısı Kralı 🍕🧀🌶️

Bu Pizzalar oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur. 🍄🍅


Pizza Clicker Tycoon, tarihin en büyük ve en pahalı pizzasını yaratmak zorunda kalacağımız eğlenceli bir nokta ve tıklama oyunudur. Bunu yapmak için, diğer birçok yiyeceğin kilidini açmak için para aldığımız için pizzaya malzemeler ekleyeceğiz.
Pizzanızda ekstra bir değer elde etmek için mağazada iyileştirmeler satın alın ve yer işaretinize daha fazla para eklemek için PC' nizin veya mobil cihazınızın ekranını tıklamayı bırakmayın. Milyonlarca dolara tırmanın ve Pizza Clicker Tycoon' daki en pahalı pizzayı alın.
Pizza Tıklayıcısı Kralı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Pizzalar kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller

Cuphead oyunlarıMario Kart oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKariyer oyunlarıLol sürpriz oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunlarıSimler oyunlarıKızlar oyunlarıElbise oyunlarıManikür oyunlarıCadılar bayramı oyunları