ücretsiz ludo oyunlar

12 12 ;dan fazla Ludo oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınAz mı Ludo oyunları?

Şu anda yayınlanmış yaklaşık 12 oyunumuz var.Farkındayız, internette arama yapacağız ve çok yakında yeni güncellemelerle daha fazla Ludo oyunları yayınlayacağız .Yakında daha fazla oyun oynayabileceksiniz , derlediğimiz, Ludo oyunları ile ilgili çok ilginç ve bağımlılık yapıcı bu ilgili kategorileri öneriyoruz.

ücretsiz ludo oyunlar

Ludo oyunları çevrimiçi

Rakiplerinden önce eve dön 🔥


Ludo, görüntülenecek yaklaşık 12 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, ludo oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Birbirlerini yedikleri ve dört jetonunu da evde tutmayı başaran oyuncunun ilk olarak kazanacağı bir jeton yarışı başlatmak için ludo zarını atın.

Parcheesi çevrimiçi nasıl oynanır


Parcheesi, tüm zamanların en klasik masa oyunlarından biridir ve bazılarının unutmuş olmasına rağmen, gerçek şu ki, dünya çapında onu son derece güncel kılan büyük bir hayran kitlesine sahip. Bu, Ludo gibi dünyada bir sansasyon yaratan ve arkadaşlarıyla ve dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla düello yapan binlerce insanı bağımlı hale getiren oyunlar sayesinde.

Parcheesi'yi çevrimiçi oynamak çok basittir ve atmanız gereken ilk adım, oynayacağınız oyunu bulmaktır. Web sitemizde bulabileceğiniz bazılarında sadece arkadaşlarla oynanabilir, diğerleri ise çevrimiçi çok oyunculu Parcheesi'dir , bu nedenle Parcheesi'nin bu oyunlarında gerçek insanlarla karşılaşacaksınız.

Bu oyunun mekaniği çok basit ve bize açıklamaya gerek yok gibi görünüyor, ancak birisinin bilgisiz olması durumunda not alın. Orijinal Parcheesi oyununda , fişlerinin renkleri (mavi, yeşil, sarı ve kırmızı) ile ayırt edilen 4 oyuncu karşı karşıya gelir, ancak bu maceraya katılmak için gerçekten sadece en az 2 oyuncu gerekir. Zar yardımı ile 4 parça ile tüm tahtayı çevirmeye ve onları eve götürmeye çalışmalısınız. Bütün bunlar dikkatli çünkü oyuncularn geri kalanı fişlerinizi yiyebilir ve başlangıca dönmelerini sağlayabilir.

4 fişini evine ilk koyan oyuncu kazanan olacak ve artık dünya çapında bilinen Parcheesi veya Ludo oyununda en iyi puanı alacak.

En iyi çevrimiçi Parcheesi oyunları


Hala eski yöntemlere bağlı kalan birçok insan olduğunu ve fiziksel Parcheesi tahtalarını ve jetonlarını hala evde tuttuklarını biliyoruz. Günümüzde bu sadece yer kaplıyor ve her zaman hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz çevrimiçi bir Parcheesi oyunu arama seçeneğiniz var. Ek olarak, bir başka avantajı da fişleri veya zarları kaybetme konusunda endişelenmeyeceğiniz, her şey PC'nizde, Akıllı Telefonunuzda veya Tabletinizde olacak.

Gerçek şu ki, bugün bize Parcheesi'nin kendi sürümlerini sunan birden fazla geliştirici var, ancak asıl önemli olan oynanış, bu oyunlar arasında çok fazla farklılık göstermemesi ve hepsinin klasik mekaniği takip etmesidir. Seçebileceğiniz şey, daha çok sayıda seçenek ve 4'ten fazla oyuncunun oynayabileceği şekilde değiştirilmiş Parcheesi oyunları olmasıdır. Tahtalar farklı olacak, oyunda daha fazla insan olacak ama kurallar tamamen aynı.

Çevrimiçi en iyi Parcheesi oyunlarnı arıyorsanız, klasik Ludo'yu ve sınırsız eğleneceğiniz diğer birçok oyunu bulabileceğiniz web sitemize bir göz atmanızı öneririz. Onları dene ve sonra bize söyle!

Çevrimiçi çok oyunculu Parcheesi oyunlarında dünyanın her yerinden arkadaşlar ve oyuncularla kapışın


Parcheesi oyunlarnın eğlencesinin çoğu, ister aileniz ve arkadaşlarınızla, ister bu çevrimiçi oyunlarn çevrimiçi çok oyunculu odalarında bulacağınız tamamen yabancılarla olsun, rekabettir. Parcheesi oyunlarmızla eğlenmeye başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz ve size sadece maceranızda iyi şanslar dileyebiliriz.

Fanoyunlar'te, eğlenebileceğiniz yeni oyunlarla kataloğumuzu sürekli olarak güncellediğimizi unutmayın. Bu nedenle, web sitemizdeki çevrimiçi Parcheesi oyunlarıyla ilgili en son haberleri takip etmenizi öneririz.Topladığımız tüm Ludo oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri