Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Angry Emoji

Angry Emoji

Angry Emojiİlgili ve önerilen oyunlar

Kızgın kuşlar Kızgın Sebze 2 Flappy kuş kızgın Angry Eğlenceli Zombiler Kızgın kuşlar enfekte Angry Finches Angry Birds tarzı Mario Dünyası Kızgın Çılgın kuşlar Kuş arayışı: macera flappy Angry Birds Mexicans VS Trump Süper Kahraman Domuzları Başlat Cuma Gecesi Funkin vs Bad Piggies Şeker Kuşları Kızgın kahramanlar Kızgın Yılanlar Angry Birds Jewels Chuck Chicken Magic Egg Angry Birds: Cezalandırıcı Kızgın Kedi Vurdu Angry Flappy Birds Öfkeli kedilerin lansmanı Disket kuşu Flappy: Angry Çok Oyunculu Kanat Angry Ork Sağ vuruş Cannon Ball Fidget'ı Patlat Kızgın adamlar
Kıyamet oyunlarıCadılar bayramı oyunlarıPlaystore oyunlarıÖrümcek adam oyunlarıZombiler oyunlarıYandere simülatörü oyunlarıMario bros oyunlarıLuigi oyunlarıMario kart oyunlarıSega oyunları
Angry Emoji
Angry Emoji
Angry Emoji
Angry Emoji

🌟 Oran oyunu
26 oydan 3.7 /5
ücretsiz angry birds oyunlar

Angry Emoji

Bu, Angry Birds oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Angry Emoji, başarılı mobil oyun Angry Birds'ü mükemmel bir şekilde taklit eden eğlenceli bir oyundur. Şimdi Kötü Domuzcuklar diğer düşmanları bıraktı ve hepimizin cep telefonumuzdaki ifadeleri. Emojiyi atmak için sapanı kullanmak ve yeşil domuzları yok etmelerini sağlamak zorunda kalacaksınız.

İyi bir hedefiniz olmalı, çünkü düşmanları yok etmek için kullandığınız emojiler ne kadar az olursa, final puanınız o kadar iyi olur. Bu muhteşem oyunu tamamen çözmek istiyorsanız, Angry Emoji' nin her seviyesinin üç yıldızını almak zorunda kalacaksınız.

Angry Emoji'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Angry Birds kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2019-08-06T12:12:30+00:00


Oynamak için kontroller