Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Mario Kart oyunları

Mario Kart 64 Süper Mario Kart Klasik Süper Mario Kart 8 Mario Kart 64: Yükseltilmiş v2.80 Mario Kart: Luigi T poz verdi Batlle Kart 64 Süper Mario Dünyası: Just Keef Sürümü Mario Kart (Nintendo 64) Crash Bandicoot Kart Yarışı Mario Kart: Süper Devre Daha İyi Renkler Mario Kart NES Ses kayması
Sonik oyunlarıMario bros oyunlarıSega oyunlarıNintendo oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıLuigi oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler OyunlarıPlatformlar oyunlarıMario Kart oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Pijama arabalarındaki kahramanlar Cuma Gecesi Funkin vs Super Mario Kart Smash Karts IO Mario Kart için Nabbit Süper Mario Kart: Çılgın Parçalar Clarence: Karts Yarışı Gerçek imkansız zincir araba yarışı Lego Arkadaşlar Karts Mario Kart: Süper Devre SNES Yanma Fırtınaları Mutfak Rush Kart Yarışı: Yanan Tekerlekler Kizi Kart Hayvan Yarışı Doraemon kartı Kızma Birader Kartları

Mario Kart oyunları çevrimiçi

Mario Kart oyunlarındaki en komik yarışlar 🔥

Mario Kart, görüntülenecek yaklaşık 27 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, mario kart, go kartlar oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Mario Kart Online'da rakiplerinizi sürün ve yenin


Mario Bros'un başarısı, video oyunları dünyasındaki ilk büyük sürümünün ardından uzun sürmedi. Bugüne kadar Super Mario, harika oyun klasiklerinden biri ve Nintendo'nun en tanınmış yüzü. Macera ve platform oyunları, şüphesiz genel halk tarafından en iyi bilinen oyunlardır, ancak bu başarı yerini bugün göreceğimiz gibi yeni oyun modlarına bıraktı. Super Mario destanından herhangi bir karakteri seçerek diğerlerinin karşısına çıkan farklı parkurları üstlenebileceğiniz başarılı bir yarış oyunu olan Mario Kart'tan bahsediyoruz.
Mario Kart'ın ilk sürümü gerçek bir başarıydı ve o kadar geçerliliğini korudu ki bugüne kadar bu tarzda yeni oyunlarımız var. Sonuncusu, yeni haritalarla düzenli güncellemeler alan ve çevrimiçi çok oyunculu oyun moduna sahip olan Mario Kart 8.
Oyun sistemi kupalara göredir ve o kupayı oluşturan tüm devrelerle yüzleşmeniz ve küresel sıralamada birinci sırada yer almayı başarmanız gerekir. Her devrede üç tur tamamlamanız ve bitiş çizgisini rakiplerinizden önce geçmeye çalışmanız gerekecek. Ve rakiplerinizi yavaşlatmak için onlara fırlatabileceğiniz ekstra hız veya silahlar elde edeceğiniz mevcut güçlendirmelere sahip olduğunuzu unutmayın.
Ama Mario Kart mini oyunları da var mı? Cevap evet ve web sitemizde hepsinin en iyisinin tadını çıkarabileceksiniz.

En İyi Mario Kart Oyunları


Mario Kart serisinin ilk oyunu, 1992 yılında Super Nintendo konsolu için çıktı ve gerçek bir satış başarısı yakaladı. Yeni Nintendo konsolları çıktıkça onlar da bu eğlenceli oyunu her birine uyarladılar. Game Boy Advance için Mario Kart'ı, Mario Kart Nintendo DS'yi veya Mario Kart 8 ve Mario Kart 8 Deluxe gibi en son sürümleri Nintendo Switch için bu şekilde bulabiliriz.
Daha yeni oyunları sunmak bizim için çok zor, ancak daha eski olanlarda çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde bu görev çok daha kolay. Super Nintendo, Nintendo 64 veya Game Boy Advance gibi geçmişin platformlarında başarılı olan Mario Kart oyunlarının keyfini bu şekilde çıkarabilirsiniz.
Ayrıca hayranlar, orijinal sürümlerin kaynak kodunu kullanarak ve bunları değiştirerek çok eğlenceli maceralar sunarak resmi sürümlerin dışında hackromlar veya bağımsız sürümler oluşturur. Mario Kart'ın en klasik maceralarını çevrim içi olarak keşfetmeleri için oyunseverlerimizin tüm eğlencesi hazır.

Kaçırmamanız gereken Mario Kart devreleri


Mario Kart devrelerinde farklı oyun modları ile eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Kazanmak için her kupada dört devreyle karşılaşacağınız büyük ödül olan Grand Prix'i oynayabileceksiniz. Zorluk, deplasmanlara göre de artacaktır, bunlar 50cc, 100cc ve 150cc'dir. Daha sonra Time Trial modunu, karşı veya savaş modunu bulacağız, bunlar macerada ilerledikçe uygulandı.
Super Mario Kart Classic, Mario Kart 64 ve daha pek çok oyunun sizi beklediği sitemizde tüm bunların keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu yeni çevrimiçi Mario Kart oyunları kategorisini oluşturan 30'dan fazla oyun var ve hiçbiri boşa gitmiyor. Size söylemelerine izin vermeyin ve Mario Kart çevrimiçi oyunlarında en iyi maceraları yaşamaya hazırlanın.