Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Angry Birds oyunları

Kızgın kuşlar Angry Emoji Kızgın kahramanlar Angry Birds Jewels Angry Birds: Cezalandırıcı Angry Eğlenceli Zombiler Kızgın adamlar Flappy: Angry Çok Oyunculu Kanat Mario Dünyası Kızgın Çılgın kuşlar Kuş arayışı: macera flappy Angry Birds Mexicans VS Trump
Pokémon oyunlarıSega oyunlarıNintendo oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıLuigi oyunlarıTetris oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler OyunlarıMario Kart oyunları2 oyuncu oyunlarıKediler oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Süper Kahraman Domuzları Başlat Şeker Kuşları Kızgın Yılanlar Flappy kuş kızgın Chuck Chicken Magic Egg Kızgın Kedi Vurdu Öfkeli kedilerin lansmanı Disket kuşu

Angry Birds oyunları çevrimiçi

Angry Birds ve Bad Piggies arasındaki kavga 🔥

Angry Birds, görüntülenecek yaklaşık 20 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, angry birds oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Angry Birds Birds'le tanışın


En güzel kuşların yardımınıza ihtiyacı var, kötü domuzlar onları yemek için yumurtalarını çaldılar. Ne pahasına olursa olsun yumurtalarını kurtarmak için yola çıkan Angry Birds'lerin öfkesi o kadar büyük ki domuzlara ve saklandıkları yapılara kendi bedenlerini silah olarak kullanarak saldıracaklar.
Farklı kuşlar, büyük bir sapan kullanarak domuzların kendilerini savunmak için kullandıkları yapılara doğru fırlatacaklardır; amaçları onları yok etmek ve içerideki tüm domuzları öldürmektir. Bu onları Kral Domuz'a bir adım daha yaklaştıracaktır çünkü o yumurtaların onları yemek için kaçırılmasını emretmiştir.
Angry Birds'lerin her biri farklı bir yeteneğe sahip olacak, örneğin kırmızı, kırmızı kuş tahtaya karşı daha etkili olacak, sarı kuş, onu fırlattıktan sonra yoluna çıkan her şeyi yok eden bir turboyu etkinleştirmemize olanak tanıyan özel bir yeteneğe sahip olacak, Küçük kuş, üzerlerine tıkladığınızda üçe bölünecek ve buz bloklarını yok etme konusunda uzmanlaşacak. Başka kuş türleri de var ama önemli olan onları akıllıca kullanmanızdır çünkü tek bir domuz bile hayatta kalırsa değerli yumurtalarını geri alamayacaktır.
Bu kuşların başarısı, kahramanlarını çeşitli video oyunu destanlarına yönlendirdi ve bu yıl bile "Angry Birds: The Movie" ile onları beyazperdede izleyebileceğiz. Sayfamızda kuşlara domuzlara karşı yardım etmeye devam etmeniz gereken oyunların birden fazla versiyonunu bulabilirsiniz. Angry Birds Rio, Angry Birds Space, Angry Birds Star Wars, Angry Birds vs Zombies ve bilgisayarınızdan keyfini çıkarabileceğiniz çok daha fazlası. Burada tamamen çevrimiçi olduğunuz için indirmeye gerek yok, bu yüzden artık öfkeli kuşların tadını çıkarmamak için bir bahaneniz yok.

Sitemize gelen ve kaçıramayacağınız Angry Birds Oyunları


Angry Birds, mobil oyunlarda zafer kazanan en popüler destanlardan biri ama filmiyle sinemaya yaptığı gibi şimdi de PC oyunlarına da sıçradı. Bu oyunun başarısı, birçok kişinin oynanışına dikkat etmesini ve onu taklit etmesini sağladı, ancak video oyunları dünyasından çok ünlü karakterlerle. Böylece Mario Bros gibi karakterlerle kendi Angry Birds'lerinde tanışabilirsiniz. Piggy Hero, sitemizde bulabileceğiniz ve orijinal Angry Birds'ün çok iyi taklit edildiği ancak Marvel süper kahramanlarını hatırlatan karakterlere sahip oyunlardan bir diğeri.
Kuşlarımız da ünlü Friday Night Funkin'in bir modunda Boyfriend ile düelloya davet edildi. Tüm bunlara ve çok daha fazlasına hazır olun çünkü bu Angry Birds oyun koleksiyonunda zafer için kötü domuzcuklarla karşılaşacağınız neredeyse 30 farklı oyun var. En saf Angry Birds tarzındaki bu eğlenceli çevrimiçi oyunlarda kuşları fırlatın, rakiplerinizin bulunduğu platformları yok edin ve tüm seviyeleri geçin.