Flappy kuş kızgınÇılgın kuşlarKızgın YılanlarChuck Chicken Magic EggAngry EmojiAngry Eğlenceli ZombilerŞeker KuşlarıAngry Birds Mexicans VS TrumpSüper Kahraman Domuzları BaşlatFlappy: Angry Çok Oyunculu KanatAngry Birds JewelsDisket kuşuKızgın Kedi VurduKızgın kuşlar: TetrisÖfkeli kedilerin lansmanıDoraemon vs SawFlappy JibanyanKötü dünyaFlappy KirbyFlappy kediFlappy MustachioRubius vs SawSuperTrumpUzun bacaklarUçacakJet Cadılar BayramıFlappy DoodiemanUncle GrandpaGoku FlappyFlappy Royale IOAngry Gran Run: GrannywoodAngry TrollAngry Chicken: Yumurta ÇılgınlığıAngry Birds Bad PiggiesAngry Birds SwitchAngry birds: Arirship yarış yıldızıAngry Birds kareAngry birds bombardımanAngry birds: Süper bulmacaAngry Birds: YumurtaKötü Piggies: Halatları kesKötü PiggiesAngry Birds: Harfler gizliBad Piggies online hdKötü Piggies KillingAngry birds: NoelAngry Birds Cannon 3Angry Birds Uzay: NoelKuşlar vs zombilerAngry Birds: AutosBad Piggies Cadılar Bayramıöfkeli kuşların bulmacaUlaşım domuzcuk kötüAngry birds: MücevherliAngry birds: Kötü domuz savunmaPeppa Pig kamikazeAngry Birds Super Mario vsAngry Birds BubbleFlappy Minions 2Macera gemisiFlappy spongebobFlappy Goku 1.3Flappy psyShizuka uçanCalimero düzlemiKirby maceraToki Tori FlyYeni Angry Birds kaçış

Angry Birds Oyun

Angry Birds ve Bad Piggies arasındaki kavga

Friendliest kuşlar kötü domuzlar yemek yumurta çaldılar, yardımına ihtiyacım var. Angry Birds bu yüzden silah olarak kendi bedenlerini kullanarak gizlemek domuz ve yapılara karşı açılacak onun öfke olduğunu, her ne pahasına yumurtalarını kurtarmak için bir haçlı seferi girmişlerdir.

onlar domuz kendilerini savunmak için kullandıkları yapılarına karşı açılacak büyük bir sapan çeşitli kuşlar kullanarak, onların hedefi yok etmek ve içeride tüm domuzları öldürmek için. o yemek yumurta kaçırılmasını emretti gibi bu Kral Pig bir adım daha yakın getirecek.

Angry Birds Her kırmızı kuş ahşap karşı daha etkili olacak, ağ, farklı bir beceri sahip olacak, sarı kuş onun yolunda her şeyi yok bir turbo etkinleştirmek lansmanından sonra bizi izin veren özel bir yeteneği var olacak, küçük kuş bölecek buz blokları yok edecek onları ve uzmanlar üzerine tıklayarak üç eşit olarak. Orada kuşlar diğer türleri vardır, ama önemli olan tek bir domuz değerli yumurtalarını kurtarmak alamadım kurtuldu çünkü eğer akıllıca onları kullanmaktır.

Bu kuşların başarısı video oyunları çeşitli destanları için oyuncularını açmıştır ve hatta bu yıl "Angry Birds: The Movie" ile büyük ekranda bunları tadını çıkarabilirsiniz. Sitemizde domuzlara karşı kuşlar yardımcı olmaya devam etmek zorunda oyunların birden fazla sürümlerini bulabilirsiniz. Angry Birds Rio, Angry Birds Uzay, Angry Birds Star Wars, vs Zombies Angry Birds ve daha birçok keyfini çıkarabilirsiniz PC. Eğer öfkeli kuşların zevk için mazeret değil işte bu yana kayıp Tabii indirme onlar, çevrimiçi tamamen.

Kızgın Kuşları fırlatıp yavrularını çaldığı uzay domuzlarına karşı öfkeli kuşları fırlatır.

Go to TOP