pou

Pou Oyun
diğerleri Pou Oyun

Diğer ücretsiz oyunlar
Pou Oyun

Pou Oyun

Bu eğlenceli sanal hayvan patates şekilli Pou, burada 90 'zafer tamagochi doğrudan evrimdir. Başlangıçta bizim Pou bir isim koyarak ve erkek ya da kız olsun seçerek yaratacaktır.

Biz oluşturduktan sonra biz onu buzdolabından yiyecek alarak beslemeye nasıl açıklayacağız bizim maskotu, mutfağında göründükleri. Bizim Pou Bakımı en önemli, biz her zaman onu mutlu etmek zorundadır ve o aç olduğunda onu beslemek gerekir, onunla oynamak ve temiz zaman kirli.

Biz de onlara bizim evde beslenen hayvan beklenmeyen etkiler verecektir eğlenceli concoctions oluşturabilir laboratuvarda, onunla deneme olabilir. Odaya uyku ya da daha Molon yapmak ve mümkün olduğunca kişisel olarak bunu yapmak için aksesuar bir sürü kullanarak elbiselerini veya görünümünü değiştirmek için klozet açmak için onu yatıyordu. Biz tamagochi ile bulunan temel fark çevrimiçi bileşenidir, arkadaşlarınızla pet öğretmek ve liderler arasında bile onlar en özgün Hall of Fame ulaşabilirsiniz.

Ama arkadaşımız Pou kendi online versiyonu, Smartphone veya Tablet kilitli değil birçok faaliyetleri yürütmek olacak, her zaman bu nedenle aynı ve yapmanın yorgun. Şimdi sen, futbol oynamak, doktorunuza veya diş hekimine bir motosiklet sürmek ve faaliyetleri uzun bir liste yapmak, senin Pou ile maceralarını yaşayabilir. Birçok Pou kahramanı var ve herhangi bir of've bu bölümdeki tüm toplandı kaçırmayın oyunlardan birkaçı. Bu harika mini oyunlar ile bu sanal evcil hayvan çoğu performansı alın!diğer oyunları aramayı deneyin