Clarence: Jeff korkuttuClarence: Karts YarışıClarecence PangClarence bir hayvanat bahçesine gizlice giriyorClarence alışverişClarence ile atlaClarence ve patlayıcı BurgerClarence ve arkadaşları kertenkele yakalamakClarence: Car CrashChariot savaş: ClarenceAt arabasıClarence gün kaydederKaleci clarenceClarence atlamacıClarence Donuts yiyorClarence boya ve JeffClarence fazla Fantabulística savaşClarence ve çörekClarence şaşırtıcıKötü tutum Macera Zaman

Clarence Oyun

Clarence ve arkadaşlarının sorunlarını çöz

Clarence on yaşındaki bir çocuk bize daha kolay yağ almak yapar cips, hamburger ve tüm fast food gibi abur cubur tıkınıyordur seviyor olduğunu.

O ve arkadaşları her zaman hayatları boyunca meydana gelen sorunların iyi tarafını görmek, çok olumludur.

Jeff onun en iyi arkadaşlarından biridir. Bu, çoğu zeki ve onların kare başkanı tarafından ayırt edilebilir. Genellikle kısa kollu gömlek mavi şort, sarı-turuncu, beyaz çorap ve terlik yazlık ayakkabı ile elbise.

Sumo da o Clarence en iyi arkadaşı olduğunu söyleyebiliriz. O ama büyük kalbin çok şakacı ve bükülmüş zihin vardır. Genellikle siyah, mavi şort ve spor ayakkabı çikolata ile kısa kollu gömlek giymek. O Clarence tanıştı çünkü Hiç saç, saçını kesmek için sordum ve o değil büyüdü. O sarı saçları vardı ve o Chelsea seviyor parase.

Clarence ve arkadaşları eğlenceli iyi vakit geçirmek için ellerinden oyunları en iyi oynamak için hazırız. Eğer Clarence dizi isterseniz dayalı farklı oyun oynarken dünyasına derin dalış TV dizisi .

Clarence ve onun ayrılmaz arkadaşları Sumo ve Jeff'in fantabulísticas maceralarına katılın

Go to TOP