Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Metro Sörfçüleri oyunları

Sörfçüler: Monako Metro Sörfçüleri Barselona Metro Sörfçüleri New York Subway Surfers: Fantezi Festivali Sörfçüler: Oxford Chicago Metro Sörfçüleri Sörfçüler Washington D.C. Tehlike Atışı Metro Sörfçüleri: New Orleans Metro Sörfçüsü: Zürih Dünya Turu Metro Surfers Metro Sörfçüleri St. Petersburg
Sonik oyunları Mario bros oyunları Örümcek Adam oyunları Luigi oyunları Karakterler yarat oyunları Yoshi oyunları Klasikler Oyunları Kaza bandicoot oyunları Platformlar oyunları Mario Kart oyunları Simler oyunları Metro Sörfçüleri oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Tom run: Konuşurken tom metro sörfçü Subway Surfers: Pekin Dünya Turu Metro Sörfçüleri: Londra Metro Sörfçüleri: Havana 2021 Süper Sonik Sörfçüler Teen Titans Minecraft' a Git Metro Sörfçüleri: San Francisco Süper Mario Minecraft Ruh tarzı Metro Surfers Metro Surfers: Bisiklet Patlaması Konuşan Tom Altın Koşusu 3D Subway Surfers Uzay İstasyonu Sörfçü Venedik Sahili Tren sörfçüleri Ben 10 Subway Surfers tarzı Metro Sörfçü: Kogama Sörfçü Peru Ben 10 Hızla Minecraft Run 3D Kaykay holiganları Metro Surfers: Tropikal Macera Metro Koşucusu 2020 Om Nom Run Sörfçüler Hong Kong Otobüs Rush Metro Sörfü Metro Surfers Tokyo Anime Kızla Koşmak Metro Koşucusu Aramızda Koşuyor Noel SpongeBob: Arcade Aksiyon Raylı Blazers Koşucusu Kız kaykay üzerinde Alvin ve Sincaplar: Kaykay Uzmanı Sörfçüler Buenos Aires Geleceğin Metro Sörfçü Metro Sörfçüler: Noel Baba şehrin içinden geçiyor Yeti çalıştırmak Süper Campeonesde Süper RunCraft Ronaldo Tekme Koşusu Sörfçüler Marakeş Tapınak koşucusu Tomb Runner Süpersonik Jack Otobüs ve metro rayları Indiana Jones Koşucusu Cristiano Ronaldo: Tekme Koşusu

Metro Sörfçüleri oyunları çevrimiçi

Subway Surfers'da koş ve kaçın 🔥

Metro Sörfçüleri, görüntülenecek yaklaşık 84 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, metro sorfcusu, metre oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Subway Surfers nedir?


Herkesin Subway Surfers'ı mobil cihazlarına indirmeye başlaması daha dün gibi ve bu yıl oyun 10 yaşına girdi, ne eksik ne de fazla. Sadeliği ve oynanabilirliği, başarısının önemli bir parçası olmuştur ve bu, o kadar bağımlılık yapan bir oyun modudur ki, oynamaktan neredeyse vazgeçemezsiniz. Sonuçta her yarışta bir önceki rekorunuzu yükseltmeye çalışacağınız için kendinizi aşmanız gereken bir oyun.
Kiloo ve SYBO Games tarafından geliştirilen bu oyunun hikayesi çok basit ve başrolde tren vagonlarını sanatını yakalamak için iyi bir tuval olarak gören genç bir grafiti sanatçısı olan Jake var. Jake'i keşfeden ve raylarda bir kovalamaca başlatan güvenlik görevlisi gelene kadar her şey normal görünüyor. Engellere çarpmaktan kaçınmalısınız yoksa güvenlik görevlisi sizi yakalar. Ayrıca yol boyunca mümkün olduğu kadar çok jeton toplamanız gerekiyor ve oyunda kat ettiğiniz her metre için puan ekleyeceksiniz. Bununla kendi rekorunuzu oluşturacaksınız ve biriken jetonlarla sonraki oyunlarda oyuncunuz için geliştirmeler satın alabileceksiniz.
Güncellemelerinin bir parçası olarak Subway Surfers Tour doğdu ve oyun her ay güncelleniyor ve dünyada yeni bir şehirde bulunuyor. Tüm bu oyunlar sitemizde bulabileceğiniz oyunlardır ve onlarla birlikte Jake'in sprey boyasıyla dünyanın dört bir yanındaki vagonları boyadığı bu eğlenceli yolculuğa çıkabilirsiniz.

Subway Surfers nasıl oynanır?


Subway Surfers oynamak o kadar kolay ki, evin en küçük üyeleri bile bunu ana oyun olarak seçiyor. Oyunda kaçmak zorundayız ve bu 3 ray üzerinde gerçekleşecek. Orta şerit, sol ve sağ arasında geçiş yapmak için hareket etmelisiniz, çünkü bunların her birinde üstünden atlayabileceğiniz veya altından geçebileceğiniz engeller görünecektir. Trenler en tehlikeli engellerdir, bu yüzden onlara karşı dikkatli olmalısınız.
Yol boyunca, hoverboard'lar gibi güçlendirmeler ve yükseltmeler de bulacaksınız. Havada süzülen ve aynı zamanda çarptığınızda ekstra şans veren bir paten çünkü sonrasında oyuna devam edebiliyorsunuz. Güçlendiriciler arasında jetpack'i, daha yükseğe zıplamak için süper spor ayakkabıları veya etrafınızdan daha fazla para toplamanızı sağlayacak mıknatısı buluyoruz.
Birkaç Subway Surfers oyunu ile oyunun kontrolünü ve puan toplamaya ve yenilmesi zor bir rekor kırmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi hızla ele geçireceğinizden eminiz.

Jake'in Subway Surfers'daki tüm maceralarını web sitemizde keşfedin


Basit bir mobil oyun olarak başlayan şey, şimdi Jake'in macerasını deneyimlemek için geniş bir çevrimiçi mini oyun koleksiyonuna sahip. Başarısı, harika Subway Surfers World Tour gibi şeylerle kanıtlanmıştır ve dünyanın en seçkin şehirlerinde geçen çeşitli özel versiyonları bulabileceksiniz.
Subway Surfers Seoul, Barcelona'da Subway Surfers veya Zürih'te Subway Surfer sizin için hazırladığımız oyunlardan bazıları, böylece tren raylarındaki eğlence sizin için hiç bitmesin. Bunlara, bu oyunun oynanışını mükemmel bir şekilde taklit edebilen diğer birçok çevrimiçi mini oyun eklenecektir.
Sonic's Subway Surfer veya My Talking Tom'lu Subway Surfers Tom Ru gibi diğer video oyunu klasiklerini içeren Subway Surfers oyunlarını da kaçıramazsınız. Tüm bunlar ve çok daha fazlası çevrimiçi Subway Surfers oyunları koleksiyonumuzda.