Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Jurassic Park: Rampa

Jurassic Park: Rampa
İlgili ve önerilen oyunlar

PUBG Mobil Undertale Tehlike Günü!: Henry Danger Parti paniği Çılgın Piksel Savaşı Dahmer'ı tekmele Aramızda Çevrimiçi Baskı Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Sahtekar Smash remix Kalamar Oyunu WWF Hayır Merhamet (Avrupa) (Rev A) Dragon Ball Z: Nihai Savaş 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Safir Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonya) Tekken 3 Sonik sınırlar Kalamar Mücadelesi Oyunu Örümcek Adam Süper Kahraman Pj Maskeleri: Uluyan Saldırı WWF WrestleMania 2000 (Japonya)
Ölümüne kavga oyunlarıKavga oyunlarıBoks oyunlarıSokak dövüşçüsü oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıSimler oyunlarıEjder topu oyunlarıGoku oyunlarıKlasikler oyunlarıKaza bandicoot oyunları
Jurassic Park: Rampa
Jurassic Park: Rampa
Jurassic Park: Rampa
Jurassic Park: Rampa

🌟 Oran oyunu
36 oydan 4.4 /5
ücretsiz aksiyon oyunlar

Jurassic Park: Rampa

Bu, Aksiyon oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Jurassic Park Rampage Edition, 1994 yılında SEGA Genesis platformunda piyasaya sürülen retro bir oyundur. Bu, popüler Hollywood filmine dayanan önceki oyunun yenilenmiş bir versiyonudur. Bu hikayenin kahramanının bir helikopter kazasından sonra geldiği adadan canlı çıkması için yardım etmemiz gerekecek. Tüm engelleri aşmayı ve bu klasik Jurassic Park Rampage oyununu çözmeyi başar.

Jurassic Park: Rampa'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Aksiyon kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-06-16T11:52:33+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE