Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Macera oyunları

Donkey Kong Country Dr Ahtapot Darkling Yeni bir Asteriks macerası Spyro 3: Ejderha Yılı Spyro 2 Ripto' nun Öfkesi Kaçak 3: Kaderin Bir Twist Minimal Dungeon RPG Genokidler Sonic Advance Süper Mario Dünyası Advance 2 Chaotix' te Sonic Crash Bandicoot 2: Cortex Geri Döndü
Mario bros oyunlarıNintendo oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıLuigi oyunlarıCartoon network OyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler OyunlarıPlatformlar oyunlarıMario Kart oyunlarıSimler oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Minecraft tarzı mineblock Minecraft Dünyası 3D Süper Luigi Land Dondurulmuş Maceraları Bir tımarhaneye hoş geldiniz Sonic Macera 2 Sürümü Undertale Pokémon Kristali Pokémon: Kül Gri Süper Pençe Devriyesi: Macera Koşucusu Ateş ve Su - labirentine karanlık orman Peppa Pig - Oyun Ormanın Tarzan Dondurulmuş çift sorun Ejderha Spyro Emoji Yapıcı: Kişisel Duygular Crash Bandicoot Füzyonu Pokémon: Dinamons 2 Dexomon Ateş ve Su: Orman Macerası Lara Croft Tomb Raider Tehlike Günü!: Henry Danger Rayman 2: Büyük Kaçış Blaze ve Canavar Makinesi Maceraları Süper Mario Macerası 2D Süper Mario Minecraft Süper Dünya Macerası 3D Naruto Maceraları Sonic: Kanatlar Rush ATM Nakit Depozito Minecraft Ustası Ormanda hayatta kalmak Bendy ve Mürekkep Makinası: Tetris Cuphead Macerası Minecraft Macera Helikopteri Mario Bros in Assassin's Creed Yüksek Sesle Ev Macerası Magi Doki Bomberman HTML5 Aşk Diyarı 43: Parkour Minecraft çalışıyor Tepeye çık Kiko Macerası Brutal Wanderer: Survival açık dünya Minecraft Run 3D Minecraft Macera Koşusu Maşa ile Koca Ayı: Hayvanlar için pişirin Extreme Jeep 4x4 Yarışı

Macera oyunları çevrimiçi

Bizimle en iyi maceraları yaşa 🔥

Macera, görüntülenecek yaklaşık 234 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, macera, grafik maceralar, tarih oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Bu Çevrimiçi Macera Oyunlarının mücadelesine katılın


Video oyunları ve mini oyunlar dünyasındaki en eski türlerden biri, bölgeyi keşfetme, araştırma yapma, bir bulmaca çözme ve oyundaki diğer karakterlerle etkileşim kurma zorunluluğuyla karakterize edilen macera oyunlarıdır. Edebiyat dünyasında tanıdığımız hikayelerde ya da beyazperde filmlerinde macera video oyunlarının nasıl geçtiğini gördük. Macera oyunları ise bilim kurgu, korku, gizem, fantezi ve hatta komedi gibi çok çeşitli edebi türleri içerebilir.
Tüm zamanların en ünlü macera oyunları arasında şüphesiz The Legend of Zelda ya da King's Quest'i buluyoruz ama en yenilerine gidersek Uncharted saga ya da Assasin's Creed gibi oyunlardan bahsedebiliriz.
Macera video oyunlarının en parlak dönemi şüphesiz 80'ler ve 90'ların başıydı, ancak nesillere damgasını vuran harika maceralarla zaman içinde kendini mükemmel bir şekilde korumayı başaran bir türdür. Söylediğimiz gibi macera oyunlarında çok fazla çeşitlilik var ve bunları bir sonraki noktada daha iyi göreceğiz.

Mevcut Macera Video Oyunu Türlerini Bilin


Kendimizi farklı kriterlere dayandırırsak, çeşitli macera oyun türlerini ayırt edebiliriz. Bunlar tema, ortam, hikaye ve arayüz açısından farklılık gösteriyor ancak kesin bir sınıflandırma yapılamıyor çünkü aynı oyun, ayırt edeceğimiz farklı türlere ait olabiliyor.
Bunlardan ilki, kullanıcıyla etkileşime geçmek için bir fiil-isim sözdizimi analizörü kullanan metin veya konuşma macera oyunlarıdır. İkinci tipoloji, On-Line Systems şirketi tarafından piyasaya sürülen grafik macera oyunlarında bulunur; en iyi bilineni King's Quest'tir. Birçok oyun bu grafik macera olma iddiasıyla ortaya çıktı ve bu tür oyunlarda sıçrama yapacak konuşma oyunlarına grafikler eklendi.
Rol yapma oyunları da genellikle macera oyunları olarak kabul edilir, ancak farklılıklar olacaktır. Problem çözmeye dayalı bir oyundan bahsederken macera olarak kabul edilirken, savaş ve istatistiklere çok fazla odaklanırlarsa RPG olarak kabul edilirler.
Son olarak ayırt edeceğimiz bu tür macera oyunları arasında bulmaca türü macera oyunlarına veya etkileşimli macera oyunlarına da bakacağız.

300'den fazla çevrimiçi Macera Oyunumuzla eğlence bitmiyor


İnterneti dolduran çevrimiçi macera oyunları açısından size neler sunabileceğimizi görmek istiyorsanız web sitemizin bu yeni bölümünü kaçırmayın. Bu macera oyunları kategorisinde 300'den fazla oyunu derledik; bunların arasında yeni mini oyun maceraları ve eskimeyen klasiklere dayanan başka oyunlar da bulacaksınız.
Macera oyunlarının en iyi yanı, temalarının o kadar çeşitli olmasıdır ki, her zaman kahramanı olacağınız bir hikaye bulacaksınız. Yolculuğunuza başlayın, hedeflerinize ulaşın, düşmanlarınızla yüzleşin ve web sitemizde sunduğumuz macera oyunlarına bir çözüm bulun.