Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Yoshi oyunları

Super Mario World 2 Yoshi' s Island Prototipleri Yoshi in Sonic 2 Yoshi' nin yaylası Yoshi' s Island 64' e dön Super Mario 64: Yoshi Oynanabilir Altın Yoshi Geri Dönüyor Cuma Gecesi Funkin vs Yoshi Yoshi Yaz Tatilini Kurtardı Super Mario Bros 3 karışımı Süper Mario DS Süper Mario Dünyası: Just Keef Sürümü Süper Mario Dünyası Luigi Kötü Adam
Sonik oyunlarıPokémon oyunlarıMario bros oyunlarıLuigi oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler OyunlarıKaza bandicoot oyunlarıPlatformlar oyunlarıTetris oyunlarıMario Kart oyunlarıSatranç oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Yeni Super Mario World 1: The Twelve Magic Orbs Süper Mario Dünyası İlerlemesi Süper şut bros Mario Eksik! Süper Mario Dünya Klasik Super Smash Bros 64 On Line Süper Mario Dünyası: Taç Masalı Süper Mario Dünyası DX Süper Mario Dünyası 2: Yoshi´s Adası Süper Mario Kart: Çılgın Parçalar Kogama'da Süper Mario N64 Mario partisi Yoshi' nin Garip Görevi 2 Olağanüstü Mario Dünyası

Yoshi oyunları çevrimiçi

Yoshi: Nintendo'nun En Ünlü Dinozoru 🔥

Yoshi, görüntülenecek yaklaşık 26 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, yoshi oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Mario ve Luigi Bros'un en iyi arkadaşının maceralarının tadını çıkarın.


Super Mario Bros video oyunu serisinden çıkan birçok karakter var ama bugün en özellerinden birine sahibiz. Sadece Mantar Krallığı'nda var olan eşsiz bir türün parçası olan melez bir dinozor olan ayrılmaz arkadaşı Yoshi'den bahsediyoruz. Yoshi, Mario Bros'a çeşitli maceralarda eşlik etti ve ayrıca onu biraz daha yakından tanıma fırsatı bulduğumuz video oyunları serisinde kendi başına rol aldı.
1990 yılında, Super Mario World oyununda, SNES oyununda Yoshi ile ilk tanıştığımızda. Yoshi, özelliği her birinin farklı bir renk olması olan Yoshis ırkına aittir, yeşil, bu ilk oyunda tanıştığımız kahramanımızın rengidir. Mario Bros.'un maceralarına Yoshi's Island veya tarihinin içinden ilk çıkan Yoshi's Story oyunlarını da eklemeliyiz. Ayrıca Mari Party, Smash Bros veya Mario Kart gibi Mario Bros spin-off'larında sabit karakterlerden biridir.
Yoshi, uzatılabilir dilinin kullanımı veya fırlatıldığında yumurtalarının gücü gibi büyük yeteneklerini gösterir. Bazı Mario Bros oyunlarında, maceralarını çözmeye hizmet eden diğer Yoshi güçlerini de tanıyoruz, ayrıca Yoshi'nin rengine bağlı olarak bir veya diğer yetenekleri var. Tüm bunları Yoshi oyunlarında bulacağımız tüm Nintendo maceralarında keşfedebilirsiniz.

İnternette başarılı olan Yoshi'nin Mini Oyunları


Yoshi dinozor, genel halk tarafından en sevilen Nintendo karakterlerinden biridir ve başarısının gelmesi uzun sürmedi. Yalnızca kendi Nintendo oyunlarına çevrilmekle kalmadı, aynı zamanda mini oyun geliştiricileri tarafından daha çok çocuk izleyiciye hitap ettiği fark edildi. Macera Yoshi mini oyunlarından diğer çok daha rahat oyunlara bu şekilde bulabileceksiniz. İkincisi ile Yoshi boyama oyunlarına, Yoshi bulmaca oyunlarına veya Nintendo dinozorlu hafıza kartı oyunlarına atıfta bulunuyoruz.
Bu Yoshi mini oyunlarına, çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde web sitemize geri dönen harika klasikleri ekleyeceğiz. Yoshi'nin hem kendisinin hem de Super Mario Bros'la birlikte rol aldığı en iyi oyunlarının keyfini bu şekilde çıkarabileceksiniz. Ek olarak, hackrom olarak bilinen, orijinal oyunların hayranların iyileştirmeler ve yeni özellikler eklediği değiştirilmiş sürümleri de vardır. tamamen yeni maceralar sunmak için mekanik.
Tüm bunlar ve çok daha fazlası, web'de var olan en iyi çevrimiçi Yoshi mini oyunlarını toplayacağımız bu yeni web kategorisinde zaten mevcut. Halihazırda sahip olduğunuz 25'ten fazla oyun var ve bunlar web'de yaptığımız sürekli güncellemelerde artacak. Kaçırma!

Yoshi ile en Klasik Video Oyunlarında oynayın


Size söylediğimiz gibi, en sevdiğiniz Yoshi oyunlarını çevrimiçi olarak hatırlamak artık daha da kolay ve bu retro konsol simülatörleri sayesinde. Yoshi Island veya Yoshi's Highland gibi klasik oyunlar bu şekilde web sitemize gelir. Yalnızca internette bulabileceğiniz yayınlanmamış maceralara sahip hackrom'a ek olarak.
Yoshi'nin diğer karakterlerin en klasik maceralarına katıldığını göreceğimiz en komik geçişleri kaçıramazsınız. Bu alanda, Nintendo dinozorunun klasik SEGA kirpi göreviyle yüzleşmek zorunda kalacağı Sonic 2'deki Yoshi'nin unvanına bir göz atmanızı öneririz.
Nintendo dinozorunun en iyi misyonlarına dalın ve her zaman ve şimdi Yoshi'nin yıldız olduğu ve ayrılmaz arkadaşları Mario ve Luigi Bros'un görünüşünü de görebildiğimiz oyunların tadını çıkarın.