Kuş kulesi

Kuş kulesi

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Kuş kulesi
Kuş kulesiKuş kulesiKuş kulesiKuş kulesi

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Kuşumuzu mümkün olduğunca yükseltmek zorunda kalacağımız eğlenceli bir beceri oyunu olan Birdie Tower'ı sunuyoruz. Yolda, onlara vurduğunuzda kaybedeceğiniz başak topları gibi farklı engeller göreceğiz.
Ek olarak, biriktirebileceğiniz bazı mor taşlar bulup, onları mağazada yeni görünümler için takas edersiniz. Kuşunuzun uçuşunu kalıp kesim hatlarında durdurabilirsiniz, ancak sürekli temiz bir ilerleme elde ederseniz, size ekstra güç verecek, kuşunuzu ateşe çevirecek ve o saniye boyunca hiçbir şey sizi durduramaz. Birdie Tower' daki en iyi puana ulaş ve oyunu onlarla paylaşarak arkadaşlarının üstesinden gelmeleri için meydan oku.
Oyunun tadını çıkar Kuş kulesi, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Telefonlar, cep oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Telefonlar, cep oyunları

Kasırga çarpmak 3dÇılgın Acele TopParmak sıçramaKurcalamak topuTarafları DeğiştirTop Yarışçısı 3DBira DökülenTop boyaİtme bloğuUsta SuşiSüper Mıknatıs TemizleyiciSu kazmakMutlu yeşil dünyaWaterFlowFlippy BıçakKare çizgiBlowmanAşık TavukBlasty şişeleriFlappy sıçramaYaprak temizleMutlu SlushieSüper temizleyici1, 2, 3, Duvara DokunMini Reçel KoşucusuCrashy CatPaperio 2Ürkek aceleBubblegum Püf NoktalarıAtlama Beceri UstasıMeyve SuyuPatlamış Mısır AteşiKasaba atlamaKurtarmak için GüzŞeker patlamasıKes şunu bulmacaSuşi dilimiİpi kesip 2DilimlerAhtapot Sling Up
Go to TOP