Mario Maker

oyun: Mario Maker
Mario Maker

Diğer Nintendo mario bros oyunları


Süper Mario Bros KlasikSüper Mario Bros Klasik Mario ve WarioMario ve Wario Mario Macera XalabaiasMario Macera Xalabaias Super Mario Bros 3 (ABD)Super Mario Bros 3 (ABD) Mario 64 Minik DevasaMario 64 Minik Devasa Süper Mario Macerası 2DSüper Mario Macerası 2D Süper Mario 64 Yapıcı (Kaze Emanuar)Süper Mario 64 Yapıcı (Kaze Emanuar) Süper Mario Dünyası Advance 2Süper Mario Dünyası Advance 2 Süper Mario All-Stars DünyasıSüper Mario All-Stars Dünyası Super Mario World (USA) Mario Return AgainSuper Mario World (USA) Mario Return Again Super Mario World: Luigi ile MaceraSuper Mario World: Luigi ile Macera Mario World Bros 2Mario World Bros 2 Mario Bross: Co Op Quest 2 OyuncuMario Bross: Co Op Quest 2 Oyuncu Süper Mario Bros NESSüper Mario Bros NES Süper Mario Dünyası (ABD)Süper Mario Dünyası (ABD) Süper Mario: Çağlar BoyuncaSüper Mario: Çağlar Boyunca Mario Dünyası 2 KaizoMario Dünyası 2 Kaizo Süper Mario 64 (ABD)Süper Mario 64 (ABD)

Sonik Oyun
SEGA'dan kirpi sonic
Mario bros
Nintendo mario bros
Çarşı Oyun
Retro ve atari
Nintendo Oyun
Nintendo konsolu
Platformlar
41'dan fazla oyun
Klasik Oyun
Her zaman klasikleri
Pacman
9'dan fazla oyun
2 oyuncu Oyun
çok oyunculu - 2 oyuncu
Macera Oyun
Maceralar ve zorluklar
Crash bandicoot
6'dan fazla oyun


GAMEPLAYS


Mario Maker
Mario Maker

🌟 Rating
4.1 / 5 of 3518 votes

Mario Maker, Nintendo Wii U platformunda zafer kazanan bir oyundu ve yakında Nintendo Switch için ikinci bir baskısı olacak. Bu oyunda tuhaflık, oyuncuların kendi seviyelerini yaratıp başkalarının üstesinden gelmek için yüklemelerini sağlayabilmeleridir.
Bu flash versiyonunda, özel seviyelerinizi oluşturmak için editör moduna girebilir ve arkadaşlarınızın üstesinden gelmesi için meydan okuyabilirsiniz. Seviyenin iyi yapılması gerektiğini ve başkalarını denemeden önce üstesinden gelmek zorunda kalacağınızı aklınızda tutmalısınız. Başarılı Nintendo Mario Maker'ın çevrimiçi versiyonunun tadını çıkarmak için daha fazla beklemeyin.
Oyunun tadını çıkar Mario Maker, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Mario bros oyunlarımızdan biri.

Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer Mario bros oyunlarıSonik
SEGA'dan kirpi sonic
Roblox Oyun
42'dan fazla oyun
Freddy Oyun
Five Nights at Freddy's
Hamile Oyun
62'dan fazla oyun
Konuşmak tom
Kedi: Konuşan Tom
Pokémon Oyun
74'dan fazla oyun
Mortal kombat Oyun
Mortal kombat ve ölümler
Cuphead
CupHead - platformlar
Minecraft
131'dan fazla oyun
Hello neighbor Oyun
Merhaba komşu ve şeytani komşu
Fifa Oyun
Fifa futbol
Paw patrol Oyun
Köpek devriyesi
Oyun kategorileri