Otopark

Otopark

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Otopark
Otopark

🌟 Rating
3.9 / 5 of 135 votes

Cep telefonunuzdan park araba oyununa hoş geldiniz. Parkta yeni bir maceraya başlamak için arabaya binin. Park yerinde park eden diğer araçlara çarpmadan veya hasar vermeden aracı park etmek için güvenli bir yer bulmalısınız.
Sağ üst köşede, aracınızın sağlığını gösteren yeşil bir çubuk göreceksiniz. Bu çubuk boş kalırsa, oyunu kaybedeceksiniz ve seviyeye yeniden başlamanız gerekecek, engellere ve diğer araçlara çok fazla çarpmamaya dikkat edin.
Bazıları, araba park etmeyi öğrenmenin en zor kısımlarından biri olduğunu ve bugün bu harika oyunla ilk kişiyi görebileceğinizi söylüyor.
Oyunun tadını çıkar Otopark, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Arabalar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Arabalar oyunları

Yarış pistinde öfkeTepeye çıkYıkım Derbisi ChallengerEggs & CarsArabalar HTML5Araba çıkarAraba yıkımıİmkansız Dublör ArabaAraba MayhemAcele saatte sürFazladan ömrü olmayan araba yarışıKomik yumurta arabasıZor trafikte arabaKart Dövüşü IOMeydan hızDublör koşucusuMafya araba 3dAraba araba yiyorEğlenceli trafik sıkışıklığıSu Araba Sörf 3DTrafficup.ioWheely 2Undead DriveTrafik KoşusuDublör Araba 3 Uçmak3 arabaTrafik dönüşüAraba araba yiyor: zindan maceraAraba dublör parkourAsfalt Arabalarında Aşırı YarışKarayolu engellendi 2019Rampage YoluAraba Savaşı IOSürüklenen karEğlenceli arabayı tamir etLüks arabaları takip etmekHız düşürücülerYoğun sokak aramasıKomik hız sınırıEğlenceli arabamızı yıka
Go to TOP