Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Pokémon Kristali

Pokémon Kristali
İlgili ve önerilen oyunlar

Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Zümrüt Pokémon GBA Pokemon: Radikal Kırmızı V3.01 Pokemon Hadi gidelim Pikachu GBA Pokemon Dünya Eevee Parlak Altın Pokémon Pokémon Platin Pokemon Siyah Pokemon Mega Delta Pokemon İltihaplı Kırmızı b0.7.1 Pokemon ateş kırmızısı Smash remix Pokémon: Kristal Netlik Elmas Pokémon Pokemon zümrüt dx Sarı Pokémon Pikachu in Sonic 1 Pokémon Ruby: The Prequel Pokémon Safir Pokemon: Emerald Extreme Randomizer Pokémon ROWE v1.6.4.1 Pokemon Sigortalı Boyutlar v1.6 Dynamons World Komik Pokemon Sovereign of the skies
Nintendo oyunlarıMario bros oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler oyunlarıKavga oyunlarıBoks oyunlarıCuphead oyunlarıEjder topu oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıSimler oyunları
Pokémon Kristali
Pokémon Kristali
Pokémon Kristali
Pokémon Kristali

🌟 Oran oyunu
948 oydan 4.5 /5
ücretsiz pokémon oyunlar

Pokémon Kristali

Bu, Pokemon avlamak oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Pokémon Crystal, Nintendo Game Boy Color için doğan oyunlardan biriydi ve şimdi bu fantastik simülatör ile web sitemize geliyor. Kendi Pokémon maceramızı üstlenmemiz gerekecek ve bunun için ikinci nesil Pokémon' un sunduğu üç başlangıçtan birini seçeceğiz.

Cyndaquil, Chikorita veya Totodile arasından birini seçin ve öğretmenin bize göndereceği ilk görevi üstlenin. Ekibinizi içeren diğer Pokémon' ları avlamak için Pokéball satın almalısınız. Büyük Pokémon Kristal Pokémon Ligi' ne katılmanıza izin veren madalya kazanmak için tüm spor salonu antrenörlerini yenin.

Pokémon Kristali'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Pokemon avlamak kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-05-17T13:44:36+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE