Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Yo-Kai Watch oyunları

Yo-Kai madalya izle Yo Kai Hafızası Flappy Jibanyan Cibanyan Boya: Yo Kai İzle Yo-kai izle tetris Yo-Kai İzle Yapboz Yo Kai Watch'un baloncuklarını çekin
Pokémon oyunlarıYoshi oyunlarıKavga oyunlarıNaruto shippuden oyunlarıAteş ve su oyunları

Sonik oyunlarıMario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıMario Kart oyunlarıLuigi oyunlarıYoshi oyunlarıTetris oyunlarıSatranç oyunları

Yo-Kai Watch oyunları çevrimiçi

Yo-Kai'nizi saatinizden çıkarın ve savaşın 🔥

Yo-Kai Watch, görüntülenecek yaklaşık 7 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, yo kai watch oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Yo-Kai Watch Adventure Çevrimiçi Mini Oyunlar web sitemize geliyor


Her zaman televizyon ağlarında başarılı olan ve daha sonra video oyunları dünyasında kopyalarına sahip olan animasyon dizilerine rastlıyoruz, ancak Yo-Kai Watch durumunda durum tamamen tersidir. Yo-Kai Watch'ın dünyası ve tarihi, Leve-5 şirketi tarafından Nintendo 3DS için piyasaya sürülen bir rol yapma video oyunu olarak doğdu. Bu ilk oyunu Yo-Kai Watch 2'nin devamı ve birkaç yıl sonra 2016'da üçüncü bir oyun izledi.
Video oyunlarının başarısıyla 2012'de mangaya uyarlamayı başardılar ve daha sonra küçük ekrana taşınan bir anime haline geldiler ve 2016'da İspanya'da ilk gösterimi yapıldı. Bunu, başarılarını doruğa taşıyan bir dizi film izledi. büyük ekrana geçin. Bütün bunlar Yo-Kai Watch çılgınlığının kalıcı olduğunu açıkça ortaya koyuyordu.
Çevrimiçi mini oyunlar dünyasında da büyük bir popülerlik kazandı ve harika bir öğleden sonrayı eğlenceli geçirebileceğiniz çok sayıda Yo-Kai Watch oyunu bulabilirsiniz. Bunları web sitemizde aşağıdaki oyun kategorisinde sizlere sunuyoruz.

Sizlere sunduğumuz Yo-Kai İzleme Oyunlarında Yo-Kai'yi edinin


Yo-Kai Watch'ta bizlere sunulan hikaye oldukça basit ve baş kahramanımız Nathan Adams ile başlıyor. Bir gün böcek avlarken dikkatini çeken oldukça tuhaf bir böcekle karşılaştı. Arkadaşı Katie'yi şaşırtmak için çabalarını onları yakalamaya odaklıyor, ancak onları gözden kaçırıyor. Bulduğu şey, bozuk para koymanız konusunda ısrar eden oldukça tuhaf bir satış makinesidir. Nathan makineye erişir, makineye bir bozuk para atar ve her şey kararır, gizli kalan harika bir dünyaya, Yo-Kai'nin dünyasına taşınır.
Tüm dünyayı başlatan video oyununda, Fusagasugá şehrine Yo-Kai'yi aramak zorundaydık ve savaşa başlamadan önce bu yaratıklara yiyecek atarak onlarla arkadaş olabiliyordunuz. Onu yenmeyi başarırsan Yo-Kai sana, onu istediğin zaman çağırabilmene yardımcı olacak bir madalya verecek. Yo-Kai'lerden bazıları oyunun ana görevlerini tamamlamak için çok gerekliydi, diğerlerini ise hepsini almak için dilediğiniz gibi avlayabilirsiniz.
Bir oyuncu bir Yo-Kai bulduğunda, onunla yüzleşmek için altı Yo-Kai'yi kullanabileceğiniz destansı bir savaş başlar. Artık çevrimiçi Yo-Kai Watch oyunlarında bu ve diğer maceralara katılabilirsiniz, böylece bu harika dünyanın eğlencesi hiç bitmesin.

Her hayranın bilmesi gereken Yo-Kai İzleme Oyunları


Yo-Kai Watch'ın çevrimiçi mini oyunlar dünyasında çok sayıda macerası var ve hiçbirini kaçırmamanız için hepsini web sitemizde derledik. Serinin yükselişiyle birlikte Yo-Kai Hafıza oyunları, Yo-Kain Watch bulmaca oyunları veya Jibanyan'lı Flappy Bird gibi web sitemize özel orijinal oyunlar yarattık.
Yo-Kai Watch'ınızın hiç hayal etmediğiniz maceraları web sitemizde yer alıyor, böylece çevrimiçi Yo-Kai Watch mini oyunlarının en iyilerinin keyfini tamamen ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.
En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar

Sonic 1' de Süper Sonik ve Hiper Sonik Sonic: Klasik Kahramanlar Süper Mario Dünya Tanrısı Modu Sonic 3 Tamamlandı Sonic 2 kahramanları Sonic 3 Sonic Knuckles' taki Beyaz Sonik Yeni Super Mario Bros. (ABD) Sonic: Kirpi 4 Sonic.EXE Üzüntü Sonic Primo SHC 2023 Demosu Super Mario Bros 3 (ABD)