Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Pokémon Safir

Pokémon Safir
İlgili ve önerilen oyunlar

Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Zümrüt Pokémon GBA Pokemon: Radikal Kırmızı V3.01 Pokemon Hadi gidelim Pikachu GBA Pokemon Dünya Eevee Parlak Altın Pokémon Pokémon Platin Pokemon Siyah Pokemon Mega Delta Pokemon İltihaplı Kırmızı b0.7.1 Pokemon ateş kırmızısı Smash remix Pokémon: Kristal Netlik Elmas Pokémon Pokemon zümrüt dx Sarı Pokémon Pikachu in Sonic 1 Pokémon Ruby: The Prequel Pokemon: Emerald Extreme Randomizer Pokémon ROWE v1.6.4.1 Pokemon Sigortalı Boyutlar v1.6 Dynamons World Komik Pokémon Kristali Pokemon Sovereign of the skies
Nintendo oyunlarıMario bros oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler oyunlarıKavga oyunlarıBoks oyunlarıCuphead oyunlarıEjder topu oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıSimler oyunları
Pokémon Safir
Pokémon Safir
Pokémon Safir
Pokémon Safir

🌟 Oran oyunu
1730 oydan 4.6 /5
ücretsiz pokémon oyunlar

Pokémon Safir

Bu, Pokemon avlamak oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Üçüncü nesil Pokémon, Pokémon Sapphire ve Pokémon Ruby ile birlikte geldi ve bu kez size, yeni karakterlerin macerasına geri dönebilmeniz için, bu fantastik emülatörde ilk sizleri getiriyoruz. Bu oyunda Pokémon güzellik yarışmalarına ek olarak bir erkek ya da kız olmak üzere karakterinizi seçebilme seçeneği de eklendi.

Başlamak için, Pokémon maceranıza bu yeni dünyada başlamak istediğiniz yeni başlangıçlar Torchic, Mudkip ve Treecko arasında seçim yapmanız gerekecek. Pokémon' u biriktirin ve büyük lige ulaşmak için en güçlü takımı yaratın ve kendinizi bu Sapphire Pokémon' da kazanan ilan edin.

Pokémon Safir'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Pokemon avlamak kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-05-17T13:09:12+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE