Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Pokemon Sovereign of the skies

Pokemon Sovereign of the skies
İlgili ve önerilen oyunlar

Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Zümrüt Pokémon GBA Pokemon: Radikal Kırmızı V3.01 Pokemon Hadi gidelim Pikachu GBA Pokemon Dünya Eevee Parlak Altın Pokémon Pokémon Platin Pokemon Siyah Pokemon Mega Delta Pokemon İltihaplı Kırmızı b0.7.1 Pokemon ateş kırmızısı Smash remix Pokémon: Kristal Netlik Elmas Pokémon Pokemon zümrüt dx Sarı Pokémon Pikachu in Sonic 1 Pokémon Ruby: The Prequel Pokémon Safir Pokemon: Emerald Extreme Randomizer Pokémon ROWE v1.6.4.1 Pokemon Sigortalı Boyutlar v1.6 Dynamons World Komik Pokémon Kristali
Nintendo oyunlarıMario bros oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler oyunlarıKavga oyunlarıBoks oyunlarıCuphead oyunlarıEjder topu oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıSimler oyunları
Pokemon Sovereign of the skies
Pokemon Sovereign of the skies
Pokemon Sovereign of the skies
Pokemon Sovereign of the skies

🌟 Oran oyunu
992 oydan 4.8 /5
ücretsiz pokémon oyunlar

Pokemon Sovereign of the skies

Bu, Pokemon avlamak oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Bir dünyanın dengesi kırılmak üzere. Amitec' in güçlü Muhafızları artık kalelerinden ayrılamazken, Celestis' in Kutsal Parçaları, Tundra Takımı' nın soğuk elleri tarafından çalınır. Bu eşsiz macerada tüm bunların neyle ilgili olduğunu ve basit bir antrenörün nasıl birdenbire bir dünyanın kaderini taşıdığını öğrenin!

Egemen of the Skies, yeni bir bölge, tarih, Mega Evrimler, Geliştirilmiş NDS Animasyonlu Grafikler, 7. Nesil' e kadar Pokémon ile güncellenmiş bir rekabet sistemine sahip yeni müzik içeren pokemon zümrütünün değiştirilmiş bir versiyonudur.

Pokemon Sovereign of the skies'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Pokemon avlamak kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-05-17T13:03:19+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE