Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Pokemon Sovereign of the skies

Pokemon Sovereign of the skies
Pokemon Sovereign of the skies oyunları

Pokemon Quetzal Alfa 0.6.9 Pokémon AlteRed Antik Çağ'ın Pokémon Avcıları Pokémon Ebedi Kar Pokémon Kahverengi Dinamolar 5 Pokémon Kararmış Gece Pokémon İsimsiz Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Pokémon Platin Pokemon: Radikal Kırmızı V3.01 Pokemon Siyah Pokemon Hadi gidelim Pikachu GBA Pokemon Mega Delta Pokemon İltihaplı Kırmızı b0.7.1 Pokemon Dünya Eevee Pokemon ateş kırmızısı Smash remix Parlak Altın Pokémon Pokémon: Kristal Netlik Elmas Pokémon Pokemon zümrüt dx Sarı Pokémon Pikachu in Sonic 1 Pokémon Ruby: The Prequel Pokémon Safir Pokemon: Emerald Extreme Randomizer Pokémon ROWE v1.6.4.1 Pokemon Sigortalı Boyutlar v1.6 Dynamons World Komik Pokémon Kristali Pokemon Glazed
Mario bros oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıMario Kart oyunlarıKavga oyunlarıYoshi oyunlarıLuigi oyunlarıKlasikler OyunlarıSatranç oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıTetris oyunlarıEjder topu oyunlarıBoks oyunları

Ekran görüntüleri

Pokemon Sovereign of the skies Pokemon Sovereign of the skies Pokemon Sovereign of the skies🌟 Oran oyunu
1024 oydan 4.8 /5
Pokemon Sovereign of the skies

Pokemon Sovereign of the skies

Bu Pokémon oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Bir dünyanın dengesi kırılmak üzere. Amitec' in güçlü Muhafızları artık kalelerinden ayrılamazken, Celestis' in Kutsal Parçaları, Tundra Takımı' nın soğuk elleri tarafından çalınır. Bu eşsiz macerada tüm bunların neyle ilgili olduğunu ve basit bir antrenörün nasıl birdenbire bir dünyanın kaderini taşıdığını öğrenin!
Egemen of the Skies, yeni bir bölge, tarih, Mega Evrimler, Geliştirilmiş NDS Animasyonlu Grafikler, 7. Nesil' e kadar Pokémon ile güncellenmiş bir rekabet sistemine sahip yeni müzik içeren pokemon zümrütünün değiştirilmiş bir versiyonudur.
Pokemon Sovereign of the skies indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Pokémon kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE