Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Pokemon Voyager

Pokemon Voyager

  • Pokemon VoyagerPokemon Voyager oyunları

Pokemon Quetzal Alfa 0.6.9 Pokémon AlteRed Antik Çağ'ın Pokémon Avcıları Pokémon Ebedi Kar Pokémon Kahverengi Dinamolar 5 Pokémon İsimsiz Pokémon Kararmış Gece Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Pokémon Platin Pokemon: Radikal Kırmızı V3.01 Pokemon Siyah Pokemon Hadi gidelim Pikachu GBA Pokemon Mega Delta Pokemon İltihaplı Kırmızı b0.7.1 Pokemon Dünya Eevee Pokemon ateş kırmızısı Smash remix Parlak Altın Pokémon Pokémon: Kristal Netlik Elmas Pokémon Pokemon zümrüt dx Sarı Pokémon Pikachu in Sonic 1 Pokémon Ruby: The Prequel Pokémon Safir Pokemon: Emerald Extreme Randomizer Pokémon ROWE v1.6.4.1 Pokemon Sigortalı Boyutlar v1.6 Dynamons World Komik Pokémon Kristali Pokemon Sovereign of the skies
Mario bros oyunlarıSega oyunlarıNintendo oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıLuigi oyunlarıTetris oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler OyunlarıMario Kart oyunlarıKavga oyunlarıSatranç oyunlarıBoks oyunları

Ekran görüntüleri

Pokemon Voyager🌟 Oran oyunu
556 oydan 4.8 /5
Pokemon Voyager

Pokemon Voyager

Bu Pokémon oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Pokemon evreninden oyunlar hakkında tutkuluysanız, bu sürüm, bölgeye dağılmış 76' dan fazla Fakemon ve diğerleri arasında daha hızlı bir savaş sistemi gibi bu harika oyunda birçok iyileştirme içerir. Bu üçüncü oyun da Hoenn bölgesinde geçiyor.
Pokémon Emerald, Nintendo GBA konsolu için ortaya çıktı ve artık hem PC için hem de mobil cihazlarınızda çalışan emülatör sayesinde bu oyunun keyfini tekrar çıkarmak mümkün. Maceranıza bir Pokémon Trainer olarak başlayın ve Pokémon Voyager' da en iyiyi alın.
Pokemon Voyager indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Pokémon kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-06-14T13:35:25+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE