Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Konuşan Tom oyunları

Konuşan Tom ve Angela: Cadılar Bayramı Partisi Laboratuvarda Konuşan Tom Konuşan Tom Altın Koşusu Çevrimiçi Konuşan Tom Altın Koşusu 3D Konuşan Tom Flappy Konuşan Tom Noel Bebek Talking Tom Harika Makyaj Tom ve Angela Insta Modası Angela Kitten - Manikür Modası Konuşan Ben: Evcil Hayvan Zamanı Angela ve Tom: İkizlerinden Mutlu Tom - Bakış Değişimi
Hamile oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıLol sürpriz oyunlarıTorunları oyunlarıKediler oyunlarıElbise oyunlarıKızlar oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunlarıManikür oyunlarıModa oyunlarıBebek oyunlarıYüksek canavar Oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Tom run: Konuşurken tom metro sörfçü Konuşan Tom: Boyama Kitabı Angela: Oyuncak Dükkanı Angela: Moda Dolap Angela gerçek diş hekimi Angela Hamile: Rahatlatıcı Spa Angela: Cilt Bakımı Tom ve Angela: Yapboz Angela Douglas: Bebeğini besle Bulmacalar: Benim Konuşan Tom' um ve Angela Angela ve Tom: Hoş Geldiniz Bebek Evi Melek ve şeytan kostümleri Angela ve Tom: Yaz Tatili Okulda Tom ve Angela ile konuşma Noel'de Tom konuşuyor Tom: Sanal Acil Durum Angela ve Bebek Angela: Yağsız Bakım Konuşan Tom ve Angela’nın düğünü Kitty onu düğün için giyinmek Angela markete gider Angela: Yaz Düğünü Konuşan Tom: Elmas Avı Konuşan Angela: Moda Ödülü Kitty ve Tom'un düğünü Angela, Tom ve bebekleri: Kıştan hoşlanırlar Cuma Gecesi Funkin vs Kenny Modern arabayı HD olarak park edin Angela Design with me Kışlık Kazak

Konuşan Tom oyunları çevrimiçi

Konuşkan kedi Talking Tom ile Şakalar 🔥

Konuşan Tom, görüntülenecek yaklaşık 40 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, angela, tom, konusmak oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Konuşan Tom kim?


Benim Konuşan Tom'um, birkaç yıl önce zafer kazanan sanal evcil hayvan Pou'nun başarısını takip eden bir mobil uygulama olarak doğdu. Deney oldukça iyi gitti çünkü oyunun devamı kısa süre sonra görünmeye başladı, ancak başrolde başka karakterler vardı. Bu, Benim Konuşan Angela'm (Tom'a aşık mavi gözlü genç bir kedi), Benim Konuşan Hank'im (Tom'a çok yakın olan küçük bir köpek) ve diğer karakterlerle tanıştığımız Konuşan Tom ve Arkadaşları'nın maceraları için geçerlidir. franchise'dan.
Oyun genel halk tarafından çok iyi karşılandı ve Tom'un karakteri mobil oyunlarda ve aynı zamanda çevrimiçi mini oyunlarda da ilgi kazanmaya başladı. Birçoğu, çevrimiçi Tom mini oyunları oluşturmak için Tom, Angela ve My Talking Friends'teki diğer arkadaşların çekiminden yararlandı. Web sitemizde bu karakterin tüm çevrimiçi oyunlarını bulabilmeniz ve web sitemizdeki binlerce oyun arasında çılgınca arama yapmamanız için bu Konuşan Tom oyunları kategorisini oluşturduk.
Toplamda, web sitemizde Tom boyama oyunları, Benim Konuşan Angela'mı giydirme oyunları gibi çeşitli temalara sahip 40'tan fazla Konuşan Tom oyunu bulunmaktadır veya her iki kedinin düğününe tanık olabiliriz. Daha fazla bilmek ister misin? Maceraya atılmadan önce okumaya devam edin.

Konuşan Tom Nasıl Oynanır?


Orijinal Benim Konuşan Tom'um oyununun mekaniği oldukça basit ve başta da söylediğimiz gibi bize Pou gibi birçok sanal evcil hayvanı hatırlatıyor. Sonunda göreviniz Tom adlı küçük bir kedi yavrusuna en iyi bakımı vermektir, ancak adını değiştirebilirsiniz. Yetişkin bir kediye dönüşmesi için onunla etkileşime girmelisiniz. Bunu yapmak için onu yıkamanız, beslemeniz, oynamanız, dinlenmesini sağlamanız ve çok daha fazlasını yapmanız gerekecek.
Ancak bu sanal evcil hayvanın özelliği konuşma yeteneğiydi. Evet, Tom duyduğu kelimeleri cihazın mikrofonu aracılığıyla tekrarlayabildi ve bunu sentezlenmiş bir sesle yaptı. Bu nedenle bu mobil oyun serisi, onlara söylediklerimizi tekrarlama yeteneğine sahip oldukları için Benim Konuşan Tom'um adını aldı.
APP'ye jeton satın alımları eklendi; bunlarla Tom'unuzu daha da kişiselleştirebilir ve ayrıca genç kedinin arkadaşlarını ziyaret edebilir ve dünyayı gezebilirsiniz. Tom'un macerası başlangıçta biraz sınırlıydı çünkü artık kaçıramayacağınız çok sayıda çevrimiçi Konuşan Tom oyununun kahramanı haline geldi. Farklı maceralara başlayın ve Tom, Angela ve diğer arkadaşlarının şimdiye kadar bilmediğiniz yönlerini keşfedin.

Konuşan Tom Mini Oyunları çevrimiçi


Benim Konuşan Tom'umun kökenini ve onu popüler hale getiren işleyişini size zaten yeterince anlattık, ancak artık web sitemizde çevrimiçi Konuşan Tom oyunlarıyla yaşayacağınız tüm maceralara odaklanmanın zamanı geldi. Hazır olun çünkü genç kediyle eğlenebileceğiniz birçok farklı temanız var. Konuşan Tom ve Angela oyunlarını giydirmekten, ilk kez ebeveyn olma maceralarında onlara eşlik etmeye kadar. Web sitemizde gerçekleşecek Konuşan Tom ve Konuşan Angela'nın düğününün tadını çıkarmayı unutmayın.
Konuşan Angela'nın giyinme ve makyaj oyunları da video oyunlarının temasının değişmez parçası olacak, bu yüzden sizi bu mücadeleye katılmaya davet ediyoruz. Toplamda, arkadaşlarınızla eğlenceli bir öğleden sonra geçirebileceğiniz 40'tan fazla Talkint Tom oyunumuz var. Kaçırma!