Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Minyonlar oyunları

Minyonlar Parkı Tatil Kölelerinin Minyonlar süper yaz havuz partisi Minion NYC'ye uçuyor Köleler: Yaz Tatili Kölelerinin kostümleri Köleleri gördün Minionlar dişçiyi ziyaret ediyor NYC'deki kölelerinin Güzellik salonunda kölelerinin Kölelerinin Kostüm Partisi Minionlar Evcil gizli: Bulmaca
Cuphead oyunlarıCartoon network Oyunları2 oyuncu oyunlarıLol sürpriz oyunlarıNickelodeon oyunlarıElbise oyunlarıKızlar oyunlarıManikür oyunlarıParkour oyunlarıBulmacalar oyunlarıBoyamak oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Flappy Minion hapishanesi Minion Boya Minionlar: Saunada rahatlatıcı Gru ve kardeşi Dru, resim yapmak için Aşağılık bana 3: Bulmaca Despicable Me Mahjong Gru 3: Tetris Kölelerinin prenses kıyafetler Despicable me 3: Boya Karakter sanırım Minion Yapboz Minion hapishanede

Minyonlar oyunları çevrimiçi

Gru'nun kölelerine eşlik et 🔥

Minyonlar, görüntülenecek yaklaşık 24 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, minions, en sevdigim kotu adam oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Minyonları biliyor musun? Onlar bu oyunların kahramanları


Çılgın Hırsız'ın animasyon sinema dünyasına gelişiyle sadece bu cesur karakterle tanışmadık, aynı zamanda minyonlar gibi sevimli yaratıklarla da tanıştık. Minyonlar köle olarak tercüme edilebilir ve kötü adam Gru'nun kötü işlerinde yardımcıları olacaklar. Gerçek şu ki hiçbiri kötü adamlara pek benzemiyor ve Minyonlar çok sevimli karakterlere dönüşüyor.
Büyük başarıları onları kendi filmleri olan "The Minions"da başrol oynamaya yöneltti ve mağazacılık dünyasının oldukça ilgi odağı haline geldiler. Artık çevrimiçi mini oyunlar dünyasına da adım atıyorlar ve size gösterecek pek çok oyunumuz var.
Web sitemizde, boyama oyunları kadar eğlenceli Minyon oyunlarının, bulmacaların ve yalnızca favori oyun portalınızda keşfedeceğiniz diğer birçok maceranın keyfini çıkarabileceğiz.

Kaçırmayacağınız Minyon Oyunları


Minyonlar birçok çevrimiçi maceranın baş kahramanı haline geldi ve artık hiçbirini kaçırmamanız için hepsini web sitemize getiriyoruz. En komik Minyon bulmacalarından çok daha ayrıntılı maceralara kadar her şeyi bulabileceksiniz. Minyon boyama oyunları da sitemizde oldukça fazla, dolayısıyla bu karakterlere yeni bir renk dokunuşu vermek için daha fazla beklemeyin.
Topluluğumuzun en çok değer verdiği oyunlardan biri Minyonlar için Güzellik Salonu'dur çünkü onun saçlarını uzatabilir ve onun için benzersiz bir saç modeli tasarlayabiliriz. Saçlarını boyayabilir, kıvırabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz; o halde çalışmaya başlayın ve web sitemizde en çok oynanan minion oyunlarından birinin keyfini çıkarın.
Bunlara Roblox ve Kogama'daki Minions Parkour gibi macera oyunları veya minion giydirme oyunları da eklenecek. Sitemizde yeni olan bu kategoride sizlere sunacağımız minion oyunları serisi ile harekete geçin.