Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Ninja kaplumbağalar oyunları 🐢🍕

TMNT: Ninja Kaplumbağalar Ninja Kaplumbağalar Yol İsyanının Yükselişi Kaplumbağalar Ninjalar TMNT: Monster VS Mutantes TMNT: Bebop ve Rocksteady' e Hazır Nickelodeon ile Origami öğrenin
Aksiyon oyunlarıPençe devriyesi oyunlarıBen 10 oyunlarıGenç Titanlar Git! oyunlarıSüper kahramanlar oyunlarıBatman oyunlarıCartoon network OyunlarıNickelodeon oyunları

Cuphead oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıçarşı OyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıPençe devriyesi oyunları2 oyuncu oyunlarıCartoon network Oyunları

Ninja kaplumbağalar oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Master Sliver'ın size rehberlik etmesine izin verin 🔥

Ninja kaplumbağalar oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 5 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

🐢🍕%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Ninja kaplumbağalar oyunları, Lağımlar den, Kaplumbağalar den, Kavgalar den, Nickelodeon den, Mutantlar den, Donatello den, Ninja den, Cartoons den 🤺🗡️🛹🏙️.🐢 TMNT Ninja Kaplumbağalarını biliyor musun? 🍕
New York'un karanlık kanalizasyonlarında Ninja Kaplumbağaların mutajeni başladı. Biyolojik bir olay nedeniyle bazı basit laboratuvar kaplumbağaları mutasyona uğradı ve ünlü TMNT Ninja Kaplumbağaları oldu. Bu kaplumbağalar büyüdüler ve gençleştiler. Ailesini kaybeden ve şimdi kendini yeni ailesine veren mutant fare Usta Splinter'ın dövüş sanatları konusunda eğitildiler. Kaplumbağaları gerçek kahramanlar olmaları ve şehri anti-mutant kötü adamlardan korumaları için tüm çabasıyla eğitti. TMNT ailesi dört ninja kaplumbağası, mutant bir fare ve bir bilim adamının kızı April O'Neil adında bir insan kızdan oluşur.

Leonardo, Ninja Kaplumbağalardan biridir, mavi bandanalarının veya mendillerinin renginden tanınır, iki katana kılıcı kullanır, hepsinden en sorumlu olanıdır ve bu yüzden en yaşlısı olduğuna inanılır. Kendisi liderdir ve her zaman izlediği bir televizyon dizisinin kahramanı Kaptan Ryan olmak istemektedir. Ustanın kızı Miwa'ya aşıktır.
Donatello, kendisi tarafından kişiselleştirilmiş bir kadroyla donatılmıştır. En zeki olanıdır, silahlar ve aletler yaratır, kardeşlerine her zaman iyi tavsiyeler verir ve herkesle iyi geçinmeye çalışır. Sürüleri mor renktedir ve April farkına bile varmasa da o, April'e tamamen aşıktır.
Rafael aralarında en çılgın olanıdır, her zaman kızgın görünür ama bunun nedeni lider olmak istemesidir. Bandanaları kırmızıdır ve küçük, çok keskin mızraklı sai bıçaklarıyla donatılmıştır.
Michelangelo en iyi olanıdır, kardeşlerine şaka yapmayı sever, video oyunlarını ve pizza yemeyi sever. Bandanaları turuncu renktedir ve bir tür shako olan ama daha zararlı olan kusarigama ile nunchaku ile donatılmıştır.
Master Sliver veya Master Splinter, Ninja Kaplumbağaların efendisidir, o da bir mutajene maruz kalmış ve insan büyüklüğünde dev bir fareye dönüşmüştür. Zalim Shredder veya Destroyer'ın tehditlerine karşı kendilerini savunabilmeleri için onlara ninjutsu sanatını öğretecek.
🐢 En İyi Ninja Kaplumbağalar TMNT Oyunları 🍕
Ninja Kaplumbağalar yıllardır bizimle birlikte ve New York City'deki kötülüğe son vermek için dövüş becerilerini kullanacakları maceralarıyla birkaç nesli fethettiler. Her şey bir çizgi roman dizisi olarak başladı, daha sonra animasyon dizisine dönüştü ve ardından filmler geldi. Her şey bu seriyi büyük bir başarıya dönüştürdü ve aynı zamanda bu serideki çoğu oyunun çıktığı Konami ile video oyunları dünyasına da sıçradı.
Aynı şekilde, çevrimiçi mini oyunlar da The Ninja Turtles'ın başarısını tekrarladı çünkü bu ana karakterlerin yer aldığı yeni animasyon serileri hala oldukça güncel. Aksiyon arıyorsanız Ninja Turtles oyunları TMNT: Monster VS Mutants veya Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: Road Riot'u öneririz, ancak web sitemizde daha birçok oyun bulabilirsiniz.
🐢 TMNT Ninja Turtles Oyunlarında Yeni Maceralar 🍕
TMNT Ninja Turtles oyunlarının bize sunduğu yeni maceralara hazır olun ve bu hikayelerin her birini çok geç olmadan çözün. Ninja Turtles'ın kendi oyunlarında ve Nickelodeon animasyon dünyasından diğer karakterlere katılacağı diğer oyunlarda oynayabileceksiniz.
Yalnızca gerçek TMNT Ninja Turtles hayranları, sizin için hazırladığımız oyun koleksiyonumuzu denemeye cesaret edebilir.
En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar

Sonic 3 Sonic 1' de Süper Sonik ve Hiper Sonik Sonic.EXE Üzüntü

Sonic: Klasik Kahramanlar

Sonic Knuckles' taki Beyaz Sonik

Süper Mario Odyssey 64

Süper Mario 64 (ABD)

Yeni Super Mario Bros. (ABD)

Sonic 2 kahramanları

Sonic the Hedgehog 3

Sonic ve Knuckles Sonic the Hedgehog 3 (Dünya)

Sonic the Hedgehog 2 (Dünya)