Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Nintendo oyunları

Eşek Kong 64 Pikachu Parkour: 230 Seviye Mighty Morphin Power Rangers: Dövüş Sürümü Zelda Efsanesi II NES Hackrom Bugs Bunny Çılgın Kale Cheer We Go (ABD) Kingdom Hearts: Anılar Zinciri Doktor Garfield Sonic: Klasik Kahramanlar Yeni Super Mario Bros. (ABD) Super Mario Bros 3 karışımı Super Mario Bros 3 (ABD)
Sonik oyunlarıMario bros oyunlarıSega oyunlarıNintendo oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıLuigi oyunlarıTetris oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler OyunlarıPlatformlar oyunlarıMario Kart oyunlarıSatranç oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Süper Mario Advance 4 - Süper Mario Kardeşler 3 Süper Mario 64 Sonic Sürümü Süper Mario Odyssey 64 V5 Sonic Advance 2 Süper Mario Bros Klasik Süper Mario Sonic Smash Remix 1.1.1 Süper Mario Land 2 Sonic Advance Sonic ve Ashuro Süper Mario Dünyası (ABD) Sonic CD Sonic 3 ve OVA Sonic Sonic 2 - Yıldönümü Sürümü Mari0 Sonic 3' te Modern Sonic Başka bir Süper Mario 3D Süper Mario All-Stars Süper Mario Dünyası Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Sonic 1: Takım Macerası Süper Mario Odyssey 64 Pokémon Platin Pokemon: Radikal Kırmızı V3.01 Süper Mario Dünyası Advance 2 Süper Mario DS Yeni Süper Mario Land Super Mario Bros 2 (ABD) Süper Mario Bros 3 Mario Maker Sonic: The Hedgehog 2 (Simon Wai Prototipi) Pokemon Siyah Sonic 1' de Genç Sonic Mario Bros: Yapımcı Mario Macera Xalabaias Süper Mario Dünyası: Just Keef Sürümü Pokemon Hadi gidelim Pikachu GBA Super Mario 64 Hız Sınırı Yok Sonik 2XL Mario Dünyası 2 Kaizo Sonic Rush Macera (Avrupa) Super Mario World (USA) Mario Return Again Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Süper Mario Dünyası Luigi Kötü Adam Süper Mario 64 3D Dünyası Pokemon Mega Delta Yeni Super Mario World 1: The Twelve Magic Orbs Süper Mario Bros NES Sonic Macera 64 Süper Mario 64 Yapıcı (Kaze Emanuar)

Nintendo oyunları çevrimiçi

Nintendo'nun klasikleri 🔥

Nintendo, görüntülenecek yaklaşık 320 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, konsollar, kirby, super nintendo, nintendo, nintendo 64, donkey kong, super mario, nostaljik oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Nintendo Classics artık İnternette


Nintendo, dünyanın en önemli eğlence şirketlerinden biridir ve başarısı, video oyun yazılımı ve donanımının araştırılması, geliştirilmesi ve dağıtılması söz konusu olduğunda görülmüştür. 1977'de ilk video konsolları olan Renkli TV Oyununu piyasaya sürdüler ve onunla birlikte bugün bildiğimiz harika ağ başladı.
Nintendo, video oyun endüstrisindeki en büyük şirketlerden biridir ve başarısını mümkün kılan birçok faktör vardır. İyi yapılmış bir iş ve genel olarak halkın ilgisini çeken bir dizi oyun bunun anahtarıydı. Platformun en önemli karakteri hiç kuşkusuz Nintendo'nun uzun yıllardır maskotu olan Mario Bros. Onu Donkey Kong veya SEGA ortadan kaybolduğunda Sonic'in emilmesi gibi diğer büyük başarılar izledi. Ayrıca 30 yılı aşkın süredir oyunlarını bizlere sundukları ünlü Pokémon animesinin haklarını da alınca büyük bir patlama yaşadı.
Bu platformun kuruluşundan bu yana geçen oyunların sayısı binlerce ve sitemizde hepsinden geniş bir örnek bulabileceksiniz. En klasik Nintendo oyunlarından platformda doğan en yeni oyunlara kadar. Ve hiçbir haberini kaçırmak istemiyorsanız, Nintendo Online oyunlarına ayrılmış web sitemizdeki bu yeni kategoriye çok dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Nintendo: NES'ten Switch'e


En eskisinden (1977'deki Renkli TV Oyunu) en yenisine (Nintendo Switch) Nintendo şirketinin piyasaya sürdüğü 15'ten fazla video konsolu var. Buna ek olarak, pazarını yalnızca masaüstü konsollara odaklamakla kalmayıp, aynı zamanda ünlü Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya daha yakın zamanda gibi birden fazla taşınabilir sürümle pazara uyum sağlayan bir şirkettir. Nintendo DS veya Nintendo 3DS. Tüm bunlar, Nintendo Switch gibi hem masaüstü hem de taşınabilir konsol olarak kullanılabilen hibrit bir konsola ulaşana kadar.
Tüm video konsolları arasında Nintendo fabrikasından 10.000'den fazla oyun sayabiliriz, bu da artık web sitemizde hatırlayabileceğiniz eğlenceli saatler anlamına gelir. Şüphesiz Super Mario, Donkey Kong, Kirby gibi büyük başarılar ve daha birçok klasik, sitemizde en çok aranan oyunlardır ve çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde geçmiş yıllardan yüzlerce oyun bulabilirsiniz.
Sitemizde yer alan ve hayatınızdan geçen tüm Nintendo konsollarını hatırlamanızı sağlayacak oyunları kaçırmayın. Web sitemizde sizler için hazırladığımız ücretsiz Nintendo oyunlarını kaçırmayın.

En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Nintendo Oyunları


Nintendo oyunları hakkında konuştuğumuzda, doğrudan aklımıza gelen karakterler var: Mario Bros, Kirby, Donkey Kong, The Legend of Zelda'dan Link... Düşüncelerimize saldırabilecek pek çok karakter var ama gerçek şu ki çeşitlilik o kadar büyük ki, size sunduğumuz her şeyle halüsinasyon göreceksiniz.
En klasik Super Mario oyunlarından en yeni nesil Pokémonlara kadar en sadık maceralarıyla eğlenmeniz için sitemizde sizleri bekliyor. Size sadece orijinal Nintendo oyunlarını değil, aynı zamanda hayranlar tarafından oluşturulan, resmi oyunların kaynak kodlarının değiştirildiği ve İnternet'te tamamen yeni maceralar yaratmak için iyileştirmelerin uygulandığı diğer birçok hackrom'u da sunacağız.
Size söylemelerine izin vermeyin ve web sitemizde bulunan yaklaşık 350 çevrimiçi Nintendo oyununun keyfini çıkarmaya başlayın. En sevdiğiniz Nintendo maceralarını web sitemizde tamamen ücretsiz ve sınırsız olarak yeniden yaşayın.