ücretsiz konuşan tom oyunlar

41 41 ;dan fazla Konuşan tom oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Konuşan tom oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz konuşan tom oyunlar

Konuşan tom oyunları çevrimiçi

Konuşkan kedi Talking Tom ile Şakalar 🔥


Konuşan Tom, görüntülenecek yaklaşık 41 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, angela, tom, konusmak oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Karşılık veren ve ona söylediğiniz her şeyi tekrarlayan kediyle iyi eğlenceler. Kız arkadaşı Angela'yı da unutmadan kedi Tom ve diğer arkadaşlarıyla yeni maceralarımız var.

Konuşan Tom kim?


Benim Konuşan Tom'um, birkaç yıl önce zafer kazanan sanal evcil hayvan Pou'nun başarısını takip eden bir mobil uygulama olarak doğdu. Deney oldukça iyi gitti çünkü oyunun devamı kısa süre sonra görünmeye başladı, ancak başrolde başka karakterler vardı. Bu, Benim Konuşan Angela'm (Tom'a aşık mavi gözlü genç bir kedi), Benim Konuşan Hank'im (Tom'a çok yakın olan küçük bir köpek) ve diğer karakterlerle tanıştığımız Konuşan Tom ve Arkadaşları'nın maceraları için geçerlidir. franchise'dan.

Oyun genel halk tarafından çok iyi karşılandı ve Tom'un karakteri mobil oyunlarda ve aynı zamanda çevrimiçi mini oyunlarda da ilgi kazanmaya başladı. Birçoğu, çevrimiçi Tom mini oyunlar oluşturmak için Tom, Angela ve My Talking Friends'teki diğer arkadaşların çekiminden yararlandı. Web sitemizde bu karakterin tüm çevrimiçi oyunlarını bulabilmeniz ve web sitemizdeki binlerce oyun arasında çılgınca arama yapmamanız için bu Konuşan Tom oyunları kategorisini oluşturduk.

Toplamda, web sitemizde Tom boyama oyunları, Benim Konuşan Angela'mı giydirme oyunları gibi çeşitli temalara sahip 40'tan fazla Konuşan Tom oyunu bulunmaktadır veya her iki kedinin düğününe tanık olabiliriz. Daha fazla bilmek ister misin? Maceraya atılmadan önce okumaya devam edin.

Konuşan Tom Nasıl Oynanır?


Orijinal Benim Konuşan Tom'um oyununun mekaniği oldukça basit ve başta da söylediğimiz gibi bize Pou gibi birçok sanal evcil hayvanı hatırlatıyor. Sonunda göreviniz Tom adlı küçük bir kedi yavrusuna en iyi bakımı vermektir, ancak adını değiştirebilirsiniz. Yetişkin bir kediye dönüşmesi için onunla etkileşime girmelisiniz. Bunu yapmak için onu yıkamanız, beslemeniz, oynamanız, dinlenmesini sağlamanız ve çok daha fazlasını yapmanız gerekecek.

Ancak bu sanal evcil hayvanın özelliği konuşma yeteneğiydi. Evet, Tom duyduğu kelimeleri cihazın mikrofonu aracılığıyla tekrarlayabildi ve bunu sentezlenmiş bir sesle yaptı. Bu nedenle bu mobil oyun serisi, onlara söylediklerimizi tekrarlama yeteneğine sahip oldukları için Benim Konuşan Tom'um adını aldı.

APP'ye jeton satın alımları eklendi; bunlarla Tom'unuzu daha da kişiselleştirebilir ve ayrıca genç kedinin arkadaşlarını ziyaret edebilir ve dünyayı gezebilirsiniz. Tom'un macerası başlangıçta biraz sınırlıydı çünkü artık kaçıramayacağınız çok sayıda çevrimiçi Konuşan Tom oyununun kahramanı haline geldi. Farklı maceralara başlayın ve Tom, Angela ve diğer arkadaşlarının şimdiye kadar bilmediğiniz yönlerini keşfedin.

Konuşan Tom Mini Oyunları çevrimiçi


Benim Konuşan Tom'umun kökenini ve onu popüler hale getiren işleyişini size zaten yeterince anlattık, ancak artık web sitemizde çevrimiçi Konuşan Tom oyunlarıyla yaşayacağınız tüm maceralara odaklanmanın zamanı geldi. Hazır olun çünkü genç kediyle eğlenebileceğiniz birçok farklı temanız var. Konuşan Tom ve Angela oyunlarını giydirmekten, ilk kez ebeveyn olma maceralarında onlara eşlik etmeye kadar. Web sitemizde gerçekleşecek Konuşan Tom ve Konuşan Angela'nın düğününün tadını çıkarmayı unutmayın.

Konuşan Angela'nın giyinme ve makyaj oyunları da video oyunlarının temasının değişmez parçası olacak, bu yüzden sizi bu mücadeleye katılmaya davet ediyoruz. Toplamda, arkadaşlarınızla eğlenceli bir öğleden sonra geçirebileceğiniz 40'tan fazla Talkint Tom oyunumuz var. Kaçırma!Topladığımız tüm Konuşan tom oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri