3D Döndürme Topları

3D Döndürme Topları

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


3D Döndürme Topları
3D Döndürme Topları3D Döndürme Topları3D Döndürme Topları3D Döndürme Topları

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Etkileyici beceri seviyeleri, bizi Balls Rotate 3D oyununa hazırladı ve bitiş çizgisine ulaşmak için topun ilerleyişinde çok titiz olmalısın. Bunu yapmak için, eğer PC' de oynarsanız fareyle ya da mobil cihazlarda oynarsanız parmaklarınızla ekrana basacağız ve topu döndürerek turuncu bir yol yaratacağız.
Ara platformları bulacaksınız, ancak kırmızı bloklara dokunmamaya dikkat etmelisiniz, yoksa oyunu kaybedersiniz. Ek olarak, yolunuza devam etmek ve Top Döndürme 3D oyununun tüm seviyelerini aşmak için atlatmak için birden fazla engel bulacaksınız.
Oyunun tadını çıkar 3D Döndürme Topları, ücretsiz, bizim seçtiğimiz .io oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer .io oyunları

Hole.ioPanda MaceralarıKar Savaşları IOBonk. IoPing IOOffice.ioKlasik Yılan IOGulper IOIO kasırgaYılan Otobüs IOMaster'ı kilitlePatron Ticaret A.Ş.GunBorn.ioDelik IOMini Devler IOYeni Aquapark.ioSmismi ÇevrimiçiKağıtlar.io ManiaNitroClash IOBüyük Tilki Warz IOÇöp Toplayıcı IOIO TemizlemeOyun Üçgeni'nin Pikan. IoDragon IOÇılgın Rush IODeniz Ejderhaları IOSuşi Partisi IOGangsterz IODeeep. IoCaptureflag.ioEmoji YılanlarSolucanlar bölgesiBom Bom IOGravitygame. IoçizmekKara Delik.3D Mıknatıslı SilindirKova Topu GDKaranlık ninjaHollo topu
Go to TOP