Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Bedava .io oyunları

Sörfçü Seul Sonic-Boşluğa doğru Vectaria Jamir.io Battle Dudes Çok Oyunculu Çevrimiçi Uzun io Küçük Büyük Yılan Çöp Adam Git Fortnite IO Catac.io Impostor.io Minecraft.io
Örümcek Adam oyunlarıRoblox OyunlarıFortnite oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıMinecraft oyunlarıCartoon network OyunlarıKarakterler yarat oyunlarıBattle Royale oyunları2 oyuncu oyunlarıSimler oyunlarıçekimler oyunlarıKıyamet oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Slither. Io Craftnite.io Kahraman Savaşları IO Delik IO Smash Karts IO Bil bakalım kim:? Ejderha topu Hole.io Murder.io Gartic. Io, Guess Beraberlik Suşi Partisi IO Son IO Solucanlar bölgesi Skribbl. Io Crazybattle Slithercraft.io Minestrike Mini Devler IO YoHoHo IO: Korsan Savaş Royale Minecraft IO Solucan Royale IO Zombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombi Canavar.IO Gota. Io Agario 3D Aşırı sürüklenme 2 Brawls. Io - Sokak mücadele Surviv. Io Savaş Royale IO kasırga Krunker: Çok Oyunculu Paperio 2 War Brokers.io Dragon IO . Bıçak Deniz Ejderhaları IO Superhex. Io Bıçak Bıçakları IO Arena.io arasında Paperio Oyunu Fly or Die IO Bebek Köpek Balığı IO Slap. Io DuckPark.io Splix. Io GooseGame.io Bunu çiz Ben repuls.io EvoWars.io Farmers .io

.io oyunları çevrimiçi

Ünlü ve bağımlılık yapan çok oyunculu .IO 🔥

.io, görüntülenecek yaklaşık 175 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, wormaxio, slitherio, splixio, io oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Çevrimiçi Çok Oyunculu IO Oyunlarının çılgınlığına katılın


IO ateşi ünlü Agar.io oyunuyla geldi ve bunu Slither.io, Splix.io, Zlap.io ve çok daha fazlası gibi birçok başarı takip etti. PC'nizden, akıllı telefonunuzdan ve tabletlerinizden keyfini çıkarabileceğiniz çok eğlenceli oyunlardır. Oynanış şekli genellikle hepsinde çok benzer; büyük ekranda değişen şekle sahip bir cildi işlemek gerekiyor.
Farklı sunucularda tüm oyuncular buluşuyor ve düşmanı daha kolay yenebilmek için puan toplayarak büyümeniz gerekiyor. Slither.io, Supersnake.io, Wormax.io ve daha fazlası gibi oyunlarda, bunlar genellikle ekranın her yerindeki noktalarla beslenen yılanlar veya solucanlar gibi uzun figürlerdir. Düşmanınızı yenmek için onun yoluna çıkmalı ve kafasını vücudunuzla çarpışmasını sağlamalısınız. Onun ölümü, daha hızlı büyümenizi ve İlk 1'e yaklaşmanızı sağlayacak toplanacak birçok puan bırakacak.
Şüphesiz çevrimiçi çok oyunculu mod, IO oyunlarını en başarılı kılan şeydir ve bu, sunucuda İlk 1'e ulaşmak için dünyanın her yerinden oyuncularla karşılaşacağınızdır. Kazanmak için bu IO oyunlarında hayatta kalın ve giderek büyüyün, her ne kadar hepsi aynı olmasa da, farklı temalara uyum sağlamanızı kolaylaştıracak kadar benzerler. Daha fazla beklemeyin ve web sitemizdeki IO oyunlarında maceranıza başlayın.

IO Oyunları Çevrimiçi Nasıl Oynanır?


IO oyunları, çevrimiçi çok oyunculu modlarının yanı sıra herkesi oynamaya davet eden basit oynanışlarıyla da öne çıkıyor. O zaman her şey beceri ve iyi bir plan yapma meselesidir ancak oyunun kontrolünü ele geçirmek oldukça basit olacaktır. Genel olarak, IO oyunları bir ana karaktere sahip olmakla karakterize edilir (Agar.io'da bir top, Slither.io'da bir solucan vb.) ve onunla birlikte, genellikle kullandığımız nesnelerle dolu olan oyun alanında hayatta kalmak zorundayız. toplayabilir.
Karakterinizin boyut veya seviye olarak büyümesini sağlamak için nesneler toplamalısınız, bu da oyunda hayatta kalmanızı kolaylaştıracaktır, çünkü büyük olanlar küçükleri yemeye eğilimlidir. Bütün bunlarla elde edeceğimiz şey puan toplamaktır ve ne kadar çok puan kazanırsanız sunucu sıralamasında o kadar yüksek görünürsünüz. Nihai hedef sunucuda İlk 1'e ulaşmaktır çünkü bu, tüm oyuncular arasında en iyisi olduğunuzu gösterir. Alabilir misin?
Hem en klasik olanları hem de Impostor.io veya Fortnite IO gibi iyi bilinen oyunlardan karakterlerin eklendiği versiyonları olan ve tümü web sitemizde bulunan eğlenceli IO oyunlarıyla kendinizi test edin.

İnternetteki en ünlü IO Oyunları


IO oyunları çılgınlığı, YouTube ve Streaming platformlarındaki içerik oluşturucular arasında sansasyon yaratan, bağımlılık yaratan ve herkesin oyunda İlk 1'e ulaşmak istediği bir oyun olan Agar.io ile ortaya çıktı. Bunu Slither.io gibi çok benzer oynanışa sahip diğer başarılar izledi, ancak yenilikle birlikte bu boyut kazanmayı belirlemiyordu çünkü küçükler büyüklere çok fazla zarar verebilir.
Çok benzer temaya sahip diğerlerinin yanı sıra Wormate.io, Curve Fever IO veya Gota.io gibi yavaş yavaş yeni başlıklar eklendi. Battle Royale'ın yükselişiyle birlikte Fortnite.io'nun versiyonlarını da oluşturdular ve diğer oyunlar da Minecraft veya Among Us gibi IO oyunlarında kopyalandı.
Ve en iyi şey, tüm bu başlıkların web sitemizde tamamen ücretsiz ve indirmeye gerek kalmadan mevcut olmasıdır. Web sitemizde bulunan 170'den fazla IO oyununu keşfedin ve her birinde bize sundukları zorluklarla yüzleşin.