Blade.ioSavaş Piksel Royale Çok OyunculuSolucan Royale IOBedava AteşPiksel Savaşı RoyaleSavaş Royale SurvivalMinecraft Savaşı RoyaleBowRoyale.ioKilitlenme çizSon IOAcımasız savaş royaleKadro Royale IOGun BattleSavaş Royale ZombieYoHoHo IO: Korsan Savaş RoyaleApex Efsaneleri ÇevrimiçiKask Royale IOBıçak Bıçakları IOBattle Royale OnlineSal RoyaleHızlı Piksel BulletTankların ÇatışmasıFortnite içinde inşaFortnite inşaat simülatörüThrones Oyunu çevrimiçiDuty Online ÇağrıBoyamak için Royale ClashMahjong Clash RoyaleLegends ClashKim kimin:? Royale ClashÇevrimiçi gizleZırh ÇatışmasıOyun Üçgeni'nin Pikan. IoHaydutlar Multiplayer ÇevrimiçiÇılgın Rush IOPUBG Piksel 2PUBG PikselBattlePoint. IoMinecraft Oyunları engelleyiciEğer Royale Clash bildiği gibiClash Royale: MektupTetris 99Orkların ÇatışmasıEjderha simülatörü çok oyunculuRoyale Clash: TetrisÖlüm turnuvası Multiplayer OnlineDuty Mobile'ın ÇağrısıPiksel Gun Apocalypse 3: MinecraftZombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombiPUBGClash of Clans CardKim kim FortniteMasked Forces: Bir Atıcı oyunuFortnite çevrimiçiMinecraft GmodFortnite Zombies onlineKavga yıldızlarıBattlefield: Kötü çocuk vs iyi adamlarAçık World OnlineSlaim-ioTenis ÇatışmasıFreefall Tournament: Battle RoyaleMobile LegendsKarnage. IoCrazynite IOSavaş Royale tarzı PUBGSavaş Royale IONuggetroyale. IoBölge RoyaleFoes IOSurviv. Io Savaş RoyaleFortnite IOSlither. IoMini Savaş Royale tarzı PUBGPUBG MobilAgario Battle RoyaleRoyale Çevrimiçi ClashPop YaşamGarry'ın Mod Prop HuntCraftnite.io


Diğer Battle Royale oyunları

Gangsterz IOKlanlar Online'da ÇatışmasıRoyalty Prenses: HamileFlappy Royale IOAtıcı başkanlarıMario RoyaleBonnie ve Mia kraliyet düğüne katıldıFortnite Battle MemorySushi Battle IORulet royale çevrimiçiFortnite Dress Up RoyaleGolf RoyaleBobble Baş Futbol Royale3D RoyaleIo noktasının başka bir set: Wormaxio solucanlarHarfler savaşları 2Warscrap. Io: Çok oyunculu bir savaş oyunuKlanlar Flash Clash


Battle Royale Oyun

Battle Royale'ı ele geçir ve kurtulan ol

Battle Royale oyunları, video oyunları dünyasında moda. Bu yüzden, anın en başarılı çevrimiçi oyunlarını getireceğimiz yeni bir kategori yarattık. Elbette, aynı temanın Realn Royale gibi Fortnite, PUBG, H1Z1 veya mobil oyunları oynadı. Eğer hala Battle Royale oyunlarının ne olduğunu bilmiyorsanız, dikkatli bir şekilde okumaya devam edin ve size onlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız.

Battle Royale, sadece bir kazanan olabileceği hayatta kalma oyunlarını ifade eder. Çoğunlukla başka bir 100 oyuncu ile bir uçaktan atlamaktan ve rakiplerinizle yüzleşecek ekipmanları bulmak için iyi bir alana düşmekten ibarettir. Sağlığınızı iyileştirmek için tüfek, av tüfeği, keskin nişancı, bomba, bombaatar, roketatar ve diğer birçok silahın yanı sıra ilaç dolapları ve bandajlar bulacaksınız. Rakiplerine bakmadan önce en iyi ganimetini kazan ve savaşta bir avantajın olacak. Ayrıca, başka bir oyuncuyu öldürdüğünüzde, oyuna devam etmek için tüm ekipmanlarını saklayabilir ve cephaneliğinizi artırabilirsiniz.

Battle Royale oyunlarının bir başka özelliği de, bir alanın veya fırtınanın varlığıdır, bu da haritayı daha küçük ve daha küçük hale getirerek oyuncuların karşılaşmasını kolaylaştırır. Çemberin o kadar küçük olduğu zaman, rakiplerinizi güvenli bir şekilde bulmak zorunda olduğunuz zaman gelecektir. Bu yüzden son bölgeye ulaşmadan önce iyi silahlanmış olmanız ve şu ana kadar hayatta kalan oyuncularla yüzleşmeniz gerekiyor. Oyun, finalistlerin finalistleri arasında gerçekleştiğinde sona erer ve tek bir kazanandan ayrılır.

Bu deneyimi daha eğlenceli hale getirmek için, tek başına oynayabileceğiniz farklı oyun modlarına sahip olursunuz, ikilisi veya takım halinde oynayabilirsiniz (en fazla 4 oyuncudan oluşan bir grup). 2 ya da daha fazla oyuncu için olan modlarda, rakibiniz sizi yere düşürürse, takım arkadaşlarınız tarafından iyileştirilebilme avantajına sahip olursunuz. Strateji ve takım arkadaşlarınızla iletişim kurabilmek, Battle Royale'deki zaferi elde etmek için çok önemli olacaktır.

Bu fantastik bölümde, The Hunger Games tarzında destansı bir savaşta dünyanın dört bir yanından insanlarla karşılaşacağınız Battle Royale oyunlarını bulacaksınız. Yalnız ya da arkadaşlarınla ​​yapabilirsin, istediğin buydu. Fortnite veya PUBG'yi simüle eden en iyi çevrimiçi Battle Royale oyunlarıyla iyi vakit geçirin. Kumda kalan son kişi sen olacak mısın?

Kumda hayatta kal ve son hayatta ol. Kazanmak için tek başına, ikilisi veya takım halinde oynayın.

Go to TOP