ücretsiz battle royale oyunlar

68 68 ;dan fazla Battle royale oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Battle royale oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz battle royale oyunlar

Battle royale oyunları çevrimiçi

Battle Royale'ı ele geçir ve kurtulan ol 🔥


Battle Royale, görüntülenecek yaklaşık 68 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, battle royale oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Arenada hayatta kalın ve hayatta kalan son kişi olun. Hızlı tempolu bir Battle Royale maçında diğer oyuncularla yüzleşmek için tek başınıza, ikili olarak veya takımlar halinde oynayın.

Battle Royale Oyunları Nelerdir?


Battle Royale oyunları, hayatta kalma video oyununun unsurlarının ayakta kalan son oyuncu tipi oyun tarzıyla birleştirildiği video oyunları içindeki bir türdür. Görünüşe göre Battle Royale oyunları bir yenilik, ancak hiçbir şey gerçeklerden bu kadar uzak olamaz; artık dış ajanlar sayesinde büyük patlamayı yaşadılar. Battle Royale adı, ayakta kalan son oyuncunun temasına benzer bir temanın tartışıldığı aynı adlı bir Japon romanından gelmektedir, ancak şüphesiz bu temanın geliş ve gidiş nedeniyle 2012 sonrasında daha moda hale geldiği dönemdir. Açlık Oyunlar romanlarının sinemaya uyarlanması.

Battle Royale oyunlarnda bulacağımız şey, hayatta kalmamız ve oyun alanında hayatta kalan son kişiler olmamız gereken bir hayatta kalma macerasıdır. Burada kaç öldürme yaptığınız veya büyük bir hedefinizin olup olmadığı değil, hayatta kalma ve oyunun sonuna ulaşma yeteneğiniz değerlendirilecektir.

PUBG veya Fortnite, bu Battle Royale oyun modunu ünlü yapan oyunlardır, ancak o zamandan beri hem video oyunlarnda hem de çevrimiçi mini oyunlar dünyasında versiyonları ortaya çıkmayı bırakmadı. Sizin için sunduğumuz tüm Battle Royale oyunlarını öğrenmeye hazır olun, ancak önce nasıl oynanacağını açıklayacağız.

Battle Royale Oyunları Nasıl Oynanır?


Battle Royale oyunlarnın ortak unsurları vardır, bu da onları bu oyun kategorisine dahil eder ve bu tarzda oynanışı öğrenebilmeniz için hepsini göreceğiz. Tüm oyuncular aynı koşullarla, tamamen silahsız ve hayatta kalma görevlerinde onlara yardımcı olacak hiçbir şey olmadan başlar. Keşfedilecek alanlarla dolu bir haritaya uçaktan, helikopterden veya benzeri bir yerden atlamak zorundalar. Karaya çıktığınızda silahlar, zırhları, tedavileri ve hayatta kalmanıza yardımcı olacak her şeyi bulmak için her köşeyi aramanın zamanı geldi.

Uygulayabileceğiniz strateji size bağlıdır, daha agresif olabilir veya çatışmadan kaçınarak her hamleyi dikkatlice düşünebilirsiniz çünkü burada önemli olanın en çok kayıp veren değil, hayatta kalan son kişi olmak olduğunu unutmayın. Harita çok büyük ve insanların kampta kalmaması için fırtına, gaz veya benzeri şekiller var (oyuna göre değişiyor). Oyun alanını istila ediyor ve gazdan zarar görmemek için güvenli alana gitmeniz gerekiyor. Hala hayatta olan oyuncuların yaklaşmaları ve son dövüşleri yapmaları bu şekilde teşvik edilir.

Artık Battle Royale oyunlarını nasıl oynayacağınızı bildiğinize göre tek yapmanız gereken bol aksiyon dolu oyun koleksiyonumuza bir göz atmak.

Web sitemizdeki En İyi Battle Royale Oyunları


İnternette ve video oyun konsolları veya mobil oyunlar gibi platformlarda başarı kazanan Battle Royale oyunlarını web sitemizde topladık. Bu son oyuncu ayakta oyunlarında hayatta kalma becerilerinizi test edebileceğiniz 65 Battle Royale oyunundan oluşan bir koleksiyonumuz var.

Yakın tarihte bu oyun moduna yer verenler Minecraft ve ARMA 2 modlarıydı ancak bu tarzı popüler hale getiren şüphesiz PUBG (PlayerUnknown's Battlegrounds) ve Fortnite oldu. Ardından cep telefonları ve bu oyun modunu mükemmel bir şekilde taklit eden diğer IO oyunları için Free Fire geldi. Hepsi sitemizde ve bu çevrimiçi Battle Royale oyunlarında artık kendi maceranıza başlayabilirsiniz.Topladığımız tüm Battle royale oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri