Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Among us oyunları

Biz Sahtekarız: Birlikte Öldürün Aramızda ama Huggy Wuggy ile Aramızda Zombiler: Hikaye Modu Aramızda: Gökkuşağı Canavarı 2' de Kurtulan Sahtekar Zombilere Karşı Aramızda: Gökkuşağı Tsunamisi Sahtekarın Kaçmasına Yardım Edin Sahtekar İpi Kesti Aramızda: Saklambaç Aramızda Çevrimiçi Baskı Sahtekar Arasında Oyun
Sonik oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıCuphead oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıTerör oyunlarıAksiyon oyunlarıRoblox OyunlarıSimler oyunlarıKariyer oyunlarıFortnite oyunlarıCadılar bayramı oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Aramızda: Ben 10 Aramızda Minecraft için Mod Aramızda: Zeplin Aramızdan kaçış Onların arasında Catac.io Aramızda: Kogama Aramızdaki Avengers Aramızda Disk Bize Kogama: Fall Guys vs Aramızda Uzay Kaçışları Arasında Impostor.io Aramızda Uzay Turnuvası Aramızdaki Zombiler Süper Sahtekar Kardeşler Sahtekar kim Aramızdaki Pokémon Survival 456 ama Sahtekar Among Us Aramızda Sahtekar en iyi oyun Aramızda: Bizi Bulun Aramızda Space Rush Aramızda koşuyoruz Aramızda Uzay Koşusu Aramızda Bouncy Rush Aramızda Uzay Taklitçisi Aramızda: Uzay Savaşları Aramızda Çılgın Nişancı Sahte Z Mücadele Sahte Galaxy Killer Aramızda: Korku 3D Aramızda: Gece Yarışı Cuma Gecesi Funkin ve Aramızdaki Dolandırıcı Aramızda yapboz Aramızda Motorlu Bisiklet Mücadelesi Arasında Atlama Aldatıcı Solo Katil Aramızda Sonbahar Yarışı: 2.Sezon Cuma Gecesi Damla Arasında Funkin Aramızda kaza Aramızda: Sling Aramızda Prenses Artı Yapıcı Futbol Arasında 2 Oyuncu Red Imposter vs Crew Aramızda Koşuyor Noel Aramızda Durdurulamaz Aramızda Space Run io Aramızda Sırala Aralarında: Saklar ve ararlar 2

Among us oyunları çevrimiçi

Çok geç olmadan Gemi Sahtekarını bulun 🔥

Among us, görüntülenecek yaklaşık 64 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, davetsiz misafirler, among, sahtekarlar oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

En iyi ücretsiz Among Us mini oyunları web sitemizde


Son yıllarda video oyunları dünyasının en büyük keşfi, arkadaşlarınızla özel odalarda oynayabileceğiniz veya halka açık oyunlarda dünyanın her yerinden insanlarla karşılaşabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu bir parti oyunu olan Among Us'tır. 2018 yılında piyasaya sürülen ve mobil platformlarda (iOS, Android) ve ayrıca PC'de (Windows) oynanabilirliği nedeniyle büyük başarı elde eden bir mobil oyundur. Şimdi diğer platformlara da getirildi, 2020'de Nintendo Switch'te piyasaya sürüldü ve XBOX ile PS4 ve PS5 nesline uyarlandı.
Oyun 2018 yılında çıkmış olmasına rağmen, geminin içinde aramızda bir hainin olacağı ve onu ondan önce keşfetmemiz gereken bu heyecan verici oyunun, birçok YouTuber ve Twitch yayıncısının arkadaşlarıyla oyun oynamak için bir araya geldiği 2020 yılında patlama yaşandı. hepimizle biter.
Başarı, oyuna eklenen çok sayıda iyileştirmeye, yeni haritalara, karakter rollerine, dış görünümlere ve çok daha fazlasına yansıdı. Ayrıca bu oyunla ilgili pek çok ürün mağazaları dolduruyor ve insanlar bunu talep ediyor. Bu bağlamda mini oyun geliştiricilerinin Among Us'a odaklanması ve onun maceralarını temel alarak bu oynanışta geçen eğlenceli oyunlar yaratması normaldir. Bunların hepsini sitemizde bulabilir ve Among Us oyunlarımızın keyfini online olarak çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Among Us ücretsiz ve indirmeler olmadan nasıl oynanır?


Among Us, bir uzay gemisinde görünecek 4 ila 15 oyuncu için tasarlanmış bir oyundur, ancak bu, seçtiğimiz haritaya bağlı olacaktır. Oyunun sunucusu kendi ayarlarını oluşturmuş olacaktır : oyundaki sahtekarların sayısı, kaç bakım görevi, her cinayetten sonra geri sayımın süresi, seçilen harita ve şimdi de oyunda bulabileceğimiz farklı roller. kalkış.
Temel oyunda, bir sahtekar (veya seçtiğimiz sayı) rastgele atanır ve geri kalanı mürettebat üyelerinden oluşur . Bunlar, sahtekar tarafından parçalanmamaya çalışarak harita boyunca dağıttıkları görevleri yerine getirmelidir. Oyunun kötü adamı sadece rakiplerini öldürmekle kalmaz, aynı zamanda ışığı veya kapıları sabote ederek mürettebatın işini zorlaştırabilir ve onları meşgul ederek görevlerini tamamlamamalarını sağlayabilir.
Bir oyuncu cansız bir ceset bulduğunda , oyuncuların her birinin nerede olduğunu, şüpheleri olup olmadığını veya doğrudan bir şey görüp görmediklerini açıklığa kavuşturacakları toplantı başlar . Toplantıdan sonra kişi ihraç edilmeli veya bir sonraki tura geçilmelidir.
Sonunda tüm mürettebatı kandırıp öldürmeyi başaran sahtekar, kazanan ilan edilecek . Aksine başarılı olamazlarsa kazananlar mürettebat olacaktır. O halde ücretsiz Among Us oyunlarında bu macerayla yüzleşmeye hazır olun.

Among Us dünyasına dair her şey Fandejuegos.com'da


Size az önce anlattığımız her şeyin zaten bildiğinize inanıyoruz ve bu da Among Us'ın birkaç yıldır ortaya çıkan bir oyun olduğudur . Zamanla azaldıkları doğrudur ancak başlığa eklenen iyileştirmeler ve yeni işlevler onu tekrar alakalı hale getirdi.
Tüm bunların Among Us'taki çevrimiçi mini oyunlara da yansıdığını ve bunların ortaya çıkan yeni haritalara uyum sağladığını da göreceğiz. Aynı zamanda sadece internette bulabileceğiniz çok eğlenceli versiyonlarını da bize sunuyorlar. Among Us'ın Ben 10 gibi ünlü karakterlerin yer aldığı versiyonlarından veya Minecraft ile Among Us arasındaki geçişlerden bahsediyoruz. Tüm bu ücretsiz Among Us oyunları sizi memnun edecek, onları kaçırmamalısınız!